Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ale za bardzo mysle, teraz czekan na piatek, na wizyte u lekarza, po cichu trace nadziej ze uda sie tak normalnie zajsć, ze trzeba bedzie pomóc.. wiem, ze zrobie wszystko , mam nadziej ze jak bedzie trzeba leczyc meza to on tez, ale rozumiecie.. i tak jestem dumna ze zgodzil sie poszedl na badania, bylam z nim, choc w pokoiku:) był sam.. nie chcial potem mówc za duzo jak tam było.. to musi straszne dla faceta..Pocieszałam go, ze takich czekajacy jest tam wielu, bo rzeczywiscie panów na badanie bylo wielu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fermina - nie dołuje - przynajmniej bedziesz po badaniach wiedziała za co sie wziac co do leczenia i podleczycie sie bedzie tylko lepiej a zazwczyczaj jak sie ktos do luje ze cos nie tak to ma niespodzianke i zaskakuje.... wiec jakos poczekamy i sie doczekamy.... Chodz do nas REA jak widzisz wrociła bez zraczki c prawda z jaks gula... ale to chyba przejsciowe.... teraz niby ma sie nie starac i cos bzykneła ze z taeli chce sie wypisac - ale ona tylko tak gdera i jak ona sie wypisze to ja ja wpisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - im szybciej sie zaczniemy leczyc tym szybciej bedzie bobo.... fajnie ze Twój M poszedł... ja juz ze swoim tez o tym gadałam i mowi ze jakby co jak lekarz bedzie kazał to idzie i nie ma sprawy... on chce tak samo bobo jak ja ale ja to conajmniej z 5 miesiecy musze walczyc i dopiero na badania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Foliku, ja tez juz wychodzę z Dołeczka, staram się patrzec na dobre strony, że moje wyniki są chyba dobre, mam nadzieję, ze nie okaże się ze ja je żle odczytuję. Ze mieszkam w mieście gdzie mozna robic badania, leczyc sie, bez dojazdów. Ze gdyby było trzeba to mam nadzieję, ze na leczenie znajdą się pieniążki, ze nic innego nie bedzie ważne! Tyko ten wysiłek w to pozytywne myslenie jest tak duży.. No nic, mysle sobie ze trzeba tymi mało tuchliwymi żołnierzami celowac w najlepszy czas.. juz kupiłam testy owu, będę się starała odganiac od meza, zeby tak nie codzień było bzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko kochana, zostaw proszę wyniki badań lekarzowi, dobrze? My się znamy na typach podpasek, gotowaniu ziemniaków, tudzież na firmach kremów, spodniach typu rurki itp. daj lekarzowi trochę popracować, on się na tym troszkę lepiej zna. no! dam tobie za to kremówkę, pycha z budyniem, bierz i zajmij się obiadkiem dzisiejszym, no już, do roboty! i pod żadnym pozorem nie mów chłopu o efektach swojego dochodzenia, pod żadnym. no, gotuj obiadek lepiej, sio! no nie wiem, co ja mam z wami zrobić... na medycynę wyślę jedna po drugiej, wtedy sobie porozmawiamy! proszę mi się nie martwić swoimi domysłami, dobrze? zakazuję do lekarza! potem się będziemy martwić, nie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Foliku, masz dla mnie jeszcze jakieś ciekawe objawy? czy katar zielony, gorączka pod to podpada? u mnie na bank ciąża! i ta gula jeszcze? już mówię szefowi!!!!! :) babole, babochony!!! ona się wypisze też! no co mam zrobić, nie będę sobie cykli liczyć, jak chłop będzie w poduszki strzelał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ściany malował, artysta plastyk! idę do lekarza i do domu, bo umieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA idz idz polezec troszke bo ta gula... zle wrozy.... a rano przyjdz do nas naładowana ale... wiesz jak pozytywnie.... i nie wypisuj sie z zdanej tabeli ja tez nie staram sie i tez siedzie w miejscu ale siedze... nie bedziemy wybaczac zdrady.... siedz na dupie i przytakuj.... doczkesz sie kazda jedna tutaj... ot co wymysliłam... ide testa owulacyjnego zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam minus - jak na razie wszystko sie zgadza oczekiwałam ze ma byc minus na owulacyjnym.... bo brak u mnie sluzu płodnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna dziewczynka i mądra! Melduję, że mam zapalenie oskrzeli - \"rozlewające\" się jakieś, nie wiem co to znaczy. dostałam siatkę leków za 100 zł. (!!!) i jestem w domku. mam LEŻEĆ przez 3-4 dni, potem wyobraźcie sobie mogę nawet posiedzieć!!!!! oczadział, nie wytrzymam w tym łóźku tyle. i czym się różni leżenie w domu od siedzenia w domu, to ja nie wiem! zawsze jak wracam z rosji, to jestem chora, zawsze. fakt, ubieram się zawsze jak stuknięta, jak to rzymu, a nie moskwy, ale kurna z auta do biura, potem do taksy..... zawsze smarkam po tych delegacjach. albo mam RUSKI WIRUS! kto to wie, co ja mam. o zwolnienie z pracy mam. no i już, przyda się nawet, zmęczona jestem.... babolki moje, stęskniłam się za wami, naprawdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się, jakby