Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Figielku a ja będę tym razem trzmać patronat nad twoim cyklem i mam nadzieję że przyniosę ci szczęście:) widząc ostatnio twoje obserwacje, to wszystko wskazuje na to że wraca do normy, więc kochana trzeba zacząć działać..... a może każda brzuchatka obejmie patrononatem po kolei staraczkę wg. ilości cyklów??? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u ciebie klaudia ida staranka?czuje jakbysmy jechaly troche na ty samym wozku.tzn.mamy juz 1 dziecko i staramy sie 3 cykl no i podobnie @ ma przyjsc.w tym cyklu to u mnie temperatura nijaka.szczyt sluzu malam wczoraj bo dzisiaj juz go mniej.ale kiedy dokladnie i czy w ogole byla owulka to nie wiem.jutro znowu bzzz tak na wszelki wypadek a kolejnymiesiac zaczynam bez wyliczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24........2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............4....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wlasnie wrocilam z pracy i zjadlam obiad i teraz wskoczylam zobaczyc co tam popisaliscie.Wydaje mi sie ze sluzplodny mialam 8dc.Ale jeszcze spradze.Jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. ja dziś byłam na badaniach no i sprawa ma się tak: prolaktyna 245, ft3 5,09, ft4 9,50, tsh 1,18. Niby w normie ale nie wiem co z ta prolaktyną? Za tydzień idę do endokrynologa. Zobaczymy co powie. A u mnie tak w ogóle to jakoś tak smutno. Sama nie wiem czemu. Chyba za dużo rozmyślam. A tak w ogóle to mole mi się zalęgły w szafie więc dziś sprzątanie może odciągnie mnie od złych myśli. Pozdrawiam Was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ukapalam sie i teraz spokojnie moge z Wami siedziec do nocy.Bo jutro mam wolne.Jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos cichutko dzisiaj na tym forum naszym.lola i jak tam wieczorek?udal sie? ewika jesli jest ci smutno i tak jak piszesz za duzo rozmyslasz to sprzatanie jest dobrym rozwiazaniem.mi zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cichutko cichotko pewnie wszystkie beda wieczorkiem siedzialy.Nasz wczorajszy wieczorek udal sie w 100% zakonczony, Co tam u Ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak.a u mnie tez jakos powoli.jestem troche wkurzona bo w tym cyklu tempka mi cos dziwnie wychodzi.dzisiaj mam jakies motylki w brzuchu, dziwne a zarazem smieszne uczucie.ale nic sobie nie wmawiam.jutro znowu bzzz a potem czekanie:(nie znosze tego bo jestem niecierpliwa.no a wczoraj mialam szczyt sluzu a temperatura wlasciwie sie nie podniosla.wiesz ja to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki. Folik brzuchatki nigdzie się nie pochowały, są są, tylko czasem trochę pracują (póki jeszcze mogą). Ale wieczorkiem zaglądają, czytają zanim zmęczenie nie dopadnie i sen zmorzy. Trochę z wami pobędę, bo za godzinkę pewnie padnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik80 Witaj.Widzialas moj wykre?co ty o tym sadzisz?Bo ja juz zglupialam ale wydaje mi sie ze owulka byla 6.03 mozliwe to?bo wtedy mialam sluz podobny do bialka jaja kurzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy dobrze zaznaczylam na wykresie jak nie to prosze poprawcie mnie.Bo ja sie jeszcze tak nie znam dobrze na tych wykresacc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24........2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30...........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Lola83-1...............25.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............4....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz raczej jestem po owulce i tak mi sie wydaje ze byla 9dc czyli 6.03 bo mialam sluz podobny do bialka jaja kurzego,bol w piersciach i jajnikach i dni plodne i temp podskoczyla do 36.4.Zobaczcie na wykres i ocencie bardziej doswiadczone dziewczyny.