Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkurzacze

jaki odkurzacz najlepszy dla alergika

Polecane posty

Gość farianka_farianka
Dla alergików zdecydowanie odkurzacz z filtrem wodnym albo HEPA. Najlepiej zainwestować w dobrą markę n.pl. Karcher, Miele czy Philips. Można popytać w sklepach AGD albo poszukać w necie. Na Alergia.Med.pl mają dział z odkurzaczami. Przed zakupem warto poczytać trochę w Necie na ten temat, bo większość tego rodzaju sprzętów nie jest tanich i to inwestycja na lata. Mam dziecko uczulone na roztocza i kupiłam Karcher za 1,3 tys. Nie żałuję - poprawia jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magicznaplaneta ma spory wybór wszelkiego sprzętu domowego - proponuję zajrzeć i ewentualnie skonsultować sprawę z obsługą. od siebie poleciłabym zelmera - w pięciu stówkach spokojnie można się zmieścić przy zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka_578
Najlepsze odkurzacze dla alergików produkuje niemiecka firma Sebo. Domowe odkurzacze Sebo Felix posiadają standard najwyższej jakości odkurzaczy profesjonalnych potwierdzony pozytywną opinią British Allergy Foundation. Sebo charakteryzują się brakiem wyrzutu powietrza, tzn. wciągany brud do odkurzacza jest zasysany do środka. Dzięki temu możemy oddychać czystym powietrzem już po bezpośrednio po sprzątaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psonia44
Normalnie LG Kompressor VC9095R ten zbijający kurz w kostkę najlepiej się nadaje. Nie jest drogi tak jak te roboty a dobrze odkurza i dla alergików i właścicieli zwierząt jest wręcz idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayyja
No to zobacz jak LG kompresor działa www.youtube.com/watch?v=DpViQCki98A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowka-mu
fajny sprzęt teraz wypuścił MPM, odkurzacz wodny z tym całym filtrem hepa... zresztą popatrz sobie http://ekobora.pl/informacje-techniczne.html wydaje mi się, że wygląda ciekawie, pytanie jak się bedzie sprawdzać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszonka
Odkurzacz wodny to istne siedlisko grzybów i bakterii , lepiej sobie kompresor zafundować i cieszyć się czystością bo ma siłę ssania ogromną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
wodny odkurzacz siedliskiem grzybów? pierwsze słyszę. ten mpm bora jest właśnie dedykowany alergikom, nie sądzę by było to hasło niepoparte rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolla33
Od roku odkurzam swój domek kompressorem z funkcją zbijania kurzu i bardzo sobie chwalę ten model. Nie muszę biegać za workami w pojemnik mam zawsze czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renagoo
Czy to jest ten kompresor od LG? Właśnie się nad nim zastanawiam bo slyszałam, ze dobrze odkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolla33
Tak, bo tylko kompresor od LG zbija kurz w bryłke, którą można usunąć jednym ruchem ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynaa77
Cześć :) Ostatnio kupiłam odkurzacz z UV w Mango. Moje dzieci są uczulone na kurz, sierść i inne pyłki. Odkąd mamy ten odkurzacz nie mamy już trosk związanych z chorobami dzieciaków :) Naprawdę warto sobie taki sprawić i mieć wreszcie święty spokój! :) Zostawiam namiary, gdyby ktoś rozważał zakup http://www.mango.pl/male_agd/uv_ultra_vac_odkurzacz_ze_swiatlem_uv_na_roztocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl można znaleźć fajne, tanie odkurzacze za niedużę pieniądze ;) Sama mam stamtąd i nie narzekam ;) Za takie pieniadze aż grzech nie brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam odkurzacz firmy Raycop Genie BG-200 , w Polsce jeszcze mało znany, kupiłam go w Anglii, ale widziałam juz na allegro. Na początku byłam nastawiona sceptycznie do tego produktu, ale okazał się genialny. Mam syna alergika i próbowałam wszystkiego różnego rodzaje odkurzacze. Po tygodniu mój syn przestał kaszleć, gdzie wcześniej często kaszlał albo się dusił. Tak więc produkt godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o alergików, to zdecydowanie odkurzacze centralne. Ja mam elrgie i moja córka tez, dlatego wcześniej naprawde często trzeba było sprzątać. Odkad mamy odkurzacz centralny Elektroluxa objawy praktycznie zniknęły. Tego typu sprzet jest naprawde praktyczny. W tym sklepie można go kupic po okazyjnych cenach http://www.beam-djak.pl/promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkurzacze centralne przy alergikach naprawdę się sprawdzają. My mamy odkurzacz centralny firmy www.profieurope.eu, dzięki temu że kurz trafia bezpośrednio do jednostki centralnej to żadne pyłki nie unoszą się w powietrzu w trakcie odkurzania i nie nasilają objawów alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy odkurzacz dla alergików to odkurzacz Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl. Skutecznie usuwa alergeny, brud i kurz. Dzięki wykorzystaniu wody mokry kurz nie lata i nie wywołuje alergii, a do tego zamienia brzydki zapach w świeże powietrze. Jestem z niego bardzo zadowolona, uczulenie już mi nie doskwiera dzięki niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Amika bd ok, ja mam odkurzacz z ich serii i podoba mi się, mam akurat czerwony bo lubie ten kolor, ale nie rysuje mi podłogi bo ma specjalne kółka,a to duży plus bo mam parkiet i szkoda byłoby gdyby się zniszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z odkrzurzaczami bezworkowymi jest tez taki problem, że tam trzeba dość regularnie wymieniać lub czyścić filtry więc to nie jest tak, ze sprzęt, który posiadasz jest gorszy. Ja wymieniam filtry bo są dość atrakcyjne cenowo - http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/, ale uważam, że sens jest taki sam jak przy workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam odkurzacz nie ma aż tak wielkiego znaczenia, mysle, że warto zaintersować się filtrami do odkurzacza, które spełaniją największa rolę w tym urządzeniu. Ja od lat stosuje takie filtry do odkurzacza - http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/ i muszę przyznać, że sprawdzają sie naprawdę wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia Laury
roomba 886 pozbędzie się wszystkich alergenów. Moim dwóm małym pełzającym po podłodze pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona88
moja córeczka ma alergie na kurz, kupilismy w sferisie odkurzacz amici VI 2021 jest pojemny i ma dobry filtr który powoduje że w wychodzacym powietrzu nie ma juz kurzu, u nas się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim podstawą dla takich osób powinien być dobry filtr do odkurzacza, który zapewni nie rozprzestrzenianie się pyłków i kurzu. Ja zdecydowałem się na kupno dodatkowego filtra do okurzacza od www.proton-filters.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×