Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Mam nadzieję, że to tylko z łakomstwa..a nie cos gorszego Nosku:( Czy śniłem?? Powiem szczerze, ze bardzo możliwe..ale jeszcze nie przypomniałem sobie dokładnie:D...czasami nic nie pamietam:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy w Niedzielę?..Jakby nie było Innego Dnia..;-).. Ja też nie pamiętam Snów..A właściwie bardzo,bardzo rzadko coś Mi się Śni..:).. Ostatnio Jakieś Sny...miewam..:).. W każdym razie..w głowie mam Jedno..Wczorajszy Film..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej o której wychodzisz?..Bo Ja chwilowo zajęta .. I nie chcę byś Mi czmychnął niepostrzeżenie..:).. :-p.. brat_niedzwiedz Strzała Niedzielna..;-).. Czyżbyś domagał się..Imieninowego Całusa?Bo nie wiem..czy całować Ciebie czy Innego Kogoś?:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ale pocałunki imieninowo - wtorkowe sa jak najbardziej OK:D aha i nie myslcie sobie ze mam na imie Scholastyk :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ;) nie zgadłes :P Ale mam kolezanke Elwire z ktora własnie tak co roku składamy sobie zyczenia ,bo akurat w tym samym dniu mamy imieniny :D Pamietamy o sobie :P hehehehehe Dobra ja tez ide Miłej niedzieli wam zycze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Czekam:classic_cool:.. Nie Mogę Bez Ciebie Wytrzymać..😭..Chodź..😭.. W Ance nie byłam..Czekam na Ciebie.. A po dwa..boli Mnie żołądek..😭.. Obiad wystygł..A Ciebie Brak..😭... Spóźniasz się😭.. Pracy Dużo?..Tak,tak..wymówka Stara Jak Ja.. Wiesz co?..Dzisiaj czuję się Staro..😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×