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wasze wypowiedzi odnośnie wpływu mózgu na staranka, macie racje, myślenie strasznie przeszkadza i blokuje. Przeważnie tak jest, jak nie chcesz to wychodzi, a jak starasz się, obserwujesz to nic. Pamiętacie jak pisałam, że w lutym raczej przerywamy staranka? Przyczyną były nie najlepsze wyniki toxo, dostałam skierowanie od gina do poradni chorób odzwierzęcych. Poszłam tam, jak już byłam w ciąży. Okazało się, że chorobę raczej przechodziłam, ale badania trzeba powtórzyć, dla pewności po skończeniu 3 m-ca ciązy. Wszystko skończyło się pomyśnie, ale stres był. Ten \"celny\" miesiąc staranek w moich myślach wyglądał tak: bardzo chcę dzidzisia - działamy, a po bzzz: może lepiej żeby się nie udało, może lepiej napierw do poradni pójść?, może.., może... może... i tym sposobem będziemy mieli dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnik80 to super.A masz racje mozliwe ze jak sie bardziej chce to sie nie udaje.Ja mam cos dziwne przeczucia i ze jestem juz w ciazy ale boje sie testa zrobic wole poczekac do dnia miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze was niema.Jak bedziecie to dajcie jakos znac o ktorej albo odpiszcie na mojego posta.A ja bede zagladac co jakis czas bo idziemy ogladac komedie fajna na polsacie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu kto?ja sie nie odzywam za czesto w ciagu dnia bo moj narzeczony pracuje na nocki i staramy sie dzien spedzac razem a nie przed kompem,dlatego ja pisze i zagladam raczej wieczorami:)a tu juz nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole tp na ten miesiac chyba koniec staran,jesli mialo sie stac to juz sie stalo a jesli nie to nastepny(e) miesiac(e) przed nami... jakos spiaca jestem caly czas i cycki mnie jeszcze na okres nie bola,a tu juz tydz do niego,zawsze mnie bola jakies 10 dni przed...zobaczymy co ma byc to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam was bardzooooo i dobranoc jakby ktos tu zajrzal jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kach86 Ja w przerwie filmu wskoczylam na cwilke na forum.A to milo ze soedzacie wspolnie ze soba czas to jest bardzo wazne.No ja ejstem ale wiekszosci dziewczyn wieczorami niema. Widzialas moj wykres co ty o tym myslisz zerknij jak mozesz.plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moze sie Wam udalo w tym miesiacu ja mam taka cicha nadzieje ze sie udalo i korci mnie testa zrobic,ale niewiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola a ile masz jeszcze dni do spodziewanej miesiaczki?mowisz ze zujesz ze jestes w ciazy?to znaczy co masz dokladnie na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widzialam na wykresie.ja na twoim miejscu nie robilabym jeszcze testu.to za wcesnie.nawet jesli jestes w ciazy to i tak prawdopodobnie test wyjdzie negatywny.a jesli masz dobre przeczucia to wierz w nie.czasami wira czyni cuda.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowMiesiaczke mam dostac 18-19 marca.A bole mam jajnikow i kuje mnie bzruch z obu stron,i to tyle,ale skoku temp niemam jeszcze.poczekam czy bedzie miesiaczka a jak nie ti wtedy testa zrobie.a cio?czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola 83-1 niestety nie widze twojego wykresu bo nie mam czegos tam zainstalowanego:( widze ze masz termin @ jak ja,ja tez tak licze ze 18-19.03 i tez mam nadzieje ze nie pojawi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie pytam, bo wtedy wiem czy warto robic juz test.widzisz u mne dzis 20dc.wczoraj mialam szczyt sluzu ale temperatura stoi prawie w miejscu wiec tez nie wiem co i jak?czy owulka juz byla czy nie.a te klucie w bokach ja mialam w zeszlym cyklu.tez myslalam ze to fasolka a tu przyszla @ ale mam nadzieje i zycze ci by o ciebie nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×