Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Acha rozumie.Takze w nastepnym cyklu bede mierzyc o 7 bo ciezko mi sie pozniej od 5:20-7:00 zasypia.Ciewkawe czy przyjdzie @ jak nie zazywam Luteiny.Zobaczymy.Widze ze malo dziewczyn sie wypowiada wcielo ich gdzies a ciekawe co z Pati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Pati,Nikulam,Meg?wcale się nie odzywają-kozy ;) Dziewczynki brakuje nam WAS-ODEZWIJCIE SIE! a Mfigielek,Kate nawet Folik gdzieś wsiąkła?Dobrze że chociaż ty jesteś Lola;) Zawsze w wekeend jest trochę drętwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zdziwilam sie ze nikt sie nie odzywa wszystkie bardzo zajete.Tylko ty jestes nowa i ja szkoda,ale moze przez weekend bedzie lepiej ja tylko do pracy ide w poniedzialek i srode a wtorek,czwartek,piatek,sobota,niedziela-wolne.Bo jest malo roboty u nas w irla w zakladzie i wolne daja.Masakra ale co chyba lepiej jest niz w Polsce,ale jak maz nie znajdzie pracy do lipca to powiedzial ze zjezdzamy do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 Ja tez niestety bede znikala bo wybieramy sie na wycieczke dalej od domy jakies 100km w jedna strone jedziemy co pozwiedzac,takze bede tez dopiero wieczorkiem.Nie gniewaj sie ale tam jest dzisiaj sloneczko to jedziemy bo u nas ada deszcz i pochmurno,ale tak sie tutaj pogoda zmienia.hehe.Przepraszam ze mnie nie bedzie.Pa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pozwólcie, że i ja się dopiszę ! Mam 32 lata /za chwilkę 33/, pco...... i już prawie zero nadziei na dzidziusia. Ale ponoć nadzieja - umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Clematis ;) Niestety musze już znikać wpisz się do naszej tabelki i się nie zniechęcaj dołącz do nas my się tu wszystkie bardzo wspieramy.Pa pa do póżniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowilam klaudia.podobnie to wszystko przechodzimy:)no ale razem to razniej.przedstawie wam moj wykres w tym cyklu i jesli kto z was bedzie mial czas rzucic na to okiem i powiedziec cos na ten temat to bylabym bardzo wdzieczna.a tak w ogole to faktycznie jakos ucichlo na tym aszym forum.gdzie sie wszystkie podziewacie babolki?tak smutno tu bez was:( 7dc - 36.7 8dc - 36.7 9dc - 36.7 10dc - 36.7 11dc - 36.7 12dc - 36.6 13dc - 36.7 14dc - 36.7 15dc - 36.7 16dc - 36.7 17dc - 36.8 18dc - 36.7 19dc - 36.9 szczyt sluzu 20dc - 36.8 21dc - 36.8 22dc - 36.8 23dc - 37.0 to z dzisiaj, szyjka nadal wysoko ale sluzu juz malo.a na pewno to nie jest sluz plodny.i co wy na to?myslicie, ze mialam owulke w ty cyklu?bo ja juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem miałaś owu Nowa bo skoro był skok o 2 kreski to owulka też była pewnie tak 18-19dc.A wyczytałam że po owu tempka spada przez 3-4 dni i to normalne a potem dopiero wzrasta i wcale nie u każdej co zajdzie w ciążę wynosi 37 stopni,istnieją wyjątki.A i że przy implantacji zarodka spada a potem dopiero rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wlasnie wrocilismy z wycieczki i teraz bedziemy jesc pizze a potem na chwilke bede i pozniej program Jak Oni Spiewaja.Ale wieczorkiem bede na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Pierwsza!!! dzien dobry wszystkim.Co tu tak cicho gdzie cala reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_staram_sie
Czesc dziwczyny :*. Czytam wasz temat od jakiegos czasu. ja rowniez staram sie o dzidziusia. Lola83-1 jak tam Twoje starania bo widze ze ostro ciagniesz temat?