Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gość
Co sądzicie o bredniach głoszonych przez Borysa Bołotowa i jego carskiej wódce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadałam pytanie, Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==Co sądzicie o bredniach głoszonych przez Borysa Bołotowa i jego carskiej wódce?== To samo co o głupkowatych pytaniach źle wykształconych trolli nie potrafiących przekleić linku do wyszukiwarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?== Na wpsikiwaniu, dokładnie jak pytasz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadałam pytanie, Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Na początek mam takie pytanka, czy mogę perhydrol przelewać do buteleczki po 3% wu, w sensie, czy ten plastik jest odpowiedni, i czy jeśli nie mam dziurki w butelce z litrem perhydrolu, to nic się z tym nie stanie? Oczywiście będę to otwierać co jakiś czas, żeby przelać zawartość do mniejszych naczyń. I czy istnieje jakieś porównanie działania nadtlenku wodoru i dwutlenku chloru, bom bardzo ciekawa, jak to wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za wyczerpujace informacje ktore moga przydac sie pomocne mamie. Myslalam tez o moczeniu nog w wodzie utlenionej, bo mama nie chce zazywac kapieli przy stomii i jakos sceptycznie podchodzi do wpsikiwan Munro. Czy moczenie nog w w wodzie itlenionej moze miec podobne dzialanie jak wpsikiwanie metoda Munro? Widzialam jak facet na youtube wpsikuje czysty nierozcienczony woda nadtlenek wodoru- czy takie metody jak Munro i podobne nie podrazniaja zbytnio sluzowek jamy ustnej? Mama od momentu przerwania chemioterapii ciagle ma jakas zalegajaca w buzi flegme i czesto tak odchrzakuje wiec ciagle probuje ja przekonac do tych wpsikiwan ale ona taka bojaca jest. Czytalam na angielskich stronach ze przy raku dobre jest tez wdychanie olejkow eterycznych z dyfuzera jak : rozmarynowy, tymiankowy czy oregano. Czy ktos moze stosuje podobne metody, ponoc to niby ma wlasciwosci dotleniajace i wzmacniajace organizm czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==Widzialam jak facet na youtube wpsikuje czysty nierozcienczony woda nadtlenek wodoru- czy takie metody jak Munro i podobne nie podrazniaja zbytnio sluzowek jamy ustnej?== Co widziałaś konkretnie? Na poprzednich stronach masz odpowiedzi na swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na martabrzoza wszystko jest opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz proszę o pomoc. To ja która dostała ból i wyciek nad implantami. Tak się złożyło że teraz piję mieszankę soków: marchew burak i swieży ogórek, 1:1:1. Piję tego ponad litr w ciągu całego dnia. Mocz jest koloru buraka. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==To ja która dostała ból i wyciek nad implantami.== Jakimi implantami dziecko ;) Co to za fejk? ==Mocz jest koloru buraka. Co mam robić?== A co byś chciała zrobić, na zielono po buraku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś marchew burak i swieży ogórek, 1:1:1. Piję tego ponad litr w ciągu całego dnia. Mocz jest koloru buraka. Co mam robić?" "perhy dron dziś A co byś chciała zrobić, na zielono po buraku ?" Myślę, że chciałaby normalnie, na żółto. Uszczelnij jelita, to nie będzie na czerwono. Ja po burakach nie sikam na buraczano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z implanntami Masz nieszczelne jelita. Nieszczelnosc jelit jest skutkiem wielu przypadlosci chorobowych, miedzy innymi: celiata, choroba Grona, zle trawienie, problemy z CALYM przewodem pokarmowym, albo z niektorymi jego czesciami i oczywiscie CANDYDOZA. Ja mam kwarantanne po candydozie