Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Muszę też sprostować,że 04.01 to nie będzie ta prawdziwa @ ale "krwawienie z odstawienia". Ponieważ jestem "w gorącej wodzie kąpana" i nie mogę się doczekać, to postanowiłam już dziś się do Was dołączyc. Mam nadzieję że nie weźmiecie mi tego za złe... Poza tym, jak to mówią, wszystko się może zdarzyć, nawet wcześniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My probujemy konkretnie, bo bzzzzzz jest praktycznie co dzien ( zreszta moj ma ksywke Bzyk - mowi samo za siebie co nie? hihi ;) ), ale co z tego skoro tak od roku prawie sie staramy? :( Biore teraz na moja cholerna prolaktyne tablety dosyc powazne (300 zl na niecaly mesiac!!! masakra!) i jesli i to nie pomoze to zaczne lapac dola :(( A test robilam tylko jeden (!!!!!) Jakos tak nie chce sie bardzo nakrecac i no sama nie wiem po prostu @ raczej byla kiedy trzeba i nie musialam robic testow, a jesli jakies rozregulowania nastepowaly, to wiedzialam ze to przez tablety na prolaktyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo swieta, a ja zamiast brac sie za porzadki swiateczne to jakas rozlazla jestem.jutro moze ubiore choinke bo moj maz bedzie w domu to troche roboty zwale na niego... a co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze dzisiaj leciec do GP po list, skierowanie do szpitala, bo tu na wszystkie badania i w ogole chodzi sie do szpitala w ktorym bedzoe sie rodzilo, Angioletto wiesz wybralam szpital na Archway, nie wiem co mnie tam czeka-ale od tego na North middlesex wole byc z daleka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam nasza Mamuske :D:D:D Jednoczesnie znikam, bo sprawy do zalatwienia czekaja :( Zycze udanego dzionka i sprawnych przygotowan heh :) PAAAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ----- to Ty dzisiaj nie zasypiaj..... bo duze pradopodobienstwo..... jajko szykuje sie,...... ale zolnierze sa silne skoro nic nie było..... wiec bedzie sie walka rozgrywac.... oj bedzie... kae79 witam - mumuska.... jak samopoczucie.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak;) czyli prawie srodeczek cyklu mam;) oj bede trenowac mam nadzieje hehe;) ok,dziewczynki ja juz lece,bo mi kelnerzy robia cyrk z restauracji;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem.ale znikne znowu ok 14-stej;) siwta swieta i po swietach niedlugo bedzie,a ja nadal nie czuje tej atmosfery.tutaj w londynie bez rodziny to chyba nie mozliwe.tak mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie.... pod naciskiem kolezanki która zakupila mi testa w ukryciu przed wszystkimi zrobilam testa i wszyła jedna krecha.... ja czuje ze cos nie tak a juz na pewno nie ciaza jestem juz pewna ze moge isc na dol i zaczac starania..... moze wtedy cos sie odblokuje.... i juz nie nakrecam sie na nic..... ale wcale nie jestem zdziwiona.... ani tez bardzo zła... czułam ze dupa..... wiec spadam do tebeli czyli do poczekalni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,czyli pewnie cykl bezowulacyjny ci przypadl,ale to nawet dobrze,a wiesz czemu??? bo teraz pedz do swojego chlopa i zaczynajcie starania!!!! bo ten cykl pewnie bedzie juz baaardzo plodny!!! ja na wszelki jednak wypadek to bym sie wybrala do gina na sprawdzenie.no,uszy do gory,przynajmniej wiesz na czym stoisz;) widze ze nie bede dzis szalec sama haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prosze nie pisac ze Wam przykro..... bo ja tego nie chce staje do boju..... i tyle...... ja nie lubie jak to mowia...... zeby sie nade mna uzalac...... Teraz nie mysle o ciazy tylko o @ dlaczego jej nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROSZKE ROZWESELILAM TABELKE;) POCZEKALNIA NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba wiem dlaczego;) POCZEKALNIA🌼 NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NASZE BRZUCHATKI🌼 NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem... ale chyba na razie będę tylko obserwować, skoro jeszcze tak naprawdę się nie zaczęłam starać.... Trochę mi głupio że tak już bym chciała, a jeszcze nie mogę. :// Myślałam odstawić te wstrętne plastry trochę wcześniej, ale może mi się wszystko pomieszać, więc chciałam sie przyłączyć tak na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dziś odebrałam wyniki morfologii i mam lekką anemię, więc przed ciążą muszę to nadrobić://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam raczej o spinaczach do papieru-u mnie jest ich w pracy całe mnóstwo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie serio, kupiłam takie gwożdzie, które rdzewieją, nabijałam je w jabłko i na 2 dzien zjadałam, oczywiści gwozdzie wyjmowałam :D Zelazo najlepiej się wchłania z wit C, a jabłka ja mają :) Do tego odstawiłam herbatę zwykła, na taką z dzikiej róży (tak mi posmakowała ze do dzis piję) :D poza tym mieso czerwone, pasztetowa, kaszanka (salcesonu i watrobki nie znosze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o takiej metodzie!:D ale można spróbować... W poniedziałek pójdę do mojego internisty, zobaczymy co powie? W sumie to wit. C, B i Folik cały czas zażywam, tylko tego żelaza mam za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm jedna je gwozdzie w jabłkach a wszystkie widzę jedza mnie czyli Folik... cos nasze forum wariuje..... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tą metodą w ciągu miesiąca uzupełniłam braki, też sceptycznie do tego podeszłam :) jeszcze czasem podjadam tak jabłka :) Mi powiedzieli, żebym domowymi sposobami uzupełniła, żebym nie brała żadnych tabletek, no i się udało, no orócz tego w ilości hurtowej czerwone mięso wyjadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×