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa_staram_sie No ciagne zeby nie upadl bo wiekszosc dziewczyn chyba zapomniala o topiku albo niemaja czasu. To moje starania beznadziejnie ida bo najprawdopodobniej mam problemy z prolaktyna a badania narazie niema jak zrobic bo jestem i pracuje w Irlandd a do polski lece dopiero 7 kwietnia a miesiaczke powinnam dostac 20marca,takze niema jak zrobic tych badan,a tu nie wiem ile takie cos kosztuje,musze sie poorientowac.A u ciebie jak tam staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ostatnio coś niemrawo na naszym topiku. Może jak REA_ wróci to coś się ruszy. Witamy nowe starczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.u mnie tempka dzis 36.9.juz nie wiem jak odbierac ten cyk.poki co piersi zaczynaja mnie pobolewac ale bardzo lekko.a szyjka macicy jest wysoko i zamknieta.mialam nawet trudnosci ja zbadac.zawsze mi sie obnizala a tu nadal tak wysoko.sluzu tez nie za wiele.niesamowita tu ostatnio cisza.a no i witam nowa staraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik80 jak milo ze sie chociaz Ty odezwalas:D A niewiesz co sie dzieje z kate79? A moze jak weekend minie to sie odezwa dziewczyny. Ja tak przypuszczam ze pewnie bede miala problemy z prolaktyna ze niemam cykli owulacyjnych,i mam miesiaczke rozlegulowana.Ale jak naraize dopoki do Polski nie zjade na jakis czas to niemam co myslec o dzidzi bo podobno przez kilka cykli trzeba robic te badania prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18...........08.2009..........30.... . ....... mooncia...............5.........27.09.2009..........22...... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25....... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28....... ....... Mfigielek..............4.........10.11.2009..........25.... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25...... ......... M_M....................3........14.11.2009..........24..... ... ...... Wczoraj zaczęłam 8 tydzień. Aktualizuję więc tabelkę. Ja wiek ciązy liczę od pierwszego dnia ostatniej @. Wklejam link do kalendarza ciąży, może komuś się przyda. http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_staram_sie
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html Starania niezbyt... TZ chyba troche tak od niechcenia wspolzyje... staramy sie juz 2 miesiac. chyba trzeba sie wybrac do lekarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiepsko jest z tym zajsciem w ciaze,ja tez lapie dola powoli ze nie moge normalnie porobic badan bo jestem tutaj w tej pinkolonej irlandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki nie odzywałam się, bo byłam wczoraj w Lublinie na zajeciach, poza tym mój M chory i wszystkim musze się zając w domu i dlatego nie miałam czasu żeby do was zaglądać. U mnie nic nowego, brzuch cały czas pobolewa i piersi. temperatury już nie mierzę bo ponad 20 dni utrzymyję na się na poziomie 37 st. Ognik jeśli chodzi o te tyg to ja zaczęłam liczyć od owulacji, bo wydawało mi się że bezsensu liczyć od @ jak wiemy kiedy doszło do zapłodnienia, więc mi 5 tc zacznie się we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,fajnie ze jestescie,ja juz sie zdolowalam bo pewnie mam cosz prolaktyna ze sa takie problemy,a przerwalam zazywanie Luteiny bo miesiaczka przychodzila kiedy chciala a pozatym mialam chrostki po ciele,a mozliwe ze jakbym zazywala dalej to byla by szansa zajsc w ciaze,ale juz trudno,polece do Polski to postaram sie pogadac zlekazem,a moze jak dostane tu w Irl Medical Card o moze sie bedzie dalo bezplatnie zrobic e badania zobaczymy popytamy sie jutro u mojego Gp czyli rodzinnegolekarza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola nie zalamuj sie.wiem, ze ci ciezko.kazda z nas pragnie dziecko i kazda z nas na swoj sposob to przezywa.pomysl sobie ze medycyna stoi teraz na wysokim poziomie i jak tylko trafisz na dobrego lekarza to na pewno ci pomoze w ujrzeniu twojej fasolki.ja mam juz jedno dziecko i teraz staram sie o drugie.i tez nie wiem czy wszystko ze mna ok bo w pierwsza ciaze zaszlam blyskawicznie a teraz cos nie moge.i od czego to zalezy?pamietaj grunt to sie nie zalamywac i gleboko wierzyc w to ze wszystko bedzie po naszej mysli i wkrotce my zjedziemy na sam dol tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×