Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość perhy dron
Przeczytaj temat od początku. Lugola zrób sobie sam w domu. Wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira 67
dla lepszego zrozumienia co jemy you tube "świat jest inny"czym trujemy nasze dzieci jerzy jaśkowski. i "szczepionki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalul
Nieźle mi działa inhalator Pro Sanity. Kupiłem go tak bardziej w ramach profilaktyki niż do jakiejś konkretnej terapii. Dobrze mieć coś takiego w domu, bo jednak leczenie jest dużo szybsze zwłaszcza przy jakimś przeziębieniu, kaszlu, katarze a u mnie dzieci mają tendencję do takich infekcji i myślę, że to generalnie u dzieci jest dość częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość555555
chyba z rok minie zanim to wszystko przeczytam póki co nie było na ten temat informacji a nawet w połowie nie jestem. Można prosić o krótka pomoc lub od[powiedz. Bardzo pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
3 dni z należytą uwagą, nikt nie będzie powtarzał bo się tobie nie chce czytać. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tara33
Przy zakupie inhalatora to na pewno warto patrzeć na tempo podawania leku i wielkość cząsteczki. Dobrą prędkość ma mój inhalator Alergia Stop. Szybko można się z całym zabiegiem uporać, a co do wielkości cząstki to można stosować przy PochP na przykład ale też profilaktycznie żeby śluzówkę nawilżyć, także jest wszechstronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sircus twierdzi, że wszystkie są dobre, każdy chce sprzedać i zarobić. Ma być mgiełka i każdy ją wytwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia 45
Kochani, Powidzcie mi czy jeśli rno wypiłam wodę utlenioną np. 5kropel 30% to po godzinie mogę zjeśc owiankę na jogurcie nie mogę odnalezć nigdzie czy to dozwolone czy nie... Będe ogromnie wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po godzinie wszystko możesz zjeść, oprócz dużych dawek przeciwutleniaczy, typu kwas l-askorbinowy. Ja tam po 10 kroplach perhydrolu jem nawet po pół godzinie, bo mi się czekać nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Wandzia, gość ma rację, po 20 minutach w zasadzie h2o2 kończy swoje działanie, ale lepiej odczekać pewien czas na relokację. Nieumywakin zawsze mówi co najmniej pół godziny przed jedzeniem. Trzymajmy się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wam dziękuję - bo ktoś mi powiedział ,że żadnego nabiału w ciagu 2 godz. a ja w sumie jem zawsze owsiankę. To jest tak ,że 3 tyg pije wode i potem tydzień przerwy i zaczynam znów od 1 kropli? czy znów coś źle zrozumiałam. Jeszcze raz dziękuje ,że mogłam na was liczyć lece po jogurty naturalne do sklepu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj Nieumywakina albo ten temat, to będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MXPX5
podalam wode utleniona mojej mamie chorej na astme , nadcisnienie , arytmie serca . dzis mi powiedziala a byla na 3 kropelkach ze dostala wysypki na ciele , ja wlasnie na 10 kropelkach jestem i wszystko ok , od jutra przerwa na 2 lub 3 dni . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam stosowac wodę utlenioną. Na pocżatku wg zaleceń, ale 4 dnia wzięłam tylko 2 x po 4 kropelki a dzisiaj tez wezmę 2 x po 5 kropelek. Bardzo wywala mi na głowie, ustach i czuję się dziwnie. Czytałam b.wiele pochlebnych wpisów i inf. zatem ynie zaszkodzi a kto wie może i mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w 7 dniu b. żle sie poczułam, wysypało mnie jeszcze baradziej. Od jutra zmniejsze dawkę WU do 2 kropelek 1 x dziennie. Musże widac b. uważać i zostac na b. małej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu bywających. Mam pytanie do .... raczej osoby obeznanej w stosowaniu WU. mianowicie: od kilkunastu dni piję raz dziennie (rano, na czczo) po 10 kropli wody utl. 30%. Dodaję ją do wody (1 szklanka). Czy coś powinienem odczuwać ? Bo w zasadzie poza lekkim "oszołomieniem" nie czuję nic szczególnego. Pół roku temu zacząłem pić WU z apteki (3%) po jednej kropli. Nie działo się nic w odczuciach, więc zażyłem 10 kropli, następnie 200 (dwieście) - w rezultacie pojawiła się jakaś zgaga w odczuciach..... Zrezygnowałem. Teraz próbuję z 30%-wym perhydrolem j.w. Czy mam kontynuować, żeby się cosik zadziało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie! chcesz się zabić ? pijemy max 3 x dziennie po 10 kropel !!!! ja zwiększam dawkę jedynie wtedy gdy mnie łapie przeziębienie - 3 x po 20 kropel. zwykle pomaga, chyba, że przeziębienie jest zbyt zaawansowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&t=3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadek
