Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość bit Man
dziękuje wszystkim za cenne porady.. nie jest łatwo walczyć z tym cholersywem ale moje nastawienie jest coraz lepsze. Po dwóch tygodniach fatalnego samopoczucia( byłem bardzo zmęczony, wszystko mnie bolało, bardzo się pociłem) teraz są lepsze dni, nie śpię po pracy i ogólnie lepiej się czuje. Teraz kiedy jest gorąco pije ogromne ilości wody mineralnej. Praktycznie nie używam cukru, nie powiem ze wcale, bo czasami mam tak gorzko w ustach że masakra. Wróciłem do trenowania siatkówki plażowej chociaż moja kondycja to jakaś porażka, kiedyś wszystkie braki w siatkówce nadrabialem bardzo dobra sprawnością fizyczną teraz po pierwszym secie ziajałem jak po maratonie. Zaniedbałem się ale postaram się aby wszystko wróciło do normy. Czasami jak czytam fora o candida boje się że zaczynam walczyć z wiatrakami. Z drugiej strony jak nie pokonam tych wiatraków to one pokonają mnie. Rozpisałem się trochę ale to by było na tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda z filtra jest lepsza od mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perhy dron, potrzebuję pilnie protokół (umknęło mi nazwisko) oczyszczania żył , wiem, że procedura trwa chyba 10 dni, bierze się różne witaminy...na pewno wiesz, o co chodzi. pozdrawiam Cie serdecznie. p-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję serdecznie, zawsze można na Ciebie liczyć perhy dron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię wszystkie książki które sprzedajesz. Jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.. Może ktoś się wypowiiedzieć na temat octu jabłkowego, soli himalajskiej oraz srebra koloidalnego. Mam zamiar kupić te produkty i zacząć stosować ale nie wiem czy mogę to wszystko łączyć, tzn picie WU, octu jabłkowego, soli himalajskiej i srebra. Gdyby ktoś podpowiedział gdzie mogę kupić ww produktu i jak je stosować będę bardzo wdzięczny. Znalazłem na Allegro ale nie wiem czy takie się nadają. Pozdrawiam Przemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz87
witam. Mam 29 lat. Mam już dosyć wszystkiego. Ciągle zmęczenie, spać mógłbym cały dzień, bóle stawow, mrowienie w kończynach, długo by można wymieniać moje dolegliwości. Przypadkiem trafiłem na to forum. Bardzo proszę pomóżcie mi wrócić do życia. Ktoś się wypowie coś na tema kuracji wyżej wymienianych. Jestem całkiem zielony jeśli chodzi o takie terapie. Bede ogromnie wdzięczny jeśli ktoś opisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Masz 150 stron wypowiedzii. Przeczytaj temat uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę o informację-w miarę mozliwości-czy wodę utlenioną można pić mając inplant stomatologiczny, oraz czy może ją pić ktoś ze stymulatorem serca? Wiem, że n ie wolno używać jej osobom po przeszczepach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dana 57 Nie wiem czy mozna, ale ja mam 4 inplanty stomatologiczne ( na gornych 4 i 5) i wode pilam, przeszlam 2 kuracje, 6 tygodniowa i miesieczna. Teraz nie pije wody utlenionej ale pryskam nia jame ustna, 3-4 razy dziennie. Moje inplanty maja opnar 20 lat. Powodzenia w kuracji W.U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgo
W moim przypadku woda utleniona idealnie sprawdziła się na problematyczną skórę twarzy. Mam cerę mieszaną, która nie toleruje dużej ilości kosmetyków i dlatego staram się ograniczać pielęgnację do minimum. Przemywam twarz wodą 3% kilka razy w tygodniu wieczorem i pozostawiam cienką warstwę przez około 2 godziny, potem zmywam. Świetnie "wyciąga" wszelkie zanieczyszczenia ze skóry, a ewentualne niespodzianki błyskawicznie wysusza. Przy okazji mam gwarancję, że przez kilka dni po użyciu nie pojawią się nowe. Taka "kuracja" 3-4 razy w tygodniu świetnie zastępuje tonik do twarzy, który za bardzo podrażnia mi cerę. Po wodzie utlenionej skóra co prawda też jest delikatnie przesuszona, ale rano zwykle sytuacja wraca do normy. Wtedy wystarczy już tylko delikatny żel oczyszczający i krem na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candzia
