Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam Sara! Ja @ powinnam mieć 23-24 grudzień i do tej pory cisza, ale robiłam już 3 testy, ostatni tydzień temu i wszystkie były negatywne....Nie wiem co się ze mną dzieje....Miłego dnia wszystkim Kobietką życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko lnu ale dlaczego nie zbadasz sobie krwi - bedziesz wiedziala... a tak tylko czekasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę, raptem kilka dni mnie nie było, a tu proszę jakie zmiany!!! :D Witam dziewczyny! Ggratulacje dla dziewczyny_bonda i angioletto! Piękne wieści w ten nowy rok :D Witam rónież nowe babolki-fajnie że jest nas więcej, zwłaszcza że wątek zdaje się być szczęśliwy-pomału dół tabelki się zaczyna zapełniać :) Ja mam nadzieję że jakoś tak uda mi się zarazić od Was :) @ dostałam wcześniej ciut, 2.01 ale to było do przewidzenia, raczej nie liczyłam na cud przy anty... W tym miesiącu nic sobie nie obiecuję, jak się uda to się uda-nie chcę się nastawiać, bo po tych hormonach wolałabym chociaż raz dostać normalną@ a poza tym mamy tą podróż poślubną na początku lutego i boję się że przy ciąży mogę się źle czuć, a poza tym miłoby było coś,a właściwie kogoś ze sobą z podróży przywieźć. Więc kibicuję Wam gorąco, meldujcie jak najwięcej zmian na lepsze w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o Sylwestra, to nie szaleliśmy za bardzo-na imprezę gdzie chcieliśmy iść ze znajomymi nie było już miejsc, więc pojechaliśmy do kina na "Ile waży koń Trojański?" Bardzo mi się podobało, więc nie żałuję... Przed północą wracaliśmy do domu i zatrzymaliśmy się na wzgórzu, z którego widać cały horyzont-nasze miasto i całą okolicę, pięknie to wszystko wyglądąło w śniegu. A kiedy wybiła północ-bez szampana niestety, ale razem przywitalismy rok 2009-gdzie nie spojrzeliśmy, dookoła nas strzelały fajerwerki... Ech, mam nadzieję że następny Sylwek będzie już we troje:) PS. Angioletto, zdrowiej prędko! Kate, ja mówiąc o czarnych myslach miałam na myśli siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... gartulacje dla brzuchatek..... baaardzo sie ciesze kochane ze tabelka ruszyła....... nie było mnie kupe czasu ale chciałam sie odstresowac a poza tym byłam na nartach wiec i tak dostep do netu był ograniczony.... U mnie niestety dzidzi nie bedzie 3 testy negatyw i test z krwi ujemny (jak wspominałam) i w I dzien swiat dostałam mojego wmarzonego okresu bo juz sie bałam ze bede musiała sie hormonami faszerowac.... i rozpoczete starania..... juz od samego poczatku - zaraz po @ --------- a z nowym rokiem nowe nadzieje......... a teraz zmykam do pracy .... bo po 2 tygodniach mam takie zaległosci...... papaptki brzuchatki i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki (planow.) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ----------23.01 --------------24.01--------4 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------5------------08/09.09 .---------- A gdzie sa brzuchatki......?????? wpisujcie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki (planow.) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ----------23.01 --------------24.01--------4 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------5------------08/09.09 .---------- A gdzie sa brzuchatki......?????? wpisujcie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA paln. @..........TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ----------23.01 --------------24.01--------4 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------5------------08/09.09 .---------- A gdzie sa brzuchatki......?????? wpisujcie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane,nie zrobilam jeszcze drugiego testu bo go nie mam:( musze isc najpierw do banku a potem do apteki,wiec zrobie jutro:) kochane mam bardzo nieciekawy nastroj,jakos mi smutno.mam tyle obaw:(wczoraj nie moglam dlugo zasnac.nie wiem dlaczego ale zle sie czuje,bez przerwy mysle o tym co bedzie,szczegolnie o pracy. Kate moze Ty znasz tu kogos kto potrzebuje osobe do pracy,ale nie w takich stresowych warunkach:)obawiam sie o moja prace.dlaczego nie otworzylam nic sama???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23------------30.02------------ -- 31.02-------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ----------23.01 --------------24.01--------4 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------5------------08/09.09 .----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, znowu pomyłka-jestem jakaś rozkojarzona po tym leniuchowaniu :) POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23------------30.01------------ -- 31.01-------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ----------23.01 --------------24.01--------4 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------5------------08/09.09 .