Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość chce 26
czesc kobitki :) ja dzis jakis placzliwy dzien mialam tylko oczy otworzylam i ryczec mi sie chcialo nawet nie wiem dlaczego,no i sobie poryczalam w ramionach mojego M,pozniej zakupy bol glowy,obiad ale juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce 26-ja tez tak mialam kilka dno temu,nic przyjemnego prawda? ja ciagle w pracy jestem,ale mam nadzieje ze niedlugo skoncze i bede miala swiety spokoj!!! bo juz tez jestem zmeczona troche tymi swietami praca i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja juz skonczylam i do domku sie wybieram,mam nadzieje ze wieczorem bedzie nas tu troche wiecej.jutro czekaja mnie zakupy,w poniedzialek jestem caly dzien w pracy,we wtorek gotuje.moj polowek ma za zadanie sprzatnac cale mieszkanie i ugotowac pare rzeczy.mam nadzieje ze bedzie ok.do wioeczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
my robilismy pierogi :) zaraz kolacja,prysznic i lozeczko,moj M ma dzis ochote poszalec :) jest pewny ze jestem w ciazy,chce mi kupic jutro test ale ja sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce 26-przepraszam jesli pytam jeszcze raz ale mam tyle na glowie ze musialo mi to wyleciec,w ktorym dniu cylku jestes ze chcesz test robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poki co jeszcze mam kilka dni na przytulanki;) a test zrobie dopiero w styczniu.wczesniej nie ma sensu.a szkoda,bo najchetniej to juz bym sprawdzila,hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część Dziewczyny, cos tu dziś przy sobocie przedswiatecznej cicho, pusto, spokojnie. mam nadzieję, że to sie nie przekłada na starania:)Ja w pietek mam dostać @, juz czuję ból brzucha charakterystyczny. W ogole to mam dzownie, przy moich krótkich cyklach, mam wrażenie ze od owulacji mam lekkie bóle podbrzusza az do samej @. To nie bole które przeszkadzaja, raczej czucie jajników. Tylko taki zmieniający si bol, inny w srodku cyklu, inny przed @. W tym miesiącu chyba tez sie nie udało, nie mam żadnych objawóów i ból zapowiadajacy nadejscie @. Miałam spróbować w tym cyklu z testami owu. ale jakoś przesunełam ten pomysl na przyszly cykl. W tym brałam pierwszy raz wiesiołek i byc moze to za krótko, moze odczuje jego działanie w przyszłym lub jeszcze nastepnym cyklu, ale w tym śluzu miałam najmniej:)A juz czekałam na jkieś cudowne działanie wiesiołak. A chwytam się już coraz więcej rzezcy, żeby tylko zostać mamą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ferminko,w takim razie mam nadzieje ze jednak@ odgonisz, ja kiepsko sie czuje.powinnismy sie teraz starac,ale jestem wykonczona.ten cykl trafil akurat na przedswiateczne sprzetanie,zakupy,gotowanie i duuuzo pracy,poza tym stres i bycie w ciaglym biegu.tak wiec nic ciekawego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
ja mam 28-29 dzien cyklu dlatego chce zrobic ten test tyle tylko,ze zawsze mam dluzsze cykle i dosc nieregularne,ale kto wie.Nawet moja mam dopytuje czy nie jestem,bo ostatnio cos podejrzewa a ja jej nic nie mowilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Co u Was?ja czekam ..na Swieta..na @, na kolejny cykl starań.. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wlasnie wrocilam z zakupow,leze teraz zmeczona i ryczec mi sie chce ze nie spedze swiat w domu.mam nadzieje ze chociaz wy macie lepsze humory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
