Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Ja wiem najlepiej Zaczyna Mi się nie podobać ta Szkoła...😭..:-p. Rzuć ją..i siedź tutaj ze Mną..;-).. Źle bez Ciebie..😭.. imperia nawet Ciebie nie Ma..Gdzie się podziewasz? Nie zamknęłaś wczoraj Pieczary....Jak mogłaś tak zapomnieć.. Przejmuję klucze..!..:-p. brat_niedzwiedz A Ty?..Wyspany?..Jak po basenie?:classic_cool:.. Ciężko pracujesz?Czy ciężko nie pracujesz?;-).. Miłego Dnia Wam Życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona chyba musiz koniecznie przejac te klucze ... Czerwona jutro ide na 6 na pływalnie... Napisze jak było jutro z ranca :D 🖐️ w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz :)....Miałeś dzisiaj pływać z tego co Wiem?;-).... W Sobotę nie byłeś:-p.. A na marginesie ukulturalniony z Ciebie Człowiek.:classic_cool:.. A to Kino.A to Teatr.A to Muzyka.A to Polityka:-p.. Słusznie.Korzystaj,korzystaj pókiś Młody..:classic_cool:.. :-p,:-p.. Kolaboranci /Pociąg do Hollywood.. http://noname29.wrzuta.pl/audio/A4Lkb1Hba1/ 🌼..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona poszedłem wczoraj pozno spac wiec odpusciłem dzisiaj ... Ide jutro :) Jest plan zrobic 1500 m klasykiem w odpowiedznim czasie :D Kino teatr,kabarety ...rozrywka? Wiesz... Staram sie urozmaicac te nasze randki I z tego co widze to pewna osoba jest zachwycona :D I taki miałem plan ... By tak sie czuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty brat_niedzwiedz Wolisz Dawać Niż Brać..:).. To Cię najbardziej uszczęśliwia.. Gdy możesz sprawić,gdy sprawiasz radość Osobie Najbliższej..:).. Gdy wiesz,że jest zachwycona..Szczęśliwa.Wtedy i Ty Jesteś..:classic_cool:.. Widzisz.. Albo jest totalne szaleństwo na punkcie Ukochanej Osoby.. Albo nie ma nic .. Żadne półśrodki w tym temacie. . Ogromna pasja.Namiętność.Bliskość.Uczucie ..albo Nic. Kochasz-Dajesz Wszystko:classic_cool:. Błękitny Nosorożec-Nieźli są ChłopAcy.:-p... http://stormbringer.wrzuta.pl/audio/jiIwpi8iM6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona ....lubie jej dawaci proponowac fajne spedzanie czasu ... Ten jej usmiech i oczy w takich chwilach ... sa bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperio spowiadam wybaczam
namaszczam Ciebie olejkiem różanym ramię, dekolt, nadgarstek, udo, stopy :P :P ;) i rozgrzeszam :P ;) każdemu się może zdarzyć :P ja w tym czasie "waliłem" wódkę czystą żubrówkę własnej roboty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Misiaczku
👄 🌻 :) Z Ciebie jest prawdziwy pływak :) pływasz stylem motylkowy, klasycznym ach...och... :) możne wystąpisz w jakiś zawodach? :) ja pływam pieskiem oraz dobrze daje zwykłe nury :P ;) ;) bo lubię :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku.........
strzałeczka ... no pamiętam kuzynka mnie uczyła ale ciężko mi to szło : tonąłem zawsze :o ale pływam żabką :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Czerwona Ja wiem nadejdzie pewnie nie bawem ... a moze nawet i przybedzie na białym rumaku w zbroi i zakutym łbie :P;) 🖐️ miłego popoludnia :) Zajrze tu z wieczora zobaczyc co sie u was dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Taki Męczący.Taki Bez Ciebie.Nie chcę tak..:(.. A i teraz gonią Mnie...Co zrobić Mam? Jak się czujesz? Jak pierwszy dzień w Szkole? Towarzystwo odpowiada Koledze? Zdobyłeś już jakąś wiedzę?;-).. Chodzić na wykłady musisz? Miałeś Kanapki w Szkole? I Dlaczego tak długo?😭...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i teraz gonią Mnie...Co zrobić Mam?..---->Załatw to szybko i do Mnie Wracaj;).. Jak się czujesz?----> Lepiej bo juz Jesteś:) Jak pierwszy dzień w Szkole?--->Dobrze:) Towarzystwo odpowiada Koledze?---->Niektórych już znam:).. Zdobyłeś już jakąś wiedzę? ..---->Nie:(.. Chodzić na wykłady musisz?...---->jeszcze nie wiem. Miałeś Kanapki w Szkole?...---->Nie:classic_cool: I Dlaczego tak długo?...---->Sam wolałbym krócej:o Jutro za to na 1o potem okienko i potem jeszcze raz:)..krócej;)..lżejszy dzień:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×