Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Właśnie chodzi po to, aby przestrzec ludzi, coby nie robili, jak Max radzi, bo to jest niebezpieczne!!! Popieram, powinien się douczyć wszystkiego! Kultury też...Wielokrotnie go proszę, aby nie cytował moich postów, ale chyba nie rozumie tej mojej prostej prośby, niestety. Nie ma co bywać na tym wątku...dzięki Maxowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nic dodać tylko przyznaj się że bzdury pisałaś że namawiam do stosowania stężonego nadtlenku wodoru:P.A ktoś może wie do jakich problemów poza niedoborem związków cynku mogłyby się przyczynić takie oparzenia które występują systematycznie:O?Bo obawiam się żeby nie mieć przez to niedoborów:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje doświadczenia z wodą utlenioną: Najpierw przeczytałem książkę "Iwan Nieumywakin - Woda utleniona na straży zdrowia" (można ją pobrać tutaj w .pdf http://chomikuj.pl/hajdi1/EBOOKI/Cz*c5*82owiek*2c+Zdrowie lub kupić książkę papierową). Następnie kupiłem w aptece wodę utlenioną o stężeniu 3% 100 ml po 1,50 zł za sztukę. Zacząłem myć nią zęby i płukać usta. Efekt pojawił się już po kilku dniach. Bakterie spomiędzy zębów poznikały. Nie czuć już takiego dziwnego zapachu, jaki był zawsze, wydostający się spomiędzy zębów, którego nie sposób było usunąć nawet najlepszymi pastami, a kupowałem najdroższe na rynku. Woda mi pomogła. Odstawiłem pastę do zębów. Moja znajoma i jej syn tez myją sobie zęby wodą utlenioną i znika im kamień, leczą się dziąsła, a zęby się wybielają. Ja u siebie zauważyłem, że jak sobie czyszczę zęby nicią dentystyczną, to już mi nie krwawią dziąsła, a zawsze krwawiły z byle powodu. W międzyczasie zacząłem kontaktować się ze specjalistami od zdrowego stylu życia i dietetyki, aby zebrać jeszcze więcej informacji o wodzie utlenionej. Mam taką zasadę, że najpierw poznaję temat, a dopiero potem w niech zaczynam wchodzić tak już na maksa, bo nie ma co się bawić w ciuciubabkę. Tak więc rozmawiałem i nadal rozmawiam ze specami w tej branży i pytam ich o wszystko. Np., jest taka firma POCH S.A. (Polskie Odczynniki Chemiczne). Są na rynku już wiele lat. Produkują odczynniki chemiczne. Kupiłem u nich Wodoru nadtlenek roztwór 30% CZDA 1 litr w cenie 48,27 PLN + VAT. Zamierzam stosować tą wodę. Czekam dopiero aż mi ją przyślą. Będę jej używał do odkażania warzyw i owoców, do kąpieli, mycia zębów i innych. Co do kąpieli. Zgodnie z zaleceniem Nieumywakina zacząłem brać kąpiele w wannie z dodatkiem wody utlenionej. Wlewam 200-300 ml, czyli 2-3 buteleczki z apteki (3%) wody utlenionej. Woda powinna być dosyć ciepła, ale nie parząca. Leże sobie tak pomiędzy 30-40 minut. Kąpiel biorę co drugi dzień. 5-6 kąpieli i 2-3 tygodnie przerwy i znowu powtórka. Pierwsza kąpiel była bez jakichkolwiek doznań. Nic się nie działo, nic nie czułem. Druga kąpiel sprawiła we mnie niesamowite doznania. Poczułem to dopiero jakąś godzinę po wyjściu z wanny w samochodzie. Czułem taką lekkość i odprężenie, dobry humor i totalną swobodę. Ciało było tak maksymalnie zrelaksowane, że szok. Takie stany pojawiają się po wypoczynku lub po wizycie w saunie. Nawet moja dziewczyna zadawała mi pytania, co ja tak radośnie sobie wzdycham. Zerkała na mnie z zadowoleniem. Kolejna kąpiel, to już było 300 ml wody utlenionej dolanej do całej wanny. Po wyjściu z wanny poczułem takie pewne skołowacienie i pewne delikatne trzęsienie się ciała. Pewną dezorientację. Ten stan trwał około godziny. Potem minął. Następna kąpiel podobnie. Takie samo uczucie i dodatkowo duża senność i zmęczenie. To chyba efekt silnego dotlenienia. Nie znam jednak procesu, jaki temu towarzyszył. Wiem