Witam. W dalszym ciągu nie rozumiem jak przygotować roztwór. Proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie mi dokładnie jak używać H2O2 czysty do analizy 30%. Prosto z kupionej butelki pobrać te kilka kropli (dawkowanie ile dziennie ogarniam) i wlać je do szklanki wody? Czy może owe kilka kropel rozcieńczyć z wodą tak by wyszedł roztwór 3% i dopiero z tak powstałego roztworu pobrać owe kilka kropli i do szkl z wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perhydrol nie rozcienczony... do kapieli od 50-300ml (tyle stosowalem) na ok 1/3-1/2 wanny nie rozcienczony mozesz wlac do pojemniczka po zwyklej wodzie utlenionej ( tylko opisz!!!bo mozna sie poparzyc) i pozniej mozesz kropelkowac do szklanki - zamiast 10 kropel wody utl 3% dajesz 1 kropelke perhydrolu - to jest dobre gdy juz dluzej pouzywasz h2o2 bo kropelkowanie 40-50-60 kropelek do szkl wody jest....nuzace :) ale zacac nalezy od wkraplania zwyklej wody utl 3% zeby przyzwyczaic cialo jak perhydrol chcesz rozcienczyc do poziomu kupnej wody utl 3% to na 100ml wody destylowanej dodajesz 10ml perhydrolu i masz poziom kupnej wody utl 3% ja ze 2-3 lata uzywalem bez przerw... 5-7 kropel perhydrolu na szklanke... 1-2-3x dziennie same superlatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w składzie wody utlenionej z apteki jest wyraźnie napisane - 10 g (ml) perhydrolu 30% i 90 g (ml) wody oczyszczonej........... I masz 3% wodę utlenioną. Polecam zrobienie samemu wody utlenionej (bądź wg rad wyżej - stosowanie samego perhydrolu w ilości 10x mniejszej). Woda apteczna w porównaniu do perhydrolu ma parszywy smak, co świadczy o większej ilości dodatków niż w perhydrolu, poza tym uważam, że działa dużo słabiej niż rozcieńczony do tego samego stężenia perhydrol (jak to możliwe? nie wiem). Mam pytanie - czy ktoś próbował stosować wodę utlenioną na zapalenie mieszków włosowych? Jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candzia
Makler i gość, dzięki za oświecenie mnie. Waham się jeśli chodzi o tę wodę. Do picia jej jestem jak najbardziej przekonana, lecz zmiany w diecie jakie trzeba wprowadzić są naprawdę... "niewygodne". Już wystarczająco cierpię nie jedząc ukochanych słodyczy, bo cukier faktycznie przy grzybicy mi nie służy... Mięsa nigdy nie jadłam dużo więc jeśli mam zakwaszony organizm to raczej nie od niego. A czy wystarczy pić wodę utl raz dziennie rano? Da to coś czy za mało? Tylko rano mam pusty żołądek. W ciągu dnia mam pewnie dziki szał ale dieta rozdzielna to coś czego wolałabym uniknąć gdyby to było możliwe. Może to niezbyt mądre, no ale taki mam odchył i cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na candidę raz dziennie nie wystarczy, 3x dziennie trzeba pić. Jak wytłuczesz trochę grzyba, to ucichnie łaknienie na słodycze. Na co chcesz stosować jedzenie rozdzielne? Zakwaszony organizm możesz mieć np. od słodyczy, przetworzonego jedzenia, nabiału itd, nie tylko od mięsa. Poszukaj sobie w necie tabel z pokarmami które zakwaszają i alkalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candzia
No właśnie od słodyczy mam to zakwaszenie, przynajmniej wydaje mi się że je mam... Dietę rozdzielną podobno trzeba stosować pijąc wodę utl, by posiłki szybciej się trawiły. Dzięki temu woda utl nie będzie wchodziła w reakcje chemiczne z trawiącym się jedzeniem które siedzi w żołądku ciul wie ile (czy jakoś tak). No bo wodę trzeba pić na pusty żołądek. No chyba że się mylę. Wątpię żeby w 2h strawił się obiad złożony z mięsa, ziemniaków i warzyw np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candzia