----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana :) dzis z rana ponowiłam tesik i dalej taka słabiutka ta kreseczka, wyglada mi to raczej na przeterminowany test :/ cycole nie bolą, a w dole chyba na @ ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda..... skoro masz leciutka kreche to moze onzaczac tylko jedno.... a jesli to juz drugi test.... to bez zadnego ale ciazarówka jestes.... glupolku (przeterminowany test)..... ej Ty udancuchu....... skacz do II tabeli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no nie wiem, jakos ciezko mi w to uwierzyc, bo wg opisu to ona ma być slabo widzoczna ale widoczna, a tu naprawde trzeba sie przyjzec ... narazie nie skocze, bo w to nie wierze :) serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he przeterminowany test:D ja też chce taki!!! Nic się nie przejmuj, to na pewno TO! Z początku może być słaba-ale ja bym się już cieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik-może i my się zarazimy od nich fasolkami? To taki ostatnio częsty wirusek-nie wiem tylko czy przez internet też działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M tylko tyle ze mamy mniejsze prawodpodobienstwo przez to cholerne PCO.... ale mi lekarz powiedzial ze przy tym jest prawdopodob. ze co 8 cykl normalnie moge zajsc moze wlasnie padnie na te cykle a lekarze sie myla wiec jakos nadzieje mam ze normalnie mi sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toś mnie pocieszyła-TYLKO CO 8.CYKL??!! Załamka.... Ja mam tylko na pocieszenie,że teraz po odstawieniu tych cholernych plastrów będę bardziej płodna-zwykle 3-4 cykle były jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lekarz też mnie "pocieszył" że teraz może byc inaczej... no w każdym razie raczej się nie nastawiam że się uda tak po prostu, z marszu i od razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M nie smutaj sie to tylko teoria co do PCO. Niektórzy maja dzieci i maja PCO a nawet o tym nie wiedza..... czyli o PCO.... a co do cykli to ja mam zawsze ok. a teraz przy nakrecaniu sie czy bedzie dzidzia przesynał mi sie o 10 dni wiec psychika działa na wszystko.... ja tak juz sie nie nakrecam bo ostatni miesiac mnie nakreciel na maksa.... a jak odpucilam i myslałam o wietach okres sie pojawil zaraz..... wiec tylko zostaje nam sie bzykac ... i miec nadzieje na fasolke..... jest nowy rok nowe nadzieje..... zobaczysz ze w tym roku zaciazymy,,.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio fajnie by było jakby było... Mój gin też powiedział że to nie powiedziane że będą problemy, ale... Zawsze jest to "ale" no i ja odkąd pamiętam to regularnych @ nie miałam a to znaczy że nie jest dobrze z moimi hormonami. Mam jednak nadzieję,że mi się uda, i oczywiście masz rację, nie ma co za dużo mysleć. Ech,żeby tak sobie zaciążyć w błogiej nieświadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym może lepiej byłoby w tym miesiącu żeby się nie udało-ta cała nasza wyprawa i wogóle po hormonach-martwiłabym sie ciągle czy wszystko jest ok, ale nie chcę za dużo o tym rozmyślać bo znów wpadnę w dołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, czym się martwisz? Może to hormony ciążowe dają już o sobie znać? ;) Staraj się myśleć pozytywnie, szybciej wyzdrowiejesz. A jak się w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie o dziwo lepiej od wczoraj.pluca bola coraz mniej i nie mam temperatury.ale humor:( martwie sie o prace.najlepiej chcialabym otworzyc cos swojego,ale nie mam chetnych na partnerow biznesowych.moze sprzatanie??? sprzatalam jak tu pierwszy raz przyjechalam i kasa byla niezla,a nie napracowalam sie za bardzo,ale niestety zmienilam prace:( moja jest teraz bardzo stresujaca,juz sobie nie wyznaczam godzin pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto --- Ty i dołek co sie tak smutasz przecies chciałas kreseczki to ja masz a teraz niebawem zobacysz swoje milimetrowe szczescie..... :) Głowa do góry jest kreseczka a dołeczek na pewno przez hormony..... ale to akuracik dobry objaw- bo ciazowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,przepraszam was lepiej sobie pojde bo nie jestem dzis w najlepszym nastroju:( do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto --- a praca sie wcale nie przejmuj... nie ma sytacji bez wyjscia.... masz swoja fasolke pod serduchem o które my walczymy a ty masz.... a praca była jest to i bedzie inna o niebo moze lepsza.... pojdziesz na zwolnienie to sie nie bedziesz stresowac.... przytulam Cię angioletto --- i nie smutaj sie tylko skocz do tabeli II bo tam chciałas byc... prawda..... a wiesz ze Twoja fasolinka juz odczuwa zły nastrój..... oj odczuwa...... wiec sie ciesz dziwucho..... ze sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×