Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

nie prawda xxl nie zapomniałem niczego sc diet a dieta kwaśniewskiego to dwie różne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
szczypior sorry, ale to jest bardzo mocno naciągane bo większość produktów wędzonych - mięso, ryby, sery - zawiera cukier Radze, aby ta Pani zajrzała z tyłu na etykietę sera, mięsa, ryby :P Wędzone i cukier jak dla mnie mocno się kłóci :) Choć Polska to dziwny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnna147
Pije wode utleniona od 3 miesiecy. Zauwazylam ze w ostatnim czasie urosly mi skrzydla. Czuje sie z nimi fantastycznie. Jest mi tak lekko ze czasem zamiast chodzic to sobie fruwam. Nie bola mnie juz nogi Bo sobie latam. Wczesniej nic mi na te nogi nie pomagalo a teraz wystarczy 15 kropli dziennie i wysuwaja sie skrzydla. No to jeszcze kilka tygodni I tez urosna ci skrzydla grazyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeuchoooooo
a czy mozna woda utleniona zakraplac ucho? ile kropel jednoroazowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mam dokładnie to samo nie chodzę ale fruwam , gdzie dawniej moje nogi były ciężkie i ja chodziłam jak słon a teraz czuję taką przyjemną lekkość, dosyć dużo ostatnio pracuję ale dawniej nie dałabym rady , nie jestem młoda , bo młodośc mam dawno już za sobą ale czuję się świetnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do danke
ty powaznie czy sie nabijasz? ile pijesz tej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie żartuję ale niedowiarków nie mam ochoty przekonywać nie uwidisz nie pajmujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke ja piłem prawie dokładnie miesiac ale nie poczułem poprawy:o.Poza tym prawie codziennie myję tym zęby to trochę sie wchłania do organizmu i nadal jest niedobrze:O.Dlatego raczej nie będę go stosował w innych sprawach niż w tej w której skuteczność jego jest niewątliwa-czyli niszczeniu bakcyli:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66latek
Zacząłem pić tę wode utleniona, na pół szklanki wody jedna łyżeczka utlenionej 3% piję już ósmy dzień szlag mnie nie trafił a z nogami czuję wyrazną poprawę. Dzisiaj na pół szklanki wody doleję 9 łyżeczek wody utlenionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
66latek a skad taki rozrzut...tu 1 a tu nagle 9 lyzeczek? zartownisiow i podpuszczaczy powinni banowac kpisz w zywe oczy ja popijam 4 krople 30%. 6-7 to juz bylo za duzo bo podraznienie czulem a ty chcesz 9 lyzeczek? 3% aptecznej no to zycze powodzenia i od razu pisz na forum jak z twoja sluzowka i przygotuj sobie kilka litrow wody do popicia 9 lyzeczek hehe gdzie maniacy w stanach pija po 25 kropel 30% h2o2 co ja sobie nie wyobrazam a c ostanowi 5 lyzeczek 3% a ty wyskakujesz z 9 lyzeczkami hehe ale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowy
Bardzo proszę o jakiś link do sklepu, gdzie będę mógł zamówić Nadtlenek wodoru spożywczy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bani
od tego zaczne, Mam 64 lata i od m-ca pije 3 razy dziennie wode utleniona ze sklepu normalna 3% . Nic sie nie dzieje zyje, Jak Was czytam to wlos sie jezy na glowie, kto widzial pic perhydrol (nie wiem czy dobrze napisalam). To silnie zracy produkt, Pij jeden z drugim wode z apteki sklepu i nie zawracaj sobie glowy szukaniem, Przeczytaj dobrze ksiazke i ciesz sie zyciem pozdrawiam wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillo
Witam, Czy ktoś wie, gdzie mogę zakupić w Warszawie Perhydrol ( wodę utlenioną ) do zastosowania w przemyśle spożywczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwawa
Proponuję zapytać u producenta, gdzie na terenie Wwy lub okolic mozna otrzymać ich produkt: poch@poch.com.pl (POCH Spółka Akcyjna - Gliwice ul. Sowińskiego 11) oni produkują m.in. 30% nadtlenek wodoru H2o2 o czystości dla przemysłu spożywczego, tel. 32 239-20-00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jay1988
anwawa, dzwoniłem do POCHu i pytałem. Sprzedają na fakturę jedynie firmom:/ Jeśli ktoś by miał namiar w Warszawie na perhydrol o zastosowaniu spożywczym, to proszę kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