A co do diety na zakwaszenie to przeraża mnie perspektywa jedzenia tony warzyw dziennie. Skoro dieta wygląda tak: podczas posiłku waga warzyw na talerzu 3x większa niż zakwaszających produktów (czyli prawie wszystkich rzeczy). Zwłaszcza surowe podrażniają mi jelita a nie tego przecież pragnę ;) mam masakrę z jelitami, nie chcę pogarszać sprawy. A żeby móc jeść mniej niż tonę warzyw na tej diecie, trzeba by ograniczyć bardziej i te zakwaszające rzeczy. To co, mam nie jeść prawie nic? Ech nie wyobrażam sobie tego.... A Wy prowadzicie taką dietę pijąc wodę utl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pijąc wodę utlenioną należy robić przerwy, czy można ją pić co dzień ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Na candidę ładnie działa 4x dziennie po 6-8 kropli Lugola na 1/2 szklanki wody . Ale Lugola musi być 5% najlepiej. Wg przepisu Clark: Płyn Lugola Kupowanie gotowego roztworu jest zbyt niebezpieczne. Z pewnością będzie on zanieczyszczony alkoholem propylowym lub metylowym. Przyrządź go sam lub poproś aptekarza, by to zrobił dla ciebie. Oto przepis na 1 litr roztworu: 44 gr jodu w granulkach 88 gr jodku potasu (w granulkach) Rozpuścić jodek potasu w około 1/2 litra wody. Następnie dodaj kryształki jodu i napełnij woda do poziomu 1 litra. Kryształki potrzebują około 1 dnia aby całkowicie się rozpuścić. Wstrząsaj nimi od czasu do czasu. Trzymaj je z dala od dzieci. Nie stosuj preparatu jeżeli jesteś uczulony na jod. Nie używaj butelkowanej wody do stworzenia roztworu. Oraz inhalacje nebulizatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za dużo tego jodu? Przez jaki czas trzeba takie ilości przyjmować? Czy Hulda tym kogoś wyleczyła z kandydozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczyła ludzi nie tylko z candydozy, poczytaj na stronach amerykańskich. Nie tylko Hulda i nie tylko grzyba, jodyna (tinktura) czy płyn Lugola świetnie radzi sobie z Salmonellą i innymi patogenami, kwestia godzin. bez szpitali i tej całej zadymy. Przeczytaj fragment, reszta też ciekawa: http://docplayer.pl/5158934-Walter-last-jak-wyleczyc-sie-z-drozdzakow.html Lugola i inne środki świetnie spełniają rolę uzdatniania-dezynfekcji ==1. Dezynfekcja płynem Lugola *1 kropla płynu Lugola *1litr wody Napełnić zlew lub miskę odmierzoną ilością wody. Zaznaczcie jej poziom kreską, zeby nie musieć jej mierzyć następnym razem. Dodać płyn Lugola (1 kropla na litr). Zanurzyć sałatę lub szpinak, tak by liście były dobrze zamoczone, na minutę. Można je potem spłukać. Nie zostawiać wody do późniejszego użycia- traci swoją moc. 2. Dezynfekcja cysteiną z solą *1/8 łyżeczki proszku cysteiny *1/8 łyżeczki soli *1 litr wody Zamieszać do rozpuszczenia. Zanurzyć produkty rolne na 5 minut. Nie ma potrzeby płukania. Kiedy cysteiny z solą używa się do sterylizowania napojów, np. mleka lub soku, te szybko zaczynają pachnieć siarką, więc należy równie szybko je zużyć. 3. Dezynfekcja HCl n(kwas solny) 1-2 krople HCl na pół szklanki wody. Dobrze wstrząsnąć. Pozostawić w nim żywność na parę minut. 4. Dezynfekcja światłem o pełnym spektrum Wilgotna żywność wymaga 5 minut, sucha żywnośc wymaga 20 minut. Należy ją umiescić blisko żarówki Fragment: … Do niektórych potraw można dodawać sok cytrynowy i ocet. Najpewniejszym sposobem jest rozpuszczenie 1 łyżki stołowej w szklance wody razem z łyżeczką miodu. Daje to wodzie słodko-kwaśny posmak, poprawiajàc jej walory smakowe. Świeży sok z cytryny lub ocet i łatwy w użyciu dozownik z miodem powinny się zawsze znajdować na stole. Sproszkowana witamina C (1/4 łyżeczki) jest innym przydatnym kwasem w przypadku, kiedy dwa pierwsze nie wystarczą.== ”Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam. Za dużo znaczy za dużo, pytałam, ile czasu zalecasz przyjmować lugolę w takich ilościach? Jeśli kilka miesięcy, to czy nie uważasz, że tarczyca może zacząć wariować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Uważasz, że na kandydozę lepszy jest jod niż wu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uważasz, ze za dużo to nie bierz. Nie ja polecam, a dr Last, podałem link wyżej z fragmentem, reszta w książce, nikt nie przepisze 200 stron książki, wiedza kosztuje. Kto napisał, ze kilka miesięcy? Każdy specyfik 3 tyg. max i tydzień przerwy. I nie non stop, bo organizm się przyzwyczaja, musi być rotacja. Nie lepszy, inny. Jak chcesz pogadać znajdź sobie jakiś nick, bo trolle nie raz robiły już tu chlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×