Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość perhy dron
Lepiej dla samopoczucia i dla stawów wlać wcześniej uzyskany 3-4% roztwór, (30-40 g do litra wody) sprawdzone. Ale i tak 'na szczypty' też stosują. Zrobienie takiego roztworu to moment, a zjonizowana (rozpuszczona) forma ma korzystniejsze oddziaływanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztwor boraksu jest dobry na spedzenie opuchlizny i zaczerwienienia. U mnie nie usunal swedzenia. Na swedzenie pomagal mi jedynie hydrocortizon no i cebula. Ja pisze o swedzeniu po pijawkach. Dzis wypilam czubata lyzeczke boraksu z 1 l. wody. Nic sie nie dzieje oprocz ze mam ciezkia glowe. Nie boli glowa, ale jest ciezka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==Dzis wypilam czubata lyzeczke boraksu z 1 l. wody. Nic sie nie dzieje oprocz ze mam ciezkia glowe. Nie boli glowa, ale jest ciezka.== Nie jest to rozsądne!! Dawka terapeutyczna wg dr Lasta dla kobiety to 0.5 g! Wsypałaś 10x więcej !! radze zrobic korektę, dawki podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Wodę utlenioną bierzemy doraźnie.. To nie jest witamina! Ogułow tak twierdzi, sam jest zwolennikiem gaszonej sody.. Nieumywakin sody też, a z WU 'abarot', ma lat 88, stosuje od 30 lat, zestarzał się.. W tym wieku się zestarzał, to naturalne. ;) Jak masz wątpliwości, nie musisz. Ja mam jak na razie wrażenia pozytywne. Wszelkie wirusy likwiduje 'natychmiastowo'. Na co dzień, jak jest wszystko w porządku, lepiej brać witC, w komórce i tak generuje nadtlenek.. Przy chorobach na czczo WU, po 2 godz witC, czosnek i inne. Trzeba nauczyć się 'słuchać' własnego organizmu.. Zmienić dietę (!), odtruć się ziołami, sokami, WU, pozbyć pasożytów, dostarczyć podstawowych pierwiastków (Jod, SElen), alkalizować organizm (soda, potas i ich cytryniany), dokwasić żołądek (piołun, OJ, czasami Betaina HCl), wtedy wszystko powoli (!) się normuje. Czasami trwa to miesiącami, do roku. Nieumywakin był już jedną noga na tamtym świecie.. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==w tym filmiku na końcu facet mówi== Ten facet to prof. Aleksander Ogułow, właściciel prywatnej kliniki w Moskwie, ciekawa postać.. Jerzy Zięba wyraża się o Rosjanach bardzo pozytywnie, bo przy mizerii finansowej potrafili dojść do efektywnych metod leczenia: terapiawisceralna.pl/ https://youtu.be/0T1KDG0Mmz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoraja
perhy dron jestes naprawde wielki . Podziwiam zaciecie udzielania odpowiedzi. Przeczytalam wszystko z iwleka uwaga i wylasnily sie moje klopoty po przyjmowaniu wody utlenionej. Nie przerwalam,ale reakcje byly straszne. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Świetne filmiki , zrobiłam wczoraj kąpiel w sodzie ,ale nie widzę jakiś rewelacyjnych efektów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez soda nie pomaga w kapieli. Soda pomagla mi spedzic ubita Candide. Robilam lewatywy ze sody, co drugi dzien. Schodzila Candida ze mine tonami. Do kapieli najlepiej sluzy mi sol gorzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
A jak robiłaś lewatywę, z samej sody czy razem z solą i ile sody na litr wody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 001 Dawalam lyzeczke czubata (od herbaty) na litr wody i nic wiecej. Woda musi byc mocno ciepla, ale nie powyzej 41C. Ta lew. ze sody trzymalam 0,5 godz. NIGDY nie wlewalam wiecej jak 0,75 lita. Przed ta Lewatywa robilam wstepna lewatywa ze samej wody. På sodowej lewatywie robilam jeszcze raz lewatywie ze samer wody. Tak robilam co drugi dzien przez 2 tygodnie. Potem przerwa z lewatywami 2 tygodnie i w tej przerwie w pierwszym tygodniu pilam ziola przeciwpasozytnicze i 3 razem dziennie sode z syropem klonowym. Jadlam duzo zupy cebulowej, kaszy jaglanej, pestek z dyni, pilam zmielone gozdziki i pilam MSM. W nastepnym tygodnie jul nie pilam sody z syropem ale ziola przeciwpasozytnicze i Jagland jak w poprzednim tygodniu. Potem snowu 2 tygodnie lew. ze sofa. Pakistan ze przed tymi lew. Musisz ubic grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 1001 alle bledow narobila, to auto korrektura :( "W nastepnym tygodnie jul nie pilam sody z syropem ale ziola przeciwpasozytnicze i Jagland jak w poprzednim tygodniu. Potem snowu 2 tygodnie lew. ze sofa. Pakistan ze przed tymi lew. Musisz ubic grzyby" Mialo byc tak: "W nastepnym tygodniu JUZ nie pilam sody z syropem, ale ziola przeciwpasozytnicze i JADLAM jak w poprzednim tygodniu. Potem znowu 2 tygodnie lewatywy ze soda. PAMIETAJ ze przed tymi lewatywami musisz ubic grzyby." Ja ubijalam candide pol roku i bylam na scislej diecie. Nie wszystko sluzylo mi przy ubiciu mojej candidy co innym sluzylo. Musisz wyprobowac to co Twoja Candida nie lubi i tym ja czestuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Ok, dzięki serdeczne , troche to skaplikowane ,ale spróbuje coś z tego wykorzystać dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perhy dron od rana dziś siedzę nad spreparowaniem odrobiny tego miksu z boraksu i wu na świerzba w uszach kota, podejrzewam, że ma to dziadostwo. Ale jam słaba w tej chemii, eh. Może masz gotowca, łyżka tego, łyżka tego...Nie potrzebuje tego dużo, kąpać nie będę:-) Drugie Wiem, jak zrobić 3% roztwór boraksu, napisałeś jasno i zrozumiale. Ale ile tego roztworu wlać do szklaneczki napoju, to już nie za bardzo wiem, ważę ok 65 kg, baba, chcę troche candidy poubijać i podleczyć stawy....Czy na początek 1ml wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
==8. tzn – w każdym 1 ml roztworu jest dawka podtrzymująca 30 mg boraksu (czyli około 3.4 grama Boru) . – można sobie mnożyć do woli różne dawki w ml i niech sobie słoik stoi i powoli się zużywa. Jak łatwo policzyć jest to 1000 dawek podstawowych) Zaczynamy np. od poniedziałku do piatku> łikendowe przerwy obowiązkowe, na wypłukanie grzybów, trucizn, relokację i usunięcie.== Zaczynamy od 1 ml, weekend przerwa, potem 2ml (lub 1.5), aż powoli dochodzimy do dawki terapeutycznej, jak jest taka potrzeba. Jaki masz perhydrol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Jak masz 30%: Kieliszek perhydolu + 9 kieliszków 3% boraksu Jak 35%: Kieliszek perhydolu + 10.5 kieliszka 3% boraksu. Żadna filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Wg karty charakterystyki, boraks ma rozpuszczalność 4.7% w temperaturze pokojowej, więc nasycony roztwór boraksu to: 47 g boraksu dosypujesz do 950 ml wody destylowanej. Powiedzmy 50 g na 950.. ;) Po dobie powinien sie rozpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki. Yhy, zadna filozofia:-), jak dla kogo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Wlewasz i mieszasz.. ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bill Munro stosowal 3% wode utleniona,nie rozcienczal,wpsikiwal ja do ust,konkretnie na gardlo 6,8 razy i wdychal,robil to okolo 10 razy dziennie.W wieku lat 80ciu wyleczyl tak raka prostaty,zapalenie pluc u znajomego,przewlekle bole miesni,astme,chroniczny kaszel,zatoki,choroby wirusowe i wiele innych.Pisal,ze bole miesni ustepowaly u niego w okolo minute po wpsiknieciu wody utlenionej.Stosowal to zreszta razem z zona i nie chorowali nawet na przeziebienia pomimo,ze nie suplementowali zadnych witamin.W sumie to sie pokrywa z tym co pisze Nieumywakin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Zgadza się, 3%.. Tylko, żę taka podrażnia niepotrzebnie śluzówki.. Można wpsikiwać 0.5-1%, efekt jest ten sam.. Ted z Earthclinic takie stężenie poleca jako wystarczające.. ;) Ale jak komuś nie przeszkadza, to można i tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perhy, spróbuję: gdy wodę demineralizowaną (koniecznie?) połączę z H2O2 w stosunku 1:1 to otrzymam wodę utlenioną 1,5 %?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Tak jest! A jak w stosunku 2:1 (woda do 3% H2o2) otrzymasz 1% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
A 5:1 > 0.5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc1001 jak czytam tutaj NIEKTORYCH, to powinni WSZYSCY byc 100 % zdrowi på piciu wody utlenionej i boraksu. Pilam jedno i drugie, alle te wspaniale zdrowotnosci MNIE nie dosiegly. Stosowalam dokladne diety do tego. Powod braku ozdrowioenia... nie wiem? Indywidualny? Czy po prostu dzialaja te specyfiki tylko czesciowo? Sklonna jestem do ostatniej tezy... Wracam do tematu: MNIE, podkreslam ze "MI" bardzo pomogl Paraprotex, Cadex, Oregano, syrop z wloskiego orzecha, gozdzik mielony, pestki dyni, czosnek i soda z syropem klonowym. Nigdy nie bralam wiecej specyfiku jak 2 tygodnie ciagiem, potem zmienialam na inny. Nigdy nie bralam Paraprotexu i Cadexu jednoczesnie. Z czosnkiem robilam rozne dziwactwa, ale przez te cale 6 miesiecy pilam wywar z niego 20 min. przed kazdym posilkiem. Dzis minelo ponad 2 lata od kuracji a ja dalej jem do kazdego sniadania albo kapuste kiszona albo ogorki. Candida jest w mojej krwi nadal i bedzie do lat 4 od wyleczenia. Juz nie mam ciagow do slodyczy i bialego pieczywa jak mialam wczesnniej, ale dalej trafiaja sie takie ciagi i wtedy wiem ze to Candida chce sie rozmnozyc u mnie. Nim przystapisz do ubijania Candidy poczytaj sobie tych, co sie wyleczyli z niej, a ich jest nie wielu. Ja bralam rowniez lekarstwa od lekarza i probiotyki. PROBIOTYKI sa BARDZO wazne w walce z Candida, pamietaj o tym. Kupuj te probiotyki ktore leza w sklepie, w lodowce, bo one sa zywe. Do tego pij maslanke, naturalny kefir, mleko kwasne, jedz kiszona kapuste i kiszone ogorki. To prztwraca rownowage bakterii w jelitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×