Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Ja wiem najlepiej Mój Śliczny Kochany Ulubiony Jedyny.. Mówiłam,że średnio wyraźne.. Chcesz się doszukiwać? Głowić co z czym jeść?.. A zobacz..a zarzekałam się,że będziesz tydzień czekał..i co?.. Nie Umiem Ci Odmówić..Opętałeś Mnie..Uwiodłeś..;-).. imperia Widziałam..I Sama Nie wiem co o tym myśleć.. Też bym chciała..chociaż na jeden dzień..Na Jeden..Jedniutki..;-).. Ty to Masz Fory..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty działasz na Mnie tak samo;).. Jak Ja miałem jakieś swoje sesje czy filmy wystarczyło,że tupnełaś Tuptup i od razu słałem:D..Ty Mnie Uwiodłaś;)..i robię co każesz:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Ściągnij Portki.Teraz!..:-p.. Muszę Cię zmartwić.. Od Jutra Będzie Plan.Zero Obijania się.Zero wagarów...Systematyczne uczęszczanie na zajęcia..i nauka..;-).. Muszę Ci odpisać..bo Nie zasnę teraz..🌼.. Pośpiewaj Mi..Nam..i pójdzieMy...lulu..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym Byś Chodził Na Wykłady..Był pilnym Żakiem...;-).. Zresztą Sam się zorientujesz co gadają..czy warto :classic_cool:.. Bo nie zawsze jest treściwie.. (mówię na Swoim przykładzie-nie wiem Jak jest u Cię..:-p)... imperia Zgoda..Kiedy Plan w Czyn..?..;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc......................
I.................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Jesteś śliczna dziewczynka;).. Tutaj Camp'Lo Podpis do teledysku sugeruje z jakiego programu go teraz oglądaMy:classic_cool:..kultowy już Word Cup:)..nie tak kultowy jak YO!RAPS ale też miał swój urok:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×