Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

czerwona ... "ile wzay kon trojanski" dla mnie za specjalny :O taki scenariusz troche zryty z filmu "powrót do przeszłosci " jedyne co fajne było to gra Wieckiewicza i obrazy lat PRLU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie nadzieja..czym byśMy byli..My Ludzie:-p.. Ja wiem najlepiej a myślałam,ze Mi wkleisz 'nie lubie poniedziałku'.. Zmykam.. .. brat-niedzwiedz Nie polecasz znaczy? Średnio gustuję w filmach typu 'powrót do ...'.. Cofanie się w czasie..dla laików..:-D.. Chociaż Ja czasem wracam wstecz do..wspomnień..:-p. Ale to Inna Bajka.:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj usłyszałam pewien hit. ..i teraz słucham go cały czas..:-o.. Uwziął się na Mnie ..? i nawet odszukałam go w yt..i dziwnie podnieca Mnie on..:-o. choć Ja takiej muzyki nie słucham..podnieca mnie głos osoby śpiewającej i sama muzyka..:-o.. Czy to znaczy ,że ..?Właśnie..co to znaczy? http://pl.youtube.com/watch?v=vvTZhL1P5qg:classic_cool:... Ja wiem najlepiej-Ty jako znawca.. tego i owego..powiedz,wyjaśnij..usprawiedliwisz to jakoś? brat_niedzwiedz Mamy taki Sam gust..nie tylko muzyczny..czy filmowy..(jeśli wiesz o czym mówię)..:-p... ps..idę do domu..w mp4 mając Buttons..:-D.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako znawca?? Prawda jest taka, że największym znawcą muzyki i nie tylko:P..Jesteś tutaj Ty..Ja Jestem tylko skromnym uzupełnieniem Twojego geniuszu.... ..ale jak już mam zabrać głos na ten temat to powiem,że głos tej pani naprawdę jest podniecający...a jeszcze bardziej podniecająca jest sama pani i jej strój.. ;) ..to był żart oczywiście:P... ..a naprawdę szczerze powiem,że jako całość to niezbyt mi sie to podoba..ale jeżeli Tobie tak to Twoja sprawa..mi też sie podoba wiele rzeczy których inni by wstydzili się włączyć nawet w samotności i bez światła:P..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz,zaraz Kobieto Ty mnie zagadujesz a Ja sie pytam co to znaczy?? \" brat_niedzwiedz Mamy taki Sam gust..nie tylko muzyczny..czy filmowy..(jeśli wiesz o czym mówię)..\" Pytam sie?? ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×