ja bylam z rodzicami na zakupach,kupilam sobie nowy plaszcz a co :)chyba ze w ciazy jestem to dlugo go nie ponosze,bo bardzo dopasowany jest hihihi.Glowa mi peka chyba pojde polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u was dziewczyny????? ja jutro ide na caly dzien do pracy wiec mnie nie bedzie:( Folik,i co przyszla @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Folik, Kate, dziewczyna Bonda i reszta? Ja już sie kłade, jakis filmik jeszcze przed snem. Nastroj przedswiateczny, taki troche nostalgiczny..troche to czas podsumowan tego mijajacego roku, troche zastanawiania się, co przyniesie kolejny..Nowy.. Dobrej nocy Babki, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) chcialam wam tylko napisac ze jutro mnie nie bedzie z wami bo mam wyjazd na caly dzien poza londyn, ale pojutrze juz bede.wiec piszcie piszcie zebym miala co czytac :) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie wybierasz kochana???chyba nikogo oprocz mnie nie ma;)ale juz niedlugo bo zasypiam.jutro bede calusienki dzien w pracy do uslyszenia w takim razie pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej pocztam co u Was... Witam.... No i wyszło wszystko choc nie do konca wiadomo dlaczego.... Otóz rano zrobilam testa w sobote i jedna krecha a dla swietego spokoju pojechałam na badanie z krwi gdyz do tego pory nie mam jeszcze okresu i niestety wspołczynnik > 1 i takim o to sposobem nie bedzie dzidzi w tym cyklu... ale wcale sie tym bardzo nie załamałam.... Mimo braku @ rozpoczelismy starnka a co bedzie to nie wiem bedziemy sie starac a jak kiedy sie @ pokaze nie wiem.... nic na tonie wskazuje... Ale wiem chyba raczej na pewno ze to z nerwów i z ciagłego myslenia o dzidzi...... jakos musze wyluzowac..... I raz w zyciu mi sie @ tak spoznia a jak wiem to na innych formach dziołchy maja podobnie wiec trzeba jednak wrzucic la luz...... pozniej poczytam bo mam kociol w pracy ... pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Foliku,przynajmniej wiesz n aczym stoisz.dobrze ze juz sie staracie. u mnie jakos dziwnie sie dzieje.jeszcze nigdy same sutki mnie nie bolaly.sa jakies tkliwe ale nie az tak bardzo i nie sa nabrzmiale. zobaczymy.to przeciez o wiele za wczesnie.ja niebawem tez do pracy wychodze i nie wiem czy uda mi sie wogole na forum wejsc.mam dzis zamieszanie w pracy wiec trzymajcie kciuki!!! milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziołchy! Kate to udanego wyjazdu i szybko do nas wracaj. Folik, to przynamnijej wisz ze to nerwy..tym razem.Angioletto Ty sie zapracujesz! Jak Ty masz dzidzie robic?:) A co na to maz?:) to Twoj najlepszy czas w cyklu:) hihi Co u nowych Babek? MM, Juliak, Chce26. Cos Celci nie widac:( Ja nstroj mam taki, jaka pogoda za oknem, cyli szaro i deszcze...brr Boli mnie brzuch na @, od killku dni mam sny zwiazane z ciaza, dziecmi w róznych wydaniach i konfiguracjach.Ale temat przerwodni to Dziecko,ech, psychika.Folik to @ pewnie jakos ja ja, bo ja za kilka dni, wiec razem bedziemy sie starac:) hihi Ja juz sobie obiecuje ze dokladam w tym cyklu testy owu, a monitoring jednak od stycznia, czyli nie w tm co bedzie, a jeszcze kolejnym.dobrego dnia Babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, mam nadzieje ze mnie jeszcze pamiętacie ;-) Folik dobrze, że wiesz na czym stoisz, faktycznie musisz wrzucic na ten luz, bo ja też jak czytałam, że ciągłe nakręcanie sie może przynieść odwrotny skutek. A ja wczoraj rozpoczęłam