witam pije wodę już 10 dni--zaczynałem od 1 kropli 30% roztworu, rozpuszczanego w--- 1 szklance wody 2 x dziennie--- , czuje się bardzo dobrze -tak jakbym miał więce j -ENERGII ---chciałem spytać P. ESJOT 1---czy ta szklanka wody jakieś 300ml , to nie za dużo, na dawki 10 kropli ? 2---jak długo pić po te 10 kropli 30% roztworu / szklankę wody ? 3--czy robić jakieś przerwy ?? 4--czy można zwiększy dawkę np; do 2x dziennie po 15 kropli 30% roztworu --na szklankę 300ml wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na guza piersi
ja piję 28 kropli 30% na szklankę 4 razy dziennie. Po 0,5 do 1 godz. łyżeczkę sody oczyszczonej, po 2 godz. od dawki h2o2 łyżeczkę wit. C . Przez 3 tyg., potem obniżę dawkowanie i przejdę na MMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to bardzo duża dawka , masz prawie ponad 110 kropli na 1 dzień WU 30% , czy nic cisie nie dzieje możesz opisać ,czy na przykład masz odczucie zwiększonej energii chęci do pracy itp ? zastanawia mnie czy kropic do szklanki roztwór 30% nierozcieńczony ?? czy raczej rozcieńczyć go do 3% i taki pić, 1---nigdzie nie umie się doczytać , jak uzyskać proporcje 3% ,bez wcześniejszego nierozcieńczania do tych 3% 2-- może ktoś umie to wyliczyć dawkę 1 kropla 30% PERHYDROLU ---na ile ML wody by uzyskać roztwór 3%, 3---czy te 1 krople30% WU wlać do 100ML/150ML 200ML ITP wody ?? by był roztwór 3% by nie trzeba było wszystkiego 30% roztworu PERHYDROLU rozcieńczacz na raz ------------zapytam MMS kupujesz gotowy czy może robisz sam/a z dostępnych preparatów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na guza piersi
Daję krople 30% bezpośrednio do szklanki zakraplaczem i zalewam bardzo zimną wodą niepełną szklankę. Od razu piję. W dawkach przyzwyczajających( niższych) bolały mnie migdały, może węzły chłonne, zaniknęło trzeszczenie w stawach. Samopoczucie mam teraz takie jak przed kuracją, jedynie krótko lekkie znużenie zaraz po dawce, może krótszy sen, ale nie zawsze. Przed kuracją h2o2 3 razy po 8 dni z 8 dniami przerw kuracja sodką oczyszczoną 3 łyżeczki rano i wieczorem. Mam h2o2 z 1 litra odlaną i nie rozcieńczaną do piersiówki (ją też w lodówce trzymam i z niej dawkuję). 1 l MMS (sodu chloryn 25% czda ) od dystrybutora i będę dawkować proporcjonalnie do instrukcji dla 28%, tzn minimalnie więcej , a jako aktywator dam sok z cytryny w dawce zalecanej dla 28% (5 do 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwnaaaa
Witam mam pytanie ważne i będę wdzięczna za mądre rady. Opiszę po krótce. Mam bardzo przewleką boreliozę, wyleczyłam sie pare lat temu w zasadzie h202 zaleczyłam poniekąd teraz pije tylko rano kilka kropli 30%, ale przejdę do sedna po 10 latach wróciłam do biegania jak wiadomo od bb problemy ze stawami jestem z siebie dumna bo mogę przebiec 7-8km!WOW ale boję się o kolana i stawy i wiem ,że będe potzrebowała również jakieś suplementacji w tym kierunku, a nie chcę rezygnować z tego. Co polecacie najlepiej aby brać kupić co jak i gdzie żeby wzmocnić wszystko abym nie doznała kontuzji bo nie mam najmocniejszego organizmu bb cały czas jest i już będzie ale trzeba się nauczyć żyć by nie zwariować. Będę wdzięczna za jakieś porady bo już ost mnie bolały kolana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na berioloze pomaga herbatka: Pół łyżeczki imbiru Pół łyżeczki kurkumy Pół łyżeczki cynamonu Łyżeczkę miodu Łyżeczkę oleju kokosowego - na zimno tłoczonego Zalać to ciepłą wodą (nie za gorąca) I wypić. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaa
herbatka pomaga:) ciekawe:) moesz co s więcej napisać o tym naparze i przygotowaniu. Czy mozecie mi polecić jakąś wit C kolagen witaminy na stawy, kości Czy cokolwiek - macie dużą wiedzę będe wdzięczna za wszelkie porady i uwagi zanim wydam ostatnie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×