Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Tak Mi się to przypomniało.. jak to Przeczytałem: \"No..ale..nie odpisałam..to żyjesz w nieświadomości. .. A nieświadomość jest gorsza od..od fizycznej tortury\" ..:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ja jestem zadowolona z tego powodu. Chociaż znając Ich Pomysły..ściągną Mnie niebawem.. Tak więc nie wiem czy cieszyć się na zapas..Ale co tam.Cieszę.:-).. Czasem tak jest,ze czujesz -że nie masz ochoty na to czy na tamto..Prawda?A czasem jest tak,ze masz ochotę.To zależy od..Stanu Ducha?Czy chęci?..No ale..Chęci to stan Ducha.Czy nie?Jak uważasz?;-).. Ale może cieplej wtedy będzie?Na pewno będę czuła się lepiej. I fizycznie i..'psychicznie'...;-). Piszę do Ciebie na pocztę..Zejdzie Mi się ..więc zajmij się czymś Miłym:). :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może też być tak,że teraz się nie Ma na coś ochoty.. a jak już się znajdziesz tam ( w Kielcach ) wbrew własnej woli to okaże się,że nie było się czym irytować bo jest miło:):P.. Czytam na temat Naszych Imion:D Nie wiem co Mnie wzieło:D:P To o Mnie:P \"Osoby o takim imieniu są przedsiębiorcze,pewne siebie,zawsze bronią swojego zdania,cechuje je ponadto indywidualizm i niesamowita siła przebicia. Mężczyźni o tym imieniu są obrotni oraz inteligentni,doskonale sprawdzają się w temacie biznesu i sukcesu,często odnoszą wielkie sukcesy,natomiast porażki przychodzą im z wielkim trudem.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem;) To o Tobie:P \"......nie są obce rozmaite intelektualne uzdolnienia, zamiłowanie do nauki i naturalne dążenie do doskonałości.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"....to kobieta niezwykle oddana mężowi, dzieciom i całemu domowi. Nie stawia towarzystwa na pierwszym miejscu, lecz również nie odstawia go na dalszy plan. Aneta wrażliwa jest na wszelkie walory estetyczne, lubi spokój, zgodę i harmonię we własnym otoczeniu.\" ..;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×