tylko tyle, że wszystko było całkowicie bezpieczne i w porządku. Z wielką niecierpliwością czekam na kolejną kąpiel :) O wszystkim będę informował na bieżąco. Dodam tylko, że zawsze warto pytać się osób, które same coś stosują, czy praktykują, a następnie samej (samemu) próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję jeszcze raz linki, bo coś się źle poprzenosiło: Nieumywakin - Woda utleniona na straży zdrowia.pdf http://chomikuj.pl/hajdi1/EBOOKI/Cz*c5*82owiek*2c+Zdrowie POCH S.A. - można kupić sobie wodę utlenioną 1 L 30% CZDA przez telefon. Są dwa sposoby. Otóż forma wysyła jedynie wodę, którą kupują inne firmy na fakturę. Aby kupić wodę na paragon, trzeba to zrobić osobiście. Najlepiej jest tam zadzwonić i oni wszystko mówią co i jak: http://www.poch.com.pl/1/kontakt,0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwsdrew
znacie kogos kto podaje wodę dożylnie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup strzykawkę i igłę i nadtlenek wodoru i ewentualnie wodę destylowana do rozcieńczenia i będziesz sobie mogła podać:classic_cool:.Ja kiedyś takie cos rozważałem ale ponieważ po łykaniu nie widze efektów tych których teraz potrzebuję to zrezygnowałem:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam coś na temat wody, z którą należy mieszać H2O2 w celu wypicia. Otóż dowiedziałem się od specjalisty podczas rozmowy, żeby nadtlenek wodoru mieszać z WODĄ NISKOZMINERALIZOWANA, gdy chcemy ją wypić. Unikamy picia wody kranówy nawet po przegotowaniu jej, bo zawiera chlor oraz inne zanieczyszczenia pochodzące z rur. Można oczywiście pozbyć się chloru gotując kranówę i odstawiając ją w otwartym naczyniu na 3-4 dni. Jednak inne zanieczyszczenia nadal pozostają. Unikamy też wody pochodzącej ze studni, czy źródełek, ponieważ w takich wodach są różne mikroelementy i minerały, które będą wchodzisz w szkodliwe reakcje chemiczne z H2O2 i będą nam szkodzić. Jest pewien sposób, który pokazuje, jak zrobić z kranówy czystą zdrową wodę. Jest to opisane w książce NIUMYWAKINA - Woda utleniona na straży zdrowia. Autor dokładnie opisuje, jak taką wodę przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz8656
czy może być woda h202 czysta do analizy?? i ile przed jedzeniem i po ile posiłków jecie.. jakie efekty ogólnie malo oosb sie wypowiada w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bartosza
Poczytaj ten temat od początku i nie zawracaj głowy. Wszystko było już omawiane wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz8656
czytałem niektóre..... mam rozcieńczać 30% h202 czy nie? bo nie wiem jak już brac tego nie napisali czy rozcieńczają zeby mnie nie wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bartosza
Myśliwi preparują trofea, na przykład poroża jeleni, w ten sposób, że gotują je w 30 % H2O2. Twoje pytanie może wydawać się być głupie ale jest tu taki Max Klaun, który preparuje sobie uzębienie 30% H2O2 i żyje. Może więc i ty razem z Maxem poeksperymentuj na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bartosz8656 czytałem niektóre..... mam rozcieńczać 30% h202 czy nie? bo nie wiem jak już brac tego nie napisali czy rozcieńczają zeby mnie nie wypaliło" Do picia z pewnością:classic_cool:. do bartosza Myśliwi preparują trofea, na przykład poroża jeleni, w ten sposób, że gotują je w 30 % H2O2. Twoje pytanie może wydawać się być głupie ale jest tu taki Max Klaun, który preparuje sobie uzębienie 30% H2O2 i żyje. Może więc i ty razem z Maxem poeksperymentuj na sobie." Z tym że ja nie piję 30%:P.Jak piłem to najwyżej z 10% a i tak chyba to było trochę za duże stężenie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pić H2O2 