i tez mam ten problem. Tyle ze u mnie siuski po soku z buraka cwiklowego sa rozowe na dzien dzisiejszy. Zaraz po wyleczniu candydozy kolor siusiek byl tez w kolorze buraka. Probowalam wielu kuracji, i jezeli chodzi o to uszczelnianie jelit to tak naprawde nie ma kuracji ktoraby je uszczelnila. Moim zdaniem kurkuma, vitamina B, glutamina, olej z kokosa, kiszona kapusta/ogorki, czarne oliwki marynowane, MSM i probiotyki pomagaja w uszczelneieniu jelit, ale tak naprawde nie uszczelnia ich. Zauwaz ze probiotyki sa na koncu. Moim zdaniem sa przereklamowane i wiecej kosztuja niz pomagaja. Maslanka pita przed snem zrobi to samo co probiotyki, tyle ze inna cena. Dieta jest najwazniejsza. Maczne/ryzowe, cukry, drozdze, straczkowe, pestkowe i orzechy trzaba odrzucic przy uszczelnianiu jelit. Trzeba pic duzo oleji: kokosowy, konopny i lniany. Ja robilam rowniez wlewki z oleju lnianego. Pilam rowniez kambuche i grzybek tybetanski. Tybetanski mi nie sluzyl, a kambuche pije okresowo do dzisiaj. Probuj, moze cos z mojej listy pomoze tez Tobie. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy uszczelnianiu jelit przede wszystkim odstawić gluten, rafiniowany cukier też byłoby dobrze. Ogólnie styl odżywiania głównie roślinny, w jak największym stopniu surowy (celowo piszę "styl odżywiania" a nie dieta, bo to nie dieta cud na miesiąc, jeśli wrócisz do starych nawyków, to i jelita znów będą chore). Pierwsze słyszę, że strączkowe, pestkowe i orzechy szkodzą, ja osobiście wcinam, i ze szczelnością jelit nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==gość dziś Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?== To się chyba nazywa natręctwo.. Szukaj gdzieś pomocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==gość dziś Ogólnie styl odżywiania głównie roślinny,== Dlaczego? Jaki to ma związek? == w jak największym stopniu surowy (celowo piszę "styl odżywiania" a nie dieta, bo to nie dieta cud na miesiąc,== Surowizna warzywna wskazana i kiszonki. Unikamy owoców wysokocukrowych, sporadyczne spożycie. ==Pierwsze słyszę, że strączkowe, pestkowe i orzechy szkodzą, ja osobiście wcinam, i ze szczelnością jelit nie mam problemu.== 1-2x w tygodniu jasne, grochówka, fasola, pyszne i zdrowe. Oczywiście dbamy żeby w żoładku był kwas solny, inaczej tworzymy sobie kłopoty.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zespół jelita drażliwego i strączkowych nie powinienem jeść. Po sławetnej grochówce i fasolówce dostaję wzdęć, i męcze się przynajmniej dobę.Tak reaguję na wszystki rosliny strączkowe. Lubieć TO NIE ZNACZY móc. Jak mi wiadomo przy nieszczelych jelitach wzdęcia i gazy są rownież niewskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo 15 lat temu przyniosla moja mama recepte na odrobacznie. 200 swiezych pestek z dyni, razem z lupinkami mielila dwukrotnie w maszynce i trzeba bylo to zjesc na czczo. Po 2 godzinach pilismy sol gorzka na przeczyszczenie. Jak dobrze pamietam kuracja miala trwac caly tydzien, ale skonczyla sie w 4 dniu, bo brat, trafil do szpitala. Mial wtedy 19 lat i po kilku dniach przeroznych badan stwierdzono u niego zespol jelita wrazliwego. Ma to do dnia dzisiejszego i twierdzi z uporem ze pestki dyni to spowodowaly. Razem z tata sa calkowitymi wrogami naturalej medycyny. Ja z mama stosujemy ja do dzisiaj. Chcialam dodac ze w 3 dniu karacji pestkami z dyni zeszly ze mnie jakies 3 plaskie tasiemki, okolo 5 cm. dlugosci i 11 bialych tez okolo 5 - 6 cm dlugosci, oblych robali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perthy dron
Bardzo skuteczne jest leczenie wodą sodową, i tanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×