Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja tam tez chcialam wtłoczyć wiek no i jakiś tam zalążek imienia Reha ty uważaj bo wiesz zeby życie mialo smaczek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_rea_ nawet lepiej bo przez kreseczkie lepiej widoczna jeste.... ok... mi sie podoba lece do kibelka bo mi cos poleciało..... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lepiej chyba, o jaka szykowna pani ze mnie....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, nasze JAJO!!!! trzymaj!!!! a może to śluz ciążowy.hmmm, co? melduj mi tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAJO utrzymane nic nie ma..... uffff...... jakos poczułam cos ale co to jakis tam sluz ale jaki on pewnie jakis zwiastujacy @.... wiec czekamy cierpliwie nadal.... ale mam na nochalku strupa... tzn chropowata powierzchnie.... jakies masci czy co.... wiecie czym smarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ teraz jak ktos nie poczyta co pisalismy to Cie nie pozna taką z ogonkiem i Cię witac będa..... ześ nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruj smaruj - nosek też Niestety trzeba to natluścić wiec śmignij narazie tym co masz pod ręką !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa. we wtorek dotykałam mojego chłopaka, doszło do wytrysku, potem on dotykał mnie. mogę być w ciąży? please, odpowiedzcie, bardzo się denerwuję :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea musisz dużo skakac na lewej noce - to pomaga a potem wypij 2 szklanki oleju i wszystko z ciebie wyjdzie !!! Jak bedziesz potrzebowala pomocy dwon 0 700 355 355 - tam każda pani odpowie ci co dalej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty kuchareczko jedna! ;) Foliku jeden, jaki śluz zwiastujący @. jak żyję o takim tworze nie słyszałam...... jeżeli jakiś kolorowy to tak, ale jak biały? nie ma plamień, nie ma plamien, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam Cie REA_ (z ogonkiem) och jak sie ciesze ze jest nas wiecej. A w które miejsce sie dotykaliscie.... ja mysle ze mozesz byc w ciazy skoro mezczyzna dotyka kobiete.... i to we wtorek..... a juz ja Ty to odzwajemnilas..... i był wytrysk.... i domyslam sie ze na bawełniane majtki..... to mozesz.... ale zalezy w który wtorek.... zazwyczaj dochodzi do zapłodnienia w 2 wtorek miesiaca.... ale bywaja przypadki ze i w pierwszy wtorek moze dosc do zaplodnienia.... gdzy cykl sie mogł przesunac.... mysle ze Ci pomogłam.... i mozesz zrobic test... koniecznie napisz.... czy wyszedł pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasz syn!:))) o raju, uno momento - to jak urodzisz, to tak jakby ono było naszej trójki tak? a twoj M wie, że to jakby blond będzie trochę??? i chłopaczysko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, Folik, może dam ci jakie zlecenia? co nie chcesz zmienić roboty? a ty Meg? może będzie lepiej, zrobimy sobie jeden gabinet, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Meg, ja i Ty.... juz wiem jaka too robota - doradzwo.... przez internet..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg ... ja dzis mam teremin @ ale ostatnia była 25.12 wiec poczekam do 25.01 na pewno a pozniej zobacze co sie bedzie dzialo czy cos innego poczuje.... czy moze jednak sie pojawi @ sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powaznie to watplie.... ale wiecie jak bardzo chce..... ale chciec to se mozna... a co wyjdzie.... nie wiadomo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozetka Reha siedzi w okularach i testuje pacjenta w oddali slychac delikatną muzykę Dr. Folik na zapleczu juz szykuje miksture na to wszystko wpada Dr. Meg ..... pacjent siada nieruchomo i mówi .... to moze ja drogie panie przyjdę w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg.... a Twój syn co robi.... podczytuje o czym piszemy.... i czy Ty na pewno cos ugotowałas.... oj czy na pewno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi, a mnie się to widzi inaczej Dr Folik od analizy (bo nie ma co - jest w tym najlepsza) Dr Meg od mikstur (bo lubisz kucharzyć) a Dr Rea - batem po grzbiecie w ramach terapii :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ugotowane czekam na M. syn szykuje swoj pokój na przyjscie gosci bo zawsze katurlają sie z gromadką dzieci wiec dzis dom bedzie pełny ludzików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kózki, przyszły kwiaty do biura karteczka: przepraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dr Rea - batem po grzbiecie w ramach terapii ... rea_ normalnie sikam ze smiechu..... a swoja droga to wlasnie anlize robie (w miedzyczasie) powaznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow REA chyba Ci JAJO musze oddac cholercia..... musiał teraz jak ja sciskam.... tak kolanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jak nie wiesz. Testujemy jutro przecież?!!!! nawet do niego nie dzwonię. niech jeszcze poskomli. hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×