staranka :D Obiecalismy sobie w tym cyklu codzienne baraszkowanie, co prawda wyjeżdżam na święta i 2 dni mnie nie będzie - akurat w srodku cyklu, no ale na to nic nie poradzę. Mam nadzieję, że to bzzz będzie za to częściej niż ostatnimi czasy... czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz o Was poczytałam.... Fermina - ja na monitoring tez od stycznia a testom owulacyjnym nie wiem czy wierzyc.... a jesli chodzi o testowanie to na pewno teraz jak okres znowu bedzie regularnie ide po tygodniu spozniajacego sie okresu na badanie z krwi.... bo testom jakos nigdy nie wiara i przez to wydałam na 3 testy i test z krwie na cito- to w sumie prawie 100 zł.... a wiec teraz gdyby tak mi sie okres poznial jak w tym cyklu to tydzien odczekam - i na krew..... i mam pewnosc.... Ale powiem Wam ze przynajmniej cos spłyneło psychicznie ze mnie ze mozemy sie starac itp... i ze w swieta moge sobie wypic jakies winko... a tak ciagła niewiadoma- i ze w koncu moge normalnie jechac na nartyyyy (Choc to oddałabym za dzidzie).... ale jak to mowia nie ma tego zlłego - w swita Gdybym miała normalnie @ wypadałyby wlasnie dni plodne a tak jak okresu nie ma to nie wiem jak liczyc ale moze po to sie troche przesuneło aby nie myslec tak intensywnie.... bo teraz to nie wiem w ogole jak liczyc..... te moje dni.... wiec bzykamy sie kiedy mamy ochote a nie dlatego ze trzeba..... ufff aj sie napisałam... JAk tam przygotowania do swita ? U mnie juz prezenty zapakowane.... czekaja pod chooinka.... mimo ze wydalismy troche pieniedzy to jednak jest taka troszke frajda z pakowania a w szczegolnosci dzieciaczkom..... ja mam chrzesniaka 10 m-cy pewnie nie zrozumie jeszcze co to mikolaj ale mimo wszystko ciesze sie ze dostanie cos od mnie..... no i ukradkiem widziałam co ja dostane od Mojego MIKOŁA..... juz sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki!!! ja mysle ze powinnysmy wszystkie wziac na luz w tym miesiacu.powaznie.ja na przyklad to juz nie mam sily,tylko praca i praca,to znaczy w pracy praca i w domu praca,ahh szkoda gadac.dni plodne mam, a o przytulaniu to nawet nie mam czasu teraz myslec.codziennie padam jak mucha.no ale nic.taki okres.w styczniu za to cala para.bedzie spokojniej,mniej stresow.mysle ze wtedy wiekszosci z nas sie uda;) miledo dnia,ja juz powoli sie zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz prezenty pokupowane, jeszcze dziś pojadę dla połówki coś dokupić, bo akurat o 15 dziś kończymy :) choineczke malutka kupilsmy ale stoi goła bo bombek znalez nie mozemy i wiszą na niej 2 smakołyki tylko :) A dzis impreza w firmie, ale mam zamiar na chwile wpasc tylko. A do domu nie chce mi się jechac na maksa na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja siedzę od rana w pracy-nuuudyyy... W weekend zakupu, zakupy, zakupy-choinka już ubrana, stroiki zrobione(zaszalałam-mam 5 :) )Poweim tylko tyle,że podczas zakupów rzuca się w oczy (nie wiem czy w moje!?) ogromna ilość brzuchatych kobitek... Zazdroszczę, smutnieję i wogóle jestem jakaś przygnębiona :( wiem że powinnam wyluzować i spokojnie czekać, ale to nie takie łatwe-po Nowym Roku zaczynamy starania pełna parą i nawet jakby miały być bliźniaki to się będę cieszyć jak głupia,a nawet więcej przy dwójce! :D P.S Mam takie pytanko-czytałam gdzieś że ktoś dostał rachunek za korzystanie z forum kafeterii-to jakiś żart-nie ma o tym nic w regulaminie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×