Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Akurat..😭.. Nawet Złamanego Słowa Nie Mam..😭.. Ok.Ok.Ok..wyślę film i idę spać..😭.. ps1..dzisiaj śniły Mi się takie głupoty..że..wciąż o tym myślę...😭.. I aż założyłam Twoją Koszulkę ze Strachu..😭.. Masz tak czasem,że Sny wydają się realne? Ja taki miałam właśnie..😭.. 😭.. ps2..napiszę w Liście co Mi się śniło..;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale dzis dodatkowo rozkojarzony jestem przez szkołe;)..tak na poważnie rok czasu miałem wolne i teraz trudno się przyzwyczaić :\ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już Szkołą się stresujesz?..Nic nie bój..🌼.. Dobrze będzie..:).. Myślę,że to brak odpowiedniej ilości Snu tak na Ciebie Wpływa- Jesteś Osowiały i Leniwy..:-p.. A z brakiem czasu się nie dyskutuje-rozumiem..;-).. Ale też by trzy słowa napisać-nie potrzeba wiele czasu.. I nie mówię tego po to ,byś teraz Słał Mi Trzy Słowa..:classic_cool:.. Dzisiaj się wyśpiMy..:).. I Jutro z Nową Energią i Zapasem na Cały Tydzień BędzieMy... :classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś: 'Dzisiaj już Szkołą się stresujesz?..Nic nie bój.' A Ja odnosnie tego odpisałem: 'Nie stresuje się;) ..to nie stres..to brak chęci??:).. Dla Mnie to jasne;).. Zobaczysz?? Niech i Ja zobaczę:classic_cool:.. Pokaż:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej?..Chcesz tak rozmawiać?;-).. Napisałeś: 'Wybacz ale dzis dodatkowo rozkojarzony jestem przez szkołe' Odnośnie Czego napisałeś to Zdanie?..Brakiem Listu do Mnie-tak? Bo dla Mnie to zrozumiałe-że odnośnie Brakiem Listu..;-).. Dlatego odpowiedziałam tak jak odpowiedziałam..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×