Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

reha... ok... niech bedzie jak piszesz.... ale ja pewnie nie zdaze zatestowac bo.... @ przyjdzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njgorsze jest to ze zaczelo sie u mnie od bólu gardła..... pozniej nos zapchany dzis sie leje z niego na maxa... i plecy mnie bola... no nie wiem czy to choroba mnie rozbiera czy juz sobie odchodzi.... bo ja mam dosc.... na dzis.... a juz myslałam ze jak gadło ok. to sobie odleci.... a tu mnie łózko czeka.... nieeee.... bnłagam nienawidze chorowac.... sałatke zobie bo mi por został.... a mam taka chetke.... qrcze dlaczego tak trudno jest zafasokowac.... ja musze sie zaczac modlic o cierpliwosc ja taka niecierpliwa w tej kwestii i pewnie dlatego..... nic nie wychodzi..... Boze daj nam fasolinki..... malutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, ty rób co chcesz, ale zachodź szybko i uciekaj z tego obozu koncentracyjnego, od razy na zwolnienie - możesz robić wszystkie testy i termometry świata, ale uciekaj.... a ty Foliku nie psuj mi do końca humoru. jutro @ nie będzie, bo nie ma plamień. robimy testa i koniec! a ja głupia zamówiłam testy owu w komplecie z testem c. głupia baba! będę owu przed tv spędzać! wymyśliłam, że wyjadę sobie gdzieś sama na weekend, a on niech sam posiedzi też, może coś do niego dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------ziarenko lnu ja już 3 dzień biorę luteinę, tyle że dopochwowo. Narazie zadnych jakiś objawów nie mam, z tym że jakoś cięzko jest obserwować śluz u mnie bo te tabsyrobią że jest białamy i mokry cały czas. Poza tym narazie ok. --------bombelek trzymaj kciuki! w końcu się pojawiły moje upragnione 2 grube krechy!:) Już wątpiłam po tych 5 testach (robiłam co 2 dzień od 10 dc) bo cały czas ta testowa był bladziudka, a tu masz! Nawet miałam już tych testów nie kupować więcej, ale już drogi dzień rośnie tempka (narazie nie wiele, ale zawsze coś bo z 36,25 na 36,65) i mnie tak jakoś brzuch pobolewa, wiec z ciekawości kupiłam. Kurczę tak się głupio cieszyłam, jakby to był test ciążowy, ale już naprawdę myślałam że tej owulki nie będzie. Dzisiaj jestem w 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku - no nie możesz tak straszyć - ja już się ucieszyłam,ze nowe dwie kreski, upragnione, a tu testy owu - no kurczę, a ja tu już chciałam gratulować:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------ognik80 Tak mi przykro, ale wszystko wskazuje na to, że jednak @ przyjdzie, b tempka wyraźnie spada i pojawi się w najbliższym czasie:(( ale nie wolno nam się poddawać, bo przecież zawsze będzie kolejny cykl. ------reha propnuje pogadać z twoim chłopem, tak na spokojnie i otwarcie, jak już wam adrenalina opadnie po tych złościach na siebie. zapytaj się się dlaczego cie okłamał i dlaczego coś ukrywał przed tobą. Mioże się bał reakcji twojej. ja zawsze uważałam że rozmowa rozwiazuje wszystko, oczywiście pod warunkiem jeśli chce się dogadać z tą drugą osobą. Tylko mówię na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, a o czym ja mam z nim rozmawiać? okłamał i tyle. kłamać się nie bał, a bał się powiedzieć? nie, nie chce mi się z nim gadać. i nawet się winny nie czuje, zero skruchy, obrażony, to jest szczyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha no tak tak se gadałyśmy z bombelkiem już wczesniej o testach owul i nie zwrócialm uwagi że nie napisąłam i jakie testy chodzi i to było dosyć mylące, sorki. ale mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień kiedy napiszę o moich dwóch grubych krechach ale tym razem na teście ciążowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ty masz babo grypę. szoruj do lekarza, nie ma żartów. jest epidemia, przychodnie zapchane, a idzie to z zachodu z niemiec. uważajcie, bo paskudna jest podobno! do lekarza, a nie do łóżka! Łóżko nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reha jak zobacze dwie kreski zeskanuje ci L4 z informacja o ciąży i \"by by\" bo inaczej zwarjuje tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie reha.... okłamał to niech sobie teraz posiedzi sam jedz sobie gdzies do spa albo gdzie sie dobrze czujesz i sraj na niego na razie...to chłop winien latac za babą a nie my za nimi..... ja za jednym latałam to miał mnie w kieszeni a z moim M tak sie nie dałam .... rozumiem ze go kochasz itp.... ale to on winien Cię przeprosic i obiecac poprawe.... jesli nie chodzi o inna babe to bedzie dobrze... i zoabaczysz ze po tych dniach zaraz w nastepnym miesiacu pojawi się bąbelek..... zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się zlamie i na pewno cię przeprosi, zobaczysz:) a tym czasem zajmij się sobą i obserwacjami, bo musisz być gotowa, jak się w końcu pogodzieci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOzy moje kochane, no:) dobra "sram na niego" - jadę! wiecie jak z chłopami, jak baba za dobra, podskakują! a teraz samoobserwacja: boli mnie lewy jajnik, łap Foliku, łap mocno!!!!! a imiona macie dla Fasolek? myslałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwyczajnie KASIA, albo ZUZIA. miałaby być amelka ale za duzo ich... a dla chłopaka to chciałam KUBA ale bratowa mi podebrała... wiec moze zwyczajnie MIchaś... a innej obcji nie ma... ale ja chce dziwuszke ale co bedzie..... bo grzesze... wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym chłopaczysko:)))) chociaż jakby miał się w tatusia wdać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uczę w szkole i przedszkolu, więc trochę tych imione poznałam. najwięcej teraz Kacper, Kuba (to już na każdym kroku) chociaż zdarzają się jeszcze Józiu, Jaś, Saszek Z dziewczyn t onajweięcej jest Julji. Laura, Angelika ale mi to nie bardz się takie podobają Antoś niezłel i Paweł mi się podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę jak sobie tak pomyśłałam to chyba z 300 imion wypowiadam na miesiąc! bo tyle około mam uczniów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie........ 24.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 . ....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.....6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 .....7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... poszukałam.... bo juz nie moge sie połapac w którym cyklu jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to i mamy pedagoga na stanie! super, mam nadzieję, że szybko wykorzystamy wiedzę:))) u mnie albo z nerwów, albo z czego innego, ale naparzają mnie jajniki, to za wcześnie u mnie na takie harce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,pytanko do was: robic test? wczoraj powinna byc @ a nawet piers mnie nie bola teraz tylko brzuch zaczyna bolec,ciagnac.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra pije cos i lece ,dam znac :) trzymajcie kciuki dziewczyny moze bedziecie ciociami hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×