Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wg was dziewczyny

co skresla faceta juz przy pierwszym spotkaniu?

Polecane posty

przystojniak myśli że może mieć każdą więc po co ma się hamować. tylko szkoda że nie obchodzi go to czy kobieta tego chce. jak to opowiadała moja koleżanka. Spotykała się z facetami i za każdym razem to samo. był przystojny ładnie ubrany w ogóle wszystko ok do monentu gdy sie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdecydowanie wybrałabym Jego ojca,z Nim przynajmniej bym Sobie pogadała . Zadbaj lepiej o Swoje Dłonie a nie porównujesz ." dłonie mam zadbane a jako tematy do rozmowy mozesz wybrac jeden z poniższych o Pani (i nie tylko do nich sie ograniczam): - polityka - nauka/technika - sport - ekonomia ogolnie potrafie magnetycznie podzialac na kobiete a przede wszystkim rozbawic ;) bo kobieta rozbawiona=kobieta zdobyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
bo kobieta rozbawiona=kobieta zdobyta fakt, brak poczucia humoru i dystansu do siebie źle rokuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
kwiatek chetnie bym sobie z facetem pogadala o sporcie albo polityce (byle nie o motoryzacji) problem polega na tym ze faceci uwazaja ze z kobietami sie nie da porozmawiac na powazne tematy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Przy pierwszym spotkaniu - pierwsze wrażenie tyczące się całokształtu. Prócz tego wulgarne i prostackie zachowanie, za które mam ochotę strzelić faceta w buźkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
Podsumowując: -zakładamy oczywiście,że jest przystojny,wysoki itd,bo bez tego nie ma mowy o umówieniu się na randkę-->także brzydcy panowie nie muszą dalej tego czytać:)-->SPIERDALAĆ na obiad!!!!! -musi być zadbany ze szczególnym naciskiem na dłonie, -nie daj Boże,żeby czuć było od niego pot, -ma mieć dużo gotówki i korzystać z niej bez ograniczeń w sposób taki jakby nie zauważył,że wydał kolejną stówe, -powinien pachnieć dobra wodą toaletową, -powinien być szarmancki, -nie powinien mówić o swoich byłych dziewczynach, -nie powinien za dużo mówić o sobie bo wychodzi na to,że jest zarozumiały, -ale jeszcze gorzej jak nic nie będzie mówił,tylko odpowiadał na pytania,bo wtedy wyjdzie,że jest nieśmiały, musi być dobrze ubrany w markowe ciuchy, itd,itd :o:o:o:o Pytanie tylko co ma robić dziewczyna? Czy wystarczy,że przyjdzie na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zerem bez przyszłości - kobieta powinna podobne cechy miec co wymieniony przez ciebie facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybielić zęby..... solarka..... soczki pic i łykać witaminki.... przypakować.... ładna marynarka podkoszulek.. spodnie..... dokładnie się umyć ...włoski ładnie uczesać... fryzura na krotko... troszkę żelku.... mówić nie zacinać się....wiedza na różne tematy.....dobra bajera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
domyślam się,że męska część kafe poszła teraz coś zjeśc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
jesteś zerem bez przyszłości troche to wszystko ponaciagales, ale wiekszosc sie zgadza:) co do kobiet to nie znam osobiscie zadnej ktora wybierajac sie na randke nie zadbala by o swoj wyglad (zeby spodobac sie facetowi oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
tez jestem ciekawa co kobiety skresla przy pierwszym spotkaniu.... Jak wam sie wydaje? Mnie skresla u niektórych panów moja energia i ekspresyjnosc, to wiem, nie mam wpływu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
wacuś dobra rada wybielić zęby..... solarka..... soczki pic i łykać witaminki.... przypakować.... ładna marynarka podkoszulek.. spodnie..... dokładnie się umyć ...włoski ładnie uczesać... fryzura na krotko... troszkę żelku.... mówić nie zacinać się....wiedza na różne tematy.....dobra bajera...Z TAKIM TO NA RANDKE NIGDY BYM SIE NIE UMOWILA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
_Kwiatek jesteś zerem bez przyszłości - kobieta powinna podobne cechy miec co wymieniony przez ciebie facet No właśnie tylko kobiety nie interesują się tym tylko w bezczelny sposób olewają porządnego faceta pod głupim pretekstem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez jestem ciekawa co kobiety skresla przy pierwszym spotkaniu...." u mnie by skreslila nadmiarna gadatliwość i nadmierna chęć kierowania rozmową. a poza tym standard - gadanie głupot, nieładna, za chuda albo gruba itd itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie tylko kobiety nie interesują się tym tylko w bezczelny sposób olewają porządnego faceta pod głupim pretekstem " to i dobrze. głupi na głupiego trafi i sie beda dobrze dogadywac razem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zerem bez przyszłości
owszem o wygląd może zadba ale zapomni a o tym że jest skończoną idiotką z którą trzeba prowadzić dyskusje a jak zaczniesz mówić na jakiś interesujacy temat dla większości inteligentnych ludzi o który ona nie ma pojecia to wychodzi na to,że jesteś nudziarzem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek 'u mnie by skreslila nadmiarna gadatliwość i nadmierna chęć kierowania rozmową. a poza tym standard - gadanie głupot, nieładna, za chuda albo gruba itd itp' Jestem gadatliwa.. Jestem dominująca w rozmowie,przerywam,nie słucham,gadam do Siebie... Jestem brzydka no i chuda:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Kwiat, a małomówna Cię nie zniechęca? Czy facet nie myśli o takiej, że swoim milczeniem stara się skryć głupotę bądź po prostu nie ma nic do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju - "mowa jest srebrem ale milczenie złotem" ;) jezeli jak juz cos powie to jest to cos mądrego to jest wiecej warta niz gaduła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie bez kena
wacuś dobra rada pewnie same blachary na ciebie leca. ciagnie swoj do swego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzięki za odp., 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×