Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość no tera to cie juz
tez mi rewelacja. pokaz mi choc jednego faceta, ktory jest niepodatnym na wdzieki kobiet? no Złoty:P przede wszystkim ja nie jestem napewno w Jego typie, wiec nie ma nad czym strzepic jezyka:P a teraz daj nutke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór?:). Ja spać nie mogę.Ty śpisz?Budzić nie chcę-temu nie dzwonię do Cię po nocy.:).Wyśpij się. Słuchałeś może duetu Grechuta&Janda? Zadumałam się nad Nimi.Grechuty melancholijny dźwięk...i Janda jakby.. zmieniona?.Spokojna.Wzbudzają we Mnie ..rozczulenie i nic tylko dzierżyć w dłoni lekturę:). http://www.youtube.com/watch?v=9HsL1f0hvZM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ojej..coś Mi się przypomniało..:).. brat_niedzwiedz Ty Mi się z tym kojarzysz.:).Już na zawsze.:). http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=tRW6uNXiYsw Pamiętasz te 'Nasz' zabawy?Jestem zaciekawiona co u Ciebie się dzieje?.Co wydarzyło nowego.?Czy dobrze się masz?.Czy wszystko układa się jak należy?.I czy zdrowyś?:). Pozdrawiam Cię bardzo,bardzo serdecznie i ciepło.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia:).A czy kłóci się dbanie o Siebie i dbanie o Innych ?Sądzę ,iż nie.Uważam,że to doskonała kompozycja. Urlopuję nie pracując.Jeszcze chwilę.Jeszcze wrzesień.Październikowy czas zapowiada się pracowity.Wiesz?Cieszy Mnie to.Lubię zapracowywać się..do utraty ..tchu..:). Póki co nie robiąc nic produktywnego czuję się wyśmienicie.Dobre jest takie resetowanie ..oczyszczanie..przed kolejnym wyzwaniem,które czeka.Ach,cieszę się na to.:). imperia..Pozdrawiam serdecznie i słodko.I całusy posyłam ..namiętne.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×