Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wg was dziewczyny

co skresla faceta juz przy pierwszym spotkaniu?

Polecane posty

Gość nikaka
na pierwsza randke z dzieckiem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
wczoraj mialam pierwsza randkę . Nie skreslilam, ale jestem czujna, bo- dłonie niezadbane, i podśmiewywał sie - nie bezczelnie wprawdzie z mojego tłuszczyku- waże 48 kg przy 164 cm ..... nie był to wcale żart. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaka 'na pierwsza randke z dzieckiem???????????? ' Gdybym umówiła się z facetem tylko na seks:-p.. To dziecko byłoby zbędne:-p.Proste. A gdybym do kina,lody,czy na rower-czemu nie.;-). A po dwa..wszystko zależy od relacji facet-facetka:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy jest statystycznie bardzo przystojny brak kultury osobistej (w tym HIGIENA, maniery) lenistwo życiowe i umysłowe seksizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
ostatnio skreslilam takiego jednego na 1 randce bo byl zbyt zamkniety w sobie, wygladalo to tak ze ja zadawalam mu ptyania a ten tylko ograniczal sie do odpowiedzi...koszmar. ale tak poza tym wszystko mial ok(chodzi o higiene i wyglad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
z tym dzieckiem przyznaje racje- na spacer po parku jak najbardziej, pomyslalam jakos tak o wieczornym spotkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
aha i w polowie randki zaczal wkladac mi rece pod bluzke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
oj, fajny musial byc!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
ostatnio skreslilam takiego jednego na 1 randce bo byl zbyt zamkniety w sobie, wygladalo to tak ze ja zadawalam mu ptyania a ten tylko ograniczal sie do odpowiedzi...koszmar. ale tak poza tym wszystko mial ok(chodzi o higiene i wyglad) :o jak można skreślić za coś takiego:o pewnie jest nie śmiały a na następnej randce bardziej by się otworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
jak to jak???????? Bez przesady- ona jego ma zabawiac, a on coś burka pod nosem? Niesmiały nie był, bo rączki mu chodziły!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
nieśmiały razem się pisze przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
domyslam sie że z tymi rączkami pod spódnica to był podszyw:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dziewczynka w szpilkach 1. chamstwo 2. brak reakcji gdy ktos mnie obraza" ja bym np. nie zareagowal jakby ktos obrazal na 1 spotkaniu, tzn. gdyby to bylo pierwsze zapoznanie. nie wiem co to za kobieta, nie wiem za co ktos ja obraza, nie wiadomo jeszcze co z nia bedzie. niec sie sama broni :P no chyba ze bym widzial ze ktos sie dowala bez przyczyny z samej checi dowalenia komus bo akurat tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał klejące łapki!!! może myślał że dogadacie sie na migi. trzeba było zdzielić go w pysk!!! może by się odetkał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
hehe. no moze powinnam tak zrobic. szkoda mi go bylo bno facet nieziemsko przystojny ale ja lubie facetow z ktorymi mozna pogadac a nie takich ktorzy mysla ze kobiety tylko do seksu sie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - wymagajaca jestes z tymi dłońmi. a jakbym ci powiedzial ze mam takie jak Maciej Stuhr to byloby OK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
aaa wiecie co, dziwna jestem, ale cienkie łapki... zanik mięsni jakos mnie zniechęca..... niedobrze, wiem, ale tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może on lubi słuchać a nie rozmawiać:) a skoro był(jest ) przystojny to może myślał że wszystko mu wolno bo on ładny jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
ale moze ona tez by chciała posłuchać.... tak na "dzien dobry" sie podporzadkowac, bo ładny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
może on lubi słuchać a nie rozmawiać a skoro był(jest ) przystojny to może myślał że wszystko mu wolno bo on ładny jest? moze i tak ale ja tam wole rozmowe niz wyglaszanie monologow. a niesmiali faceci mi sie podobaja (lepsze to niz typ macho) ale wszystko ma swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×