30%, ale trzeba rozcieńczać w wodzie niskomineralizowanej. Ja wlewam 1-2 krople H2O2 30% do jednej szklanki wody niskozmineralizowanej, czyli do szklanki o pojemności 250 ml. Trzeba pamiętać, że to nie są żarty. Tutaj nie ma zabawy. Roztwór 30% jest silnie żrący i absolutnie pod żadnym pozorem taki nierozcieńczony nie może mieć kontaktu z ciałem. Do wnętrza ciała może dostawać się tylko bardzo rozcieńczony roztwór, maksymalnie H2O2 3%. Silniejszy TRZEBA ROZCIEŃCZAĆ!!! Rozcieńczać trzeba tak: 10 ml H2O2 30% + 100 ml wody niskozmineralizowanej = 110 ml wody utlenionej 3% 1 kropla H2O2 30% = 10 kropli H2O2 3% Naprawdę trzeba tutaj zadbać o ostrożność i zdobyć wiedzę, zanim zacznie się robić eksperymenty z własnym ciałem. Zabawa kończy się w chwili, gdy przełykamy pierwsze krople H2O2. Jeśli nie macie wiedzy, poczytajcie, popytajcie, dowiedzcie się jak najwięcej. Woda utleniona w odpowiednich dawkach jest prawdziwym cudem, ale w nadmiarze jest zabójcza i na pewno nierozważnych okaleczy na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz8656
Można brać tak bez rozcieńczania?? i mieć pewność ze nic złego sie nie stanie? kupiłem ta wode ale boje sie ze xle ja rozciencze szkoda ,że nie mozna dostac 3% wody czystej bo az strach a potrzebuje pilne ja brac;/ Schemat używania 35% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych Dzień 1 .......................... 3 krople, 3x dziennie Dzień 2 ......................... 4 krople, 3 x dziennie Dzień 3 ......................... 5 kropli, 3 x dziennie Dzień 4 ......................... 6 kropli, 3 x dziennie Dzień 6 ......................... 8 kropli, 3 x dziennie Dzień 7 ......................... 9 kropli, 3 x dziennie Dzień 8 ........................ 10 kropli, 3 x dziennie Dzień 9 ........................ 12 kropli, 3 x dziennie Dzień 10 ....................... 14 kropli, 3 x dziennie Dzień 11 ....................... 16 kropli, 3 x dziennie Dzień 12 ...................... 18 kropli, 3 x dziennie Dzień 13 ...................... 20 kropli, 3 x dziennie Dzień 14 ...................... 22 krople, 3 x dziennie Dzień 15 ...................... 24 krople, 3 x dziennie Dzień 16 ...................... 25 kropli, 3 x dziennie Przy poważnych problemach zostań na 25 kroplach 3 x dziennie przez 1 do 3 tygodni. Zredukuj dozowanie do 25 kropli 2 x dziennie, gdy problemy odejdą. Może to być od 1 do 6 miesięcy. Kiedy problem zniknie, zredukuj dozowanie do 25 kropli 1 x dziennie przez tydzień, następnie 25 kropli co drugi dzień przez tydzień, następnie 25 kropli co trzeci dzień przez tydzień i 25 kropli co czwarty dzień przez tydzień. Dobre rutynowe postępowanie to od 5 do 20 kropli na tydzień. Dodatek miedzi do wody utlenionej zwiększa skuteczność wody utlenionej na bakterie aż do 3000 razy. Koenzym Q10, organiczny german, niacyna, witamina E, olej lniany, lecytyna i acidofilne bakterie pomagają zwiększyć utlenialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciach----ciach
mam jakby kekkie owrzodzenie jezyka lub grzybice. czy moge plukac rozcieczona woda utleniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bartosz8656: Wszyscy radzą, aby pić wodę rozcieńczoną i maksymalnie musi to być roztwór 3%. Prawie każda firma produkująca wodę utlenioną o stężeniu 3% kupuje PERHYDROL o stężeniu 30%. Np., firma AVENA S.C. robi tak, że kupuje PERHYDROL 30% już stabilizowany i potem rozcieńcza to na wodę utlenioną 3% i ponownie dodaje stabilizatora. Wiem, że tak jest, bo dzwoniłem do tej firmy i rozmawiałem z kierownikiem produkcji. Chciałem kupić u nich wodę bez stabilizatora, ale już jej nie produkują, bo im sie nie opłaca. Otóż woda utleniona bez stabilizatora ma żywotność 2-3 tygodnie, a woda ze stabilizatorem 2 lata. Różnica jest spora. Jeśli więc chodzi o rozcieńczanie, to można rozcieńczyć wodę utlenioną o silnym stężeniu 30-35% z wodą niskozmineralizowaną mniej więcej tak: 10 ml woda utleniona 30%-35% + 100 ml woda nieskozmineralizowana = 110 ml woda utleniona 3% Co do takich dawek, jak w Twojej rozpisce, to nie wiem na 100% i nie będę się wypowiadał. Jednak możliwe, że w tym przypadku trzeba po prostu mieszać taki silny roztwór z większą ilością wody niskozmineralizowanej. Czyli np., te 25 kropel na szklankę wody nikozmineralizowanej (250 ml). Ja np., pijam nieco słabsze dawki czyli 2 krople 30% na szklankę wody. Ale są tutaj na forum osoby, które piją podobnie, jak w Twojej rozpisce, czyli 20-25 kropel nadtlenku 30% na jakąś ilość wody i mają się bardzo dobrze i mają bardzo dobre efekty. Każdy powinien sprawdzić ile jego ciało najbardziej potrzebuje i przy jakiej ilości są najefektywniejsze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk/ bzyk
kiedys dostalam od lekarza recepte na rozjasnianie wloskow na twarzy i w spisie byl 19% perhydrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk/ bzyk
mialo byc 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz8656
ja tak samo... bezsensu w takim razie chyba rozcieńczać 30% jeszcze sie to zle zrobi..tylko nie wiem do ilu kropel to brać bo jestem dość młody i nie chce przegiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz8656
a co sadzicie o MMS> podobno lepszy niż H202...ale ja jakoś nie wierzę w ten MMS jakoś nieumywakin i wiele prac naukowych badan to ,że występuje naturalnie wszędzie bardziej do mnie przemawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun, gdzie można taką wodę kupić? Napiszesz w kilku zdaniach, jak pijesz wodę i coś o efektach, czy już się jakieś pojawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] bartosz8656 a co sadzicie o MMS> podobno lepszy niż H202...ale ja jakoś nie wierzę w ten MMS jakoś nieumywakin i wiele prac naukowych badan to ,że występuje naturalnie wszędzie bardziej do mnie przemawia.." MMS to chyba nie jest zanadto naturalny:P.Nie wiem nic na ten temat:P.Ale być może pomoże:classic_cool:.No i oryginalny jest droższy:O.Podobno da się go zastąpić chloranami ale nie wiem:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"] Aharata Max Zander vel Klaun, gdzie można taką wodę kupić? Napiszesz w kilku zdaniach, jak pijesz wodę i coś o efektach, czy już się jakieś pojawiły?" Tu jest przykładowy sklep: http://chemixolsztyn.home.pl/pl/p/WODORU-NADTLENEK-30-CZDA-A1L-WODA-UTLENIONA/102 :classic_cool:. A ja nie piję od dawna a jedynie myję sobie ząbki:P.Piłem około miesiąca ale poza likwidacją mikrobów nie zauważyłem pozytywnych efektów to zakończyłem kurację:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, dzięki :) Kupiłem sobie podobny roztwór, ale za inną cenę, a dokładnie to 1litr za około 60 zł w firmie POCH S.A. + przesyłka kurierska. Ja np., mieszam wodę utlenioną 3% z sodą oczyszczoną i myje tym zęby i naprawdę fajnie jest, bo jak już pisałem moje dziąsła już nie krwawią z byle powodu, a co więcej, teraz musi nastąpić mechaniczne uszkodzenie, aby poleciała krew. Wcześniej wystarczyło, że np. dotknąłem nicią dentystyczną nieco silniej dziąsła, czy szczoteczką i już była krew. Dodatkowo odczuwam bardzo przyjemną czystość w ustach. No naprawdę żadna pasta mi tego nie dawała. Ani jedna. A teraz minęły już 2 tygodnie i tylko 2 razy umyłem pastą zęby. I wcale mi jej nie potrzeba. P.S. Całkiem fajna ta piosenka: Nouvelle Frontiere - The Big Beat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×