Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

gość: Zmienisz całkiem spojrzenie na świat i innych ludzi. Wyciszysz się. Dołożenie ryb do jadłospisu wiąże się z wyrzuceniem z niego mięsa zwierzęcego. Przez kolejny miesiąc powoli rezygnuj z kurczaków - można je zastąpić indykiem. Rezygnuj z czerwonego mięsa, wołowiny - można je zastąpić wieprzowiną mieloną.== Baraninę, gęś, kaczkę, sarninę, ryby słodkowodne, śledzie.. Nie wieprzowinę, jest zbyt zblizona genetycznie do ludzi, niszczy połaczenia nerwowe. Skad bierzesz te info-dezinfo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna rzeczywistość :-(. Z jednej strony big farma, z drugiej big książeczki. Każdy łupi jak może:-( Jedno jest pewne, kryptoreklama ma się świetnie- szczególnie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Nie musisz nic kupować bidoku, kosztuje tyle co 2 czteropaki szczyn o nazwie piwo, nie mąć Januszu ;) Podałem linki za free, nie kupuj, nie mąć, spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akwizytorek zauważył o kogo chodzi:-) he, he. Ciekawe ile ma od sprzedanej sztuki, że się tak napina?:-) Mogli go lepiej przeszkolić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj darmole janusz, popijając 'pifkiem' :) Pająku szkolony. Wejdź @bitMan na jakieś normalne forum, bo tu janusze dokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu janusze wyleczą :-D swoimi cudownymi książeczkami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się janusz, lud i tak będzie chodził do twojej apteki frajerzyno. ;) A linki przejrzyj, może coś się nauczysz od starszych kolegów po fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj boli, boli jak kasiorki nie będzie:-D Januszek nie zarobi na magicznych książeczkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bit Man
nie przejmuje się opiniami ludzi na temat medycyny naturalnej. Na własnej skórze przekonałem się ze obecna medycyna to tylko antybiotyki. Kiedy ostatni raz byłem u lekarza bez zastanowienia wpakował antybiotyk. Pomogło ale za niedługo choroba powróciła. Wiecie co pomogło? Płukanie wodą utlenioną. Byłem zaskoczony że woda za 1zł da takie efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda to nic, kup książkę to bedzie działanie;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Woda to nic, kup książkę to bedzie działanie;-D Przelicz paracetamol frajerzyno na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Januszek nadal ma problemy z zbytem magicznych książeczek....dwoi się, i troi a zbytu brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bit Mana Gosc napisal Tobie duzo dobrych rzeczy, ale nie wszystko do konca. Jezeli chodzi o diete to napisal Tobie prawde z wyjatkiem tego ze MUSISZ jesc produkty odpowiednie do TWOJEJ grupy krwi. Z jedzeniem, to tak jak z autkiem, jak wlejesz disla do benzyniaka to daleko nie pojedziesz. Do tego nie pijesz do jedzenia, krotko mowiac jesz na sucho. Pijesz 0,5 h. przed posilkiem i okolo 2 h. po posilku. Przy przerosnietej kandidzie NIGDY nie pije sie razem z jedzeniem. Znajdz na necie produkty ktore mozesz jesc, neutralne i ktore saTOBIE zabronione. Nie kupuj ksiazek, tylko znajdz na necie. A wiesz dlaczego nie kupuj ksiazek, bo ksiazke napisala jedna osoba, a na necie masz z miejsca porownanie z wielu zrodel. Zainteresuj sie plynem Lugola, jodyna, MSM w proszku, lewatywami, grzybami i pasozytami. Nie zapominaj o braniu podstawowych witamin od A do E (do chwili dopoty nie zneutralizujesz efektow brania antybiotykow). Nie bede pisala o piciu wody utlenionej, bo jak jestes na tej stronie to raczej wiekszosc przeczytales. Jezeli masz Kandide w zatokach to NA PEWNO masz jej przerost w jelitach i obecna w roznych organach i czesciach ciala. Czytaj i pisz swoje watpliwosci, tutaj. Zawsze ktos starszy z doswiadczeniami na wlasnej skorze pomoze Tobie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bit Manie, zapomnialam napisac tobie, ze z zatokami koresponduja uszy, gardlo, dziasla i oczy. Czy masz kandide w uszach czy jej nie masz, mozesz czyscic uszy 3 % woda utleniona. Zakrapiasz 5-6 kropel wody utlenionej do ucha i czekasz okolo 10 min. Buzuje, tylko przez pierwsza minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz''czekasz 10 minut'' możesz napisać na co czekasz? wylewasz po 10 minutach tą wodę z ucha czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wylewasz ja z ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Po co wylewać? Zostaje zwykłe H2O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bit Manie, zapomnialam napisac tobie, ze z zatokami koresponduja uszy, gardlo, dziasla i oczy.== Nie tylko, przede wszystkim nerki, pierwszy kanał oczyszczania. Jeżeli nerki (nadnercza) są zdrowe, nie mają przywr, kryształków kwasu, lamblii, zatoki chodzą jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron, wysokiegi IQ to nie posiadasz. Zakrapianie uszu odbywa sie zazwyczaj na lezaco. Jak wstaniesz to krople same sie wyleja, chyba ze do mozgu wplyna haaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Zakrapianie uszu odbywa sie zazwyczaj na lezaco. == A niby dlaczego na leżąco? Zawsze stojąc, wtedy zgodnie z prawem ciążenia poleci na dół profesorze ajn-sztajn. O moje ajkiu się nie martw cudaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bit Mana Widze ze oczyszczanie uszow woda utleniona wywolalo wiele komentarzy. Robisz to tak: kladziesz sie a boku - glowa lezy tez na boku, ucho jest na gorze i wlewasz do tego ucha ktore jest na gorze kilka kropli wody utlenionej. Czekasz okolo 10 min. Jak wstaniesz albo sie przewrocisz na drugi bok to prawem fizycznym woda tobie wyplynie. Tak samo postepijesz z drugim uchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Jak wstaniesz albo sie przewrocisz na drugi bok to prawem fizycznym woda tobie wyplynie. == Jak wpłynie głębiej, to nie wypłynie, zresztą będzie to już sama woda bez atomowego tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dron, a nanosrebro w kubku magnetycznym próbowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron, polecam książkę o megadawkach witamin Saula ,,Wylecz się sam. Megadawki witamin". super. pozdrawiam papaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ją, ale spodziewałem się czegoś innego. Jako podręcznik domowy do utrzymania zdrowia może być dla wchodzących w tę tematykę. Choć mogę być nieobiektywny, bo W. Last wg mnie jest dużo bardziej konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×