Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wg was dziewczyny

co skresla faceta juz przy pierwszym spotkaniu?

Polecane posty

Gość barbie bez kena
wacuś dobra rada sio chlopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
co skresla kobiete? po za tym co pisano juz wyzej, smianie sie ze wszystkiego... przerywanie w rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
smianie sie???????? czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
nie ma nic zlego w smiechu, chodzi o smianie sie z czegos z nie mialo byc smieszne itd kurde nie wiem jak to wyrazic;d ale takie dziewczyny sie okresla jako slodka idiotka lub "blondynka"stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju.. - mądra, dobra, ładna kobieta ktora umie trzymac jezyk za zebami jest jak złoto właśnie, albo nawet wiecej - bezcenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
no to teraz mam pytanie do panow: dlaczego umawiacie sie z wymalowanymi glupiutkimi lalami? takimi ktore interesuja sie tylko ciuchami, kosmetykami i dyskotekami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
aha! rozumiem typ słodkiej idiotki... ale to dziwne w sumie, bo na słodka idiotkke zasadniczo wielu z was-panów chetnie leci... milutka taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka11
Pracoholizm i super powazny stosunek do pracy, jakby byl co najmniej doradca prezydenta :( Poza tym brak szacunku do kobiet, nadmierne skapstwo i hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
barbie bez kena no to teraz mam pytanie do panow: dlaczego umawiacie sie z wymalowanymi glupiutkimi lalami? takimi ktore interesuja sie tylko ciuchami, kosmetykami i dyskotekami?? A DLACZEGO WY UMAWIACIE SIę TYLKO ZE STERYDAMI Z SIłOWNI,PO SOLARIUM, I Z DROGIMI SAMOCHODAMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
za tym sie kryje cos wiecej, i to dosyc proste, chociaz wy nie odarzy o tym myslicie, to ze na nie "lecimy" to pozory.. noc moze 3 i facet daje sobie z nia spokoj, przykra prawda (no chyba ze sam jest madry inaczej;] wtedy trafil swoj na swego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
A DLACZEGO WY UMAWIACIE SIę TYLKO ZE STERYDAMI Z SIłOWNI,PO SOLARIUM, I Z DROGIMI SAMOCHODAMI? o przepraszam!!! ja sie z takimi nie umawiam (wczesniej juz to zreszta napisalam)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
A ktoś się w ogóle przejmuje byciem skreślonym/skreśloną przy pierwszym spotkaniu??? Nie rozmieszajcie mnie - dyskusja \"o pietruszce\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
a niekotrzy faceci lubia takie bo czuja sie pewni siebie wzgledem inteligencji , wielu facetow boi sie madrych kobiet, dobrze ze do nich nie naleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunka22
Ludzie sa dla ludzi. Kazdy znajdzie kogos dla siebie, jesli chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
a ja sie umawiam jesli przy tym wszystkim są inteligentni, czuli i maja poczucie humoru... nie kazdemu psu Burek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
chodzi o to co zrobic zeby nie byc skreslonym...nie ktorzy nie maja szczesia i moga byc skreslani prawie za kazdym razem, temat nma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
haaha to moze niech zosatnie ta stereotypowa blondi, mam nadzieje ze nia nie jestes;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka idiotka - czesc ;) napisz Ty co skreśliłoby faceta u Ciebie na pierwszej randce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy chalupa Jasne, jedni mają większe wzięcie, inni mniejsze. Temat może być pomocny dla tych drugich, bo niektóre rzeczy w sobie nie tyle można, co warto w sobie zmienić - i to nie dlatego, żeby szybciej znaleźć kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
fmm wyraznie widac ze idiotka nie jestes zostaje slodka,ktore kojaco w pewien sposob dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
Każdy/każda lubi co innego (nawet w danej chwili preferencje mogą się nagle zmienić, bo pojawiło się tzw. "to coś"). Nie da się przypasować wszystkim!Nie wierzę, że są skreślani "maszynowo" - a jeśli tak, to ten topik na pewno tego nie zmieni - NIE ŁUDŹCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Kwiatku. :) Napisałam już, co chciałam napisać - pod nickiem Ju...... Czyli przede wszystkim nie spotkałabym się drugi raz z facetem, który próbowałby mnie chamsko macać na pierwszej randce bądź ogólnie zachowywałby się prymitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
takie "oczywiste" rady naprawde moga pomoc! wbrew pozorom mase facetow o tym nie wie, takze temat zdecydowanie ma swoj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotka- dzieki ;) beret - do twojej wiadomosci - z matka sie nieraz kłócimy jak... stare małżeństwo :D ze az ojciec sie smieje-tak ja sie kiedys smialem jak bylem dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotka - hm, tak mysle ze jak bym spotkal taka kobiete jak powyzej napisalem to... chyba moglbym sie jej oświadczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chalupa
musze zaraz wracac na lekcje, juz i tak jedna olalem bo sobie chcialem piopisac;d w tej angli malo jest dziewczyn ktorych bym, nie skreslil na podstawie wygladau... pierdolone fast foody, normalnie tu cierpie z tego powopdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferencje - preferencjami, mogą dotyczyć poszczególnych cech wyglądu i charakteru, niemniej są zachowania ogólnie (myślę) nieakceptowalne na pierwszej randce (typu np. opisane przeze mnie czy robienie z siebie ofiary losu, narzekanie na wszystko, totalny brak poczucia humoru, nawijanie non stop o sobie czy onaczej przejawiany brak zainteresowanie kobietą itp.) A reszta to kwestia gustu, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×