Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

prosze o wasza odpowiedz, czy jesli wy podejzewacie u siebie grzybice jelit ( gdzyby candida) to czy wasza rodzina tez ma problemy z tym dziadostwem????? moj lekaz juz huba ma mnie dosyc. pojade do polski w maju i zrobie badania jakie najlepiej??? myslaem nad vega test i ogulnie jakies wszystkie u gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a panikowac to ja panikuje 24 nie umiem juz normalnie zyc mam dola biore leki na depresje i na sen ktore mi nie pomagaja . zyc sie nie chce ale mam dwujke dzieci kture mnie potrzebuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek oregano, kiszone i fermentowane pokarmy. DIETA. Nie sadze ze zaraziles dzieci. Bez przesady. W brzuchu przelewa sje czasem kazdemu. Zdrowemu jak kon tez. Najbardziej to Ty szkodzisz dzieciom frustracja i psychozami. Sadze ze jak Ty sie ogarniesz to nic lepszego dzieciom nie zafundujesz. Nie lataj po forach tylko jeszcze raz mowie ze akademie witalnosci przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten olejek oregano mozna dziecku od 1 roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj dzieciakom słodyczy i napojow gazowanych lub czipsów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slysze u swoich dzieci wyraznne przelewanie , duzo gazow tagrze to nie psyhozy, jak to ma sie u was z rodzina jesli podejzewacie u siebie candide???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
Juz nie wiem . sluchaj,tez mieszkam w norwegii, przedeszystkim to musi byc odpowiednie jedzenie,nie takie jak tu sie je! bulki i parowki..gotuj po polsku.sa firmy przewozowe ktore przyworza tez zakupy spozywcze z polski,ja swojej rodzinie tez zamawiam np,kapuste kiszona i ogorki kiszone w wiaderkach.staramy sie aby bylo to non stop.mozesz zamowic np.leki z apteki polskiej na ich adres a oni ci przywioza,bo naprawde duzo jest tych firm.znajomi podaja swoim malym dziecio Citrosept,lub aloes i jest ok. ty tez to biez. kup sobie olej z kokosa,tylko ten nierafinowany,zielony z tego sklepu sulkost.i jedz go po 7 lyzeczek dziennie .pij tez duzo soku z cytryny i kozystaj z tych rad,z poprzedniej strony.bo stosujac to dojdziecie do zdrowia! trzymaj sie i nie zamartwiaj! zawsze warto zyc,zobaczysz ze bedzie lepiej.! pozdrawiam Cie serdecznie i odzywaj sie. pozdrawiam tez cale forum,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,naczytalam się o właściwościach wody utlenionej i ja ja piłam,piłam 50 kropli dziennie, 35%,rozcieńczonej.Opiszę jak u mnie działała,otóż ja nie zauważyłam żadnej poprawy w czym kolwiek.Zaznaczę,że piłam około roku z kilkoma krótkimi przerwami,gdyż mój organizm, jak tylko pomyślałam o wodzie,to bez picia juz miałam odruch wymiotny.Paznokcie, które były zmienione chorobowe,dalej są i nic z nimi się nie działo, ani dzieje, lepszego.Przed piciem wody,moja miesiaczka była bardzo regularna,po kilku miesiącach picia wody,dostawałam co dwa tygodnie.Nie wiedziałam czemu tak się dzieje,pomyślałam że to właśnie po wodzie,bo nie byłam w stanie myśleć o niej,taki wstręt do niej miałam, nawet stojącą w mojej lodowce w butelce, musiałam usunąć,bo nie mogłam patrzeć. Po miesiącu nie picia wody,moja miesiaczka pojawiła się normalnie,czyli 28 dni po ostatniej.Powiedzą niektórzy, że tak powinno być. Dużo czytałam na temat wody i wiem,ze na wszystko znajdzie się odpowiedź,albo,ze tak ma być,bo to skutki uboczne,albo,ze mój organizm tak reaguje.O miesiaczce gdzieś juz tu czytałam, dziewczyny pisały. Ogółem ja nie zauważyłam nic dobrego,nie czułam się ,ani lepiej,ani gorzej,najbardziej zależało mi na paznokciach,które są chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Gdzie wyczytałaś o 50 kroplach 35% ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocot
Prźeczytalam cały wątek, książkę i zaczęłam leczyć wu,cała rodzine, Ciotkę prawie 80lat na chroniczny nieżyt górnych dróg oddechowych i głęboki kaszel.Bierze obecnie 1 kropelkę 30 % raz dziennie i ma juz sie bardzo dobrze. Mój syn 12 lat ,miał rowniez głęboki kaszel oskrzelowy ,dałam mu chyba przez 4 dni 2 lub 3 krople 3% plus wit C 500 lewoskrętna raz dziennie ,wszystko przeszło .przeplukuje tez buzie wu ,co zalecił nawet ortodonta . Ja próbuje wyleczyć wu nadciśnienie, biorę juz 3razy dziennie 1 krople 30% na razie rezultatów brak. Tylko kop energetyczny, co jest całkiem przyjemne. Czuje jakby odblokowały mi sie płuca, potrafię zaczerpnąć głęboko powietrza. Mąż ,bierze razem ze mną i mówi ,ze na niego nie działa, Ale dostał power'a do roboty jak nigdy. Na początku stosowania wyskoczyły mi tylko jakies krosty,bardzo swedziala mnie Z tylu głowa i pobolewaly nerki. Sąsiadka zaczęła kuracje,ale wzięła 1, 2 kropelki 3% i potem przeskoczyła od razu na 30% wkropilo jej sie 2 niechcący i tak dwa razy.Na reakcje długo nie czekała, po kilku godzinach dostala silnych wymiotów , biegunkę i bóle głowy. Jak dla mnie ,po przeczytaniu całego wątku, uważam, ze te duże dawki sa za silne, organizm sam to odrzuca ,moze nie jest w stanie tego przyswoić w takich ilościach? Dlatego taki wstręt i mdłości juz na sam widok wu.? Ogólnie znana jest wskazówka w myśl której "mniej czasami znaczy wiecej" Moze to działa troche jak leki homeopatyczne, wykorzystuje pamięć wody i dlatego nie potrzebne sa takie duże stężenia. Ja np. Nie czuje wcale żadnego smaku tej wody utl.nawet myślałam ,ze mam jakaś wadliwa, ale nie! Parzy ręce ! Dużo tu było rowniez na temat zakwaszenia organizmu i równowagi kwasowo zasadowej. Mialam pH ok 5 po 3 tyg. kuracji sada oczyszczona 1/2 łyżeczki na czczo z łyżka wódki kropelka cytryny pH moczu skoczyło na ponad 7 . Oczywiście na krótko,Potem znowu spadło . O roku zainwestowałam w jonizator wody i muszę powiedzieć , ze rewelacja ,teraz zbadałam pH i mam ok 7 . Ograniczyłam tez drastycznie mięso i gluten i cukier. Z tymże , gdzieś czytałam, ze właśnie mocz powinien być kwaśny,bo to właśnie on wyrzuca wszystkie toksyny i kwasy z organizmu, wiec jak moze być zasadowy ? To tyle refleksji po przeczytaniu całego wątku , troche dużo, ale i wątek kobylasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
Cocot. chcialabym zapytac jak rozrabiac te 30% wode.i czy mozna ja zamowic gdzies przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocot
To bylo tu mówione na forum , w firmie Polskie Odczynniki Chemiczne obecnie Avantor. http://www.poch.com.pl/1/katalog-produktow,1,0 Nie sprzedaja indywidualnie, ale można do nich zadzwonić i zapytać jaka firma z twojego regionu od nich nich bierze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocot
Rozrabianie z woda destylowana, tez mozna u nich kupic ,1:10. To masz wtedy 3% Mozna od razu u nich kupic taką duża strzykawke 100ml , to latwiej wtedy podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
Cocot . bardzo dziekuje za podpowiedz.sprawdze to. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Wodę 30% piłam kilka lat temu. Doszłam do 9 kropel 3 razy dziennie. Czy cos mi w zdrowiu poprawiła, nie wiem.Zaprzestałam jak zaczął boleć mnie żołądek i miałam na sama o niej myśl, odruch wymiotny. Teraz , nie wiem czy to od niej , mam problemy z zołądkiem. Sądzę , że jak pić , to raczej niewielkie ilości- 2-3 krople .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejsza rzecz na świecie,na początku jest trochę ciężko się przyzwyczaić do nagości i otaczających nas golasów, ale gdy się człowiek zaczyna już zbierać do domu to zaczyna się dziwnie czuć w ubraniu. A pływanie bez stroju w morzu jest rewelacyjne.Polecam rejestrację na forum naturystyka com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mamy ani, ale zes wymyslila. Polecasz czlowiekowi polskie jedzenie ktore ma NAJWIECEJ konserwantow w europie. Tylko rumunskie zarcie bije polskie jedzenie w konserwantach. 