Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wg was dziewczyny

co skresla faceta juz przy pierwszym spotkaniu?

Polecane posty

Kabaret normalnie :D:D Ciekawy jestem co wy oferujecie od siebie, skoro taka litania wymagań odnośnie faceta jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z różnymi dziewczynami się spotykałem. Zazwyczaj, owszem, wymagania miałay nieziemskie, ale żeby same zaoferowały conajmniej 10% tego co żądają, to już nie bardzo :o Zazwyczaj moje randki z takimi kretynkami kończyły się szybko. I to ja je kończyłem stwierdzeniem - jednak nie jesteś w moim typie. I wycodziłem :D Wzrok takiej laluni - bezcenny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
Dlatego twierdzę, że nie ma co się zniechęcać (i udawać kogoś innego niż się jest w rzeczywistości) i próbować. Jak powiada mądrość ludowa - każda potwora znajdzie swego amatora! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z randek, ktora najbardziej utkwiła w mojej głowie jest chyba ta w ktorej laska czepiała sie mojego samochodu... najpierw, ze go pożyczyłem, zeby jej zaimponować a potem, ze mam taki specjalnie, zeby na randki nim jezdzic i na laskach robic wrażenie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne a jak wygladala
ta twoja laska? farbowane blond wloski i rozowe ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
moze tak sobie żartowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik - niezle :D ja to pamietam taka co na kase leciała (z sympatii była) jej niepowtarzalne teksty to: 1. pytanie jakim samochodem jeżdze :classic_cool: 2. foch ze w wieku 27 lat jeszcze sie nie dorobilem mieszkania :P 3. na zywo wygladam troche inaczej niz na fotce :P 4. pozyczylem jej kase to oddala polowe bo "po co ci calosc jak masz wiecej" :P 5. jak oddawala mi kase to kazala podjechac na jakas ulice. podjezdzam a ona tam gada z bylym :D pewnie od niego kase wyciagala zeby mnie splacic to ja na to ze nie przeszkadzam wam i zwinalem sie :P 6. opierdziel przed galeria ze nie chcialem sam z siebie za lody w markecie zaplacic i komentarz "za mnie faceci stówami płacili" :P 7. wkrecala mnie zebym zadzwonil do bylego i cos tam gadal bo juz z nia nikt nie chcial gadac i telefonow nie odbierali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> najpierw, ze go pożyczyłem, zeby jej zaimponować a potem, ze mam taki specjalnie, zeby na randki nim jezdzic i na laskach robic wrażenie A pożyczyłeś? :classic_cool: Na następną randkę było pojechać MZK, ciekawe co wtedy by powiedziała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Komiczne, widac czepiajaca sie samochodu laska nie byla nigdy w USA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygladala? normalnie jak kobieta pracujaca w korporacji... tzn ona probowala to powiedziec tak półżartem, ale zdecydowanie zbyt czesto to sugerowala i tak do konca to żarty nie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> za mnie faceci stówami płacili" Ojjjj kurrwa jak ja bym dostał taki tekst, to od razu bym wypalił - za godzine, czy 30 minut? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santo - dobre :classic_cool: ale nie chcialem sie żreć tylko załadować jš do auta :P bo torebke tam miala. a potem chcialem jej wystawic ta torebke na parking i odjechac bo ona uciekla na przystanek :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A pożyczyłeś? " wlasnie nie :D ale rozwaliło mnie to, że powiedziała że "specjalnie przyjechałem takim smaochodem na randke" sugerując ze powinienem miec chyba jakis inny samochod do przyjezdzania na randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Komiczne, widac czepiajaca sie samochodu laska nie byla nigdy w USA\" ale ja jeszcze rozumiem, gdybym jakims astonem martinem przyjechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
No wlasnie o tym mowilam (glownie podpierajac sie tym fragmentem rozszerzonego horyzontu, ktory nabylam w ciagu ostatniego miesiaca) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Santo, pochlebia mi Twoje zainteresowanie ;-) i jak zwykle chetnie z Toba pogawedzie, ale dzisiaj nie mam juz czasu. przynajmniej nie w tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×