mnie pociąg przejechał, ludzie co to za dziadostwo?! a tamta sraczka powiedział, na 100 była wirusowa, z powodu objawów i GULI. powiedziałam mu, że to była sraczka ciążowa, tzn. ze tak mi moje koleżanki powiedziały, śmiał się jak nie wiem. wróżki od siedmiu boleści! :)))))) a mam taką gorączkę, że jak autem jechałam to mi się wydawało, że wszyscy mi zjeżdżali z drogi..... kurna może zjeżdżali, jak zygzakiem jechałam????:) chyba idę spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny to mi sie podoba.Weekand sie skonczyl i juz sie stronki zapelniaja Jak milo ze wrocilyscie.SUPER!!!!!!! dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadam tylko na chwilkę, bo mam ostatnio dużo pracy, ale czytam na bieżąco i śledzę co tam piszecie. póki co jutro zaczynam jutro 5tc. brzuch boli, spać się chce i do wc latal coraz częściej. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18...........08.2009..........30. ... . ....... mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............5.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................3........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki,ja tylko na chwilke.Dopiero wrocilismy z Krakowa ,jeszcze jestem u eMa :) REA_____fajnie,ze juz jestes...z M wyjasnilismy sytuacje i wszystko jest ok...Powiedzial,dlaczego tak bylo i widze znowu poprawe w/end byl baaardzo udany.Jutro napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26 To dobrze ze wyjasniliscie sobie wszystko,najwazniejsze jestduzo rozmawiac i szczerze.Czekamy na wiecej wiesci jutro.Pozdrowionka trzymaj sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie wiecie co sie dzieje z kate79 Bo ostatni raz byla na topiku 9.03.Dziwne no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lola co u ciebie?jakies objawy?widze ze termin @ juz wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nowa81 No moje objawy sa takie ze bol brzucha tylko kilka dni temu mniejajniki bokaly tak jakby na owulke ale jak zwykle mam pewnie cykle bezowulacyjne,wczoraj mialam lekkie plami krwi w sluzie ale dzis juz przeszlo,sama niewiem co to jest.Dzis tempka podskoczyla z 36,2 na 36,3 ale zobaczymy jaka jutro bedzie pewnie znajac zycie to spadnie.hehe.a u Ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sie dzieje z Pati i z nikulam? B juz termin miesiaczki chyab minol tak jest w tabelce byjanmniej zaznaczone,i co sie z nimi dzieje gdzie sie podziewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babolki z samego mglistego rana:) ja oczywiście nie mogę dospać więc się wyrabiam przed pracą i zaglądam tu do was przed wyjściem. folik cały czas cię ponitoruję i pamiętam o tobie - patronat czuwa:) hehe takze nie marnuj tego cyklu... rea wiatm po powrocie:) M_M jak ty w końcu liczysz te tc>? bo raz jestes w 5 raz w 3??? życzę miłego dzionka i mało pracy:) zajrzę do was pewnie dopiero póżnym popołudniem albo wieczorkiem. 3majcie się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! Ja również witam Was mgliście :) Mfigielku, napisałam ze trzy strony temu,że zaczynam liczyć tak, jak się niby powinno-od pierwszego dnia ostatniej @ i był 5 t.c a potem któraś aktualizowała i znowu mam 3. Ale zaraz poprawiam. Myślę,że tak licząc nie będzie mi się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18...........08.2009..........30. ... . ....... mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............5.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadlam tylko by sie pozegnac, a zreszta i tak nikt o mnie nie pytal oprocz Loli, stracilam moje dzieciatko nie pytajcie o nic zycze wam szczescia, a przede wszystkim zdrowia wasza Kate POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0..........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............5.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Trzecia ;) No i u mnie też dziś mglisto...Chciejka czekam na więcej szczegółów-a nie mówiłam?że trzeba chłopakowi dać szansę?A u mnie babolki już sama nie wiem????Tempka podwyższona 37.3 w pochwie,sluzu białego sporo-a przeważnie raczej mam sucho po owu.Ale zbytnich nadziei nie będę sobie chyba robić...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!Nowa a jak tam u Ciebie?a no i jaka ta szyjka macicy ma być w ciąży?Wie już ktoś?;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, kochana, nie wiem co mam powiedzieć i nie powiem nic, bo nie ma słów, które mogą tobie pomóc... Kochanie jesteśmy wszystkie z tobą, zostań z nami, nie uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jesteśmy wszystkie z Tobą bardzo mi przykro naprawdę...Nawet sobie nie wyobrażam co Ty musisz czuć teraz?Pamