Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Więc Tobie też?? Kurcze..ale nie tylko kafe..mi zwolniło:o.. Mi najbardziej się podobał Nod..teraz mam awasta:) Po południu będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avast właśnie Mi się skończył..I nie tylko cafe Mi zwalnia a cały sprzęt..:-o..Zamontować znów avasta?Okej.Dziękuję za radę:).. Co Ja bym bez Ciebie Zrobiła..?;-).. A List?..Nie zawracaj Sobie Nim Głowy.Pisz Swój..:classic_cool:.. Idę.Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej?..🌼.. Gdzie się podziewasz?..Mam się zacząć zamartwiać? Dzisiaj w Radio słyszałam..Dezerter\'a.. Gdzieś na początku topika wrzucałam..coś od Nich..Ale tego raczej nie?.. A warto przypomnieć stare pankowe ..czasy:classic_cool:... ..:classic_cool:.. Dezerter/Nielegalny Zabójca Czasu..:classic_cool:... http://pl.youtube.com/watch?v=F87I2Y0G1E4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Lepiej gdy pracuję...wtedy spokojnie mogę siedzieć tutaj.. A tak w domu..średnio na Jeża w ciągu dnia..😭.. Ale jutro Nikogo w firmie nie będzie..bo wyjazd..wiec czmychnę na trochę..taki mam plan co póki..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-squared.-Polecałeś.Tak.Wiem...Ściągnęłam..a tam kazali Mi się zapisać czy coś..:-o.. Nic nie rozumiem.Pomożesz później?;-).. Będę zaglądała co czas jakiś..Ale przysiąść ..:-p..to jak zawsze..po ciszy Nocnej..:classic_cool:.. Gdzie byłeś?..Wypatrzyłam Oczy!.😭.. I powiedz Czy trzymasz się dzielnie po rozmowie..telefonicznej?;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U brata byłem:P No i ze szkoły dziś Mnie ciągną na libacje:O:O Nie chcę😭..i odmówiłem:) A odnośnie rozmowy to właśnie Piszę długi list do Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×