65 % ze wszystkich operacji na woreczki zolciowe w Norwegii to sa polacy i Litwini. Sama cyfra mowi o zdrowiu polakow i ZDROWYM POLSKIM jedzeniu. Norwedzy zastanawiaja sie nad tym fenomenem. CO i ILE zra polacy ze wysiadaja im woreczki zolciowe w tak mlodym wieku? Norwedzy jedza bulki i parowki na swieta, a Polacy na codzien. KOBITO, zobacz na stan zdrowia polskich dzieci i norweskich dzieci. Jest WIELKA roznica. Powodem tego jest jedzenie. A te kiszone ogorki i kiszona kapusta w wiadereczkach sa robione na chlorowanej wodzie. Zbadaj siebie i swoja rodzine na poziom chloru w waszych organizmach. Na pewno sie zdziwisz. BARDZO NIEPRZYJEMNIE SIE ZDZIWISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola 125, ja doszlam do 25 kropli x 2 dziennie. Na poczatku doznalam przyplywu energii. Duzego przyplywu. Po kilku dniach energia spadla i zaczal bolec mnie zoladek. Na sama mysl o wodzie utlenionej dostaje boli zoladka i mdlosci. Z reakcji organizmu wyglada na to ze Woda Utleniona byla mi nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Pytałem juz raz gdzie wyczytałaś i kto zaleca 50 kropli 35% perhydrolu dziennie czyli 600 kropli 3% ?? Bo Nieumywakin mówi o max 10 kroplach 3% ! ''Z reakcji organizmu wyglada na to ze Woda Utleniona byla mi nie potrzebna.'' Z reakcji organizmu wynika, że o wodzie utlenionej masz niewielkie pojęcie, albo piszesz by ludzi zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszlem do 25 kropli, 30% WU, ale tylko raz dziennie, na czczo. Pilem te 25 kropli przez 4 tygodnie. Zrobilem 1 tydzien przerwy i nadal pilem przez 2 tygodnie. Duzo blonek i innych "cudactw" wydalilem. Bol palucha (podagra) ustapil. Z zatok i z gardla wycharkalem duzo flegmy. Do tego dostalem wiecej energii i zrobilem sie mniej nerwowy. Rownoczesnie z piciem wody spryskiwalem jame ustna 3 % WU, 6-7 razy dziennie. To robie do dzisiaj, nieregularnie ale robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzybiony
Do noemii76567 odezwij się do mnie to mój nr gg:53957335 pilne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
do gosc. jak nie masz nic madrego do powiedzenia to nie wypowiadaj sie, moja wypowiedz nie byla skierowana do ciebie. proponuje odpowiednia lekture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mamy ani, Jakbys DOBRZE czytala (nie tylko på polsku) tobys takich farmazonow ludziom nie pisala. Det er bedre å ikke skrive enn å skrive usannhet ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie wyleczony
Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników tego forum, a szczególnie chciałbym pozdrowić EsJot. To dzięki niemu na początku 2011 r., zastosowałem kilkumiesięczną kurację leczenia wodą utlenioną z bardzo pozytywnym efektem zdrowotnym. Od tego czasu prawie codziennie rano (na czczo) piję około 10 kropel 30% H202 dla przemysłu spożywczego na szklankę wody wraz z kilkoma kroplami cytryny. Szczególną uwagę zwracam na wyżywienie, aby nie dopuścić do zakwaszenia organizmu. I jak na razie jestem zdrowy. No prawie zdrowy, ale wynika to ze zmęczenia materiału. Dopadła mnie osteoporoza, którą próbuję powstrzymać. Szukając w Internecie informacji na ten temat, wpadłem na stronę internetową Jerzego Zięby – ukryteterapie.pl - Pan Jerzy Zięba podobnie jak EsJot dzieli się wiedzą, która wskazuje kierunki leczenia, o których nie mówią lekarze. Jest to temat rzeka i trudno ująć to w kilku zdaniach. Stąd zapraszam wszystkich do zapoznania się z wiedzą i działaniami Pana Jerzego Zięby. Działania te wspiera wielu lekarzy dla dobra pacjenta, ale tych lekarzy jest jeszcze za mało, aby można było zmienić system leczenia w naszym kraju. Zachęcam do lektury książki Pana Jerzego Zięby „Ukryte terapie” oraz do przetłumaczonej przez niego książki z języka angielskiego autorstwa dr Uffe Ravnskov „Cholesterol Naukowe Kłamstwo”. Zdaniem dr Uffe Ravnskova wysoki poziom cholesterolu nie powoduje miażdżycy. Przyczyną powstania miażdżycy jest podwyższony poziom homocysteiny. Jednym z wielu zagadnień poruszanych na forum przez Jerzego Ziębę w leczeniu np. osteoporozy jest brak witaminy K2 mk7, która odpowiada za wchłanianie się krążącego we krwi wapna do kości. Lekarze przepisują tylko witaminę D3 i wapno. Witamina D3 powoduje wchłanianie się wapna do krwi. Wapno to z braku Witaminy K2 mk7 nie wchłania się do kości lecz bez konkretnego celu porusza się we krwi i osadza na miękkich tkankach żył tworząc w żyłach blaszki miażdżycowe. Wiedza zawarta na forum Pana Jerzego Zięby jest warta poświęcenia czasu i wsparcia celu jego działania dla dobra naszego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×