Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

czerwona to czekam 🌻 :D ja wiem.... jak byłes w 92 to byłes po swiatowym zjezdzie młodziezy na ktory zjechało ok 1.000 .000 ludzi do czewy .... szok wtedy był ,na ulicach i jezdniach i chodnikach ludzie spali :D czerwona ...cos tam usłyszłałem ze na łyzwach jezdzisz ? To ja poprosze pare lekcji prywatnych w ramach nauki tegoz sportu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad? nie wiem będzie to zjem😭 a nie to nie trudno zadowolę sie zupką chińską:D Kobieto tamte to absolutnie ..to są nasze prywatne:P...tylko między Nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chińskie są dobre.Ale tylko amino pomidorowe..;-). Lub ser w ziołach.Pycha.;-).. brat_niedzwiedz Spałam U Jakiegoś Chłopa,który trenował Karate.. :classic_cool:..A nie na żadnym chodniku.A papieża oglądałam na telebimie:classic_cool:. wtedy na tym Światowym.. 🌼. Lekcji udzielam.Francuskiego:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona no raczej był papiez jak był zlot ... pewnie gdzies tam w tłumie sie minelismy :P A na marginesie to full ludzi było... ja wiem.... nie byłes w zakopcue nigdy ? WSTYDZIŁ BYS SIE !!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona ale nie wszyscy mieli kwaterunek .... ci co w ostatniej chwili dotarli na ten zlot spali w alejach na trawie i chodnikach ja tez bym chciał te zdiecia czerwonej prywatne :D co to tak ich ja wiem.... zaciecie broni przed wysłaniem do brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto:) a zwolnisz mnie z egzaminów?;)w szkole?? W tym roku obiecałem sobie,ze w końcu pozaliczam jak należy tzn.zaliczę,zeby przejść dalej:D O nie Bracie jak mówiłem Te Foty są wyjątkowe tylko między nami:P..jest ich kilka:D..żartowałem nie ma żadnych \'innych \' zdjęć:P Kobieto:) mi też skręć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jeżdziłem na sankach i raz zjechałem z bardzo wysokiej i niebezpiecznej górki i sanki mi na głowe i plecy spadły:D A kulig nigdy w życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×