Witam was, Mam pytanie do osób które stosują H202 35% .. Czy to trzeba rozcieńczać dodatkowo czy wystarczy z tego 35% wziasc odpowiednia ilość kropelek z wodą i wypić będę bardzo wdzięczna i czy stosuje sie do do 10 kropli jak pisze Nieumywaknin czy pijecie 2 razy tyle.. Ci co się leczą bardzo proszę o kontakt na gg bądz mejl chcę podjąć leczenie mam straszną kandidę do tego mase innych poważnych chrob i to chyba ostatnia szansa, a jestem młodą osobą o antybiotykach ani lekarzach juz nie chce słuchać na wszystko dawali mi antybiotyk antybiotyk antybiotyk kilkanaście lat 2 lata na diecie rygorystycznej rok na ziołach i nic nie pomaga więc proszę tych , ktorym pomogło maja doświadczenie o cenne porady przeczytałam forum ale póki co dla mnie jest wiele niejasności.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieumywakin pisze o 10 kroplach 3% wody utlenionej czyli o takim stężeniu jak w aptece! Esjot znowu stosował 35 % krople w szklance wody, wielu próbowało się po esjocie leczyć jak on i nie było odzewu żeby komuś pomogło jak jemu. A spróbuj przełknąć 25 kropli 35% w szklance wody to zobaczysz, że nie jest to łatwe, aby to wypić i się nie pożygac. Spróbuj wprowadzić do diety kurkumę oraz miód manuka ( jeżeli cię stać) powinno pomóc na trawienie. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona na zdrowie ja na poczatku stosowalem tak jak nieumywakin zalecal i tak jak szczypior pisze pozniej kupilem perhydrol 30% cz.d.a - czysty do analizy i zamiast 10 kropelek zwyklej aptecznej dawalem 1 kropelke 30% (wygodnie) a pozniej w drodze experymentu zaczalme zwiekszac raz gdy kaplo mi sie wiecej...ok 7-8 kropelek na szklaneczke ok 180 ml wody...poczulem troche podraznienie sluzowki zmniejszylem....i juz kilka miesiecy biore 3x dziennie po 4 kropelki ja stosuje profilaktycznie ( zdrowy jestem a chce sie max. oczyscic i po drodze solidnie dotlenic... lubie dodac szczypte soli i kapke soku pomaranczowego, duzo smaczniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwokkkk
ja już od 2 lat piję wodę utlenioną i czuję się żeśko i lekko. A co do piór to mnie też już dawno opierzyło. Ogólnie nieźle się czuję, ciągle wlatuję na płoty, o szóstej rano mam ochotę na głośne gdakanie, czasem zjem se robaka czy cuś w tym stylu. Jestem jakas taka roztrzepana i rozczepierzona. Wie ktoś kiedy zacznę jaja znosić i czy będa to 0, 1, 2 czy 3? Aha, proszę tez o odpowiedź czy wodę pijecie przed zjedzeniem pszenicy czy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
jestem w połowę czytania forum obecnie zakwaszanie organizmu nawet dziś kupiłam miernik do pomiaru PH ehhe ale wszystko jest tak świeże nie wiem jeszcze co do czego a boje się eksperymentować z perhydrolem widziałam na pracowni chemicznej jak wyżera do szpiku kości ale to większe ilości oczywiście ,widzę tez dużo ciekawych wypowiedzi z Tw strony szczypior niektóre se zapisałam napisz mi na mejla swoje gg moij mejl niunka11@op.pl makler 001 bardzo dziękuje ci za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
nie rozumiem to jakieś żarty?? jak to cię opierzyło;/ chodzi o to czy 35% rozcieńczacie do 3% i z tych rozcieńczonych 3% pobieracie kropelki czy można z 35% i wtedy jak to wygląda bałabym się żeby nie przedawkować z tym i w ogole nie mam mocnego organizmu i jak to pić skoro przy większej dawce się chce wymiotować i w ogole..;/szczypior pomogło Ci to w końcu na candide?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
ludzie tu z poważnymi problemami piszą, a niektórym się nudzi żeby taki bzdury wypisywać porostu bez komentarza! i niech sobie znajdą zajęcie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" onaNaZdrowie Witam was, Mam pytanie do osób które stosują H202 35% .. Czy to trzeba rozcieńczać dodatkowo czy wystarczy z tego 35% wziasc odpowiednia ilość kropelek z wodą i wypić będę bardzo wdzięczna i czy stosuje sie do do 10 kropli jak pisze Nieumywaknin czy pijecie 2 razy tyle.. Ci co się leczą bardzo proszę o kontakt na gg bądz mejl chcę podjąć leczenie mam straszną kandidę do tego mase innych poważnych chrob i to chyba ostatnia szansa, a jestem młodą osobą o antybiotykach ani lekarzach juz nie chce słuchać na wszystko dawali mi antybiotyk antybiotyk antybiotyk kilkanaście lat 2 lata na diecie rygorystycznej rok na ziołach i nic nie pomaga więc proszę tych , ktorym pomogło maja doświadczenie o cenne porady przeczytałam forum ale póki co dla mnie jest wiele niejasności.." Pod żadnym pozorem nie łykaj stężonego nadtlenku wodoru:P.Przecież on jest żrący i te 25 kropel mogłoby wywołac coś gorszego niż rzyganie-uszkodzenie przełyku:O.Tutaj przykładowy film: http://www.youtube.com/watch?v=q5EiSFl2apA :classic_cool:.Jak będe miał aparat to planuję taki sam zrobić ale z mniejszym kawałeczkiem mięcha:classic_cool:. A ja myję sobie nadal ząbki nadtlenkiem wodoru i być może przez to nie mam przeziębienia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
przez takie wypowiedzi odechciewa mi się tego brać widziałam w uwadze już co robi perhydrol z mięsem ale to są duże ilości.. To co w końcu stosowac się do książki Nieumywakina 3 % 30% brać nie brać straszycie niektórzy na tym forum naprawdę jak brałam antybiotyki i inne syntetyki to było napisane zgon , śmierć wylewy udary 2 str A4 dzialan nie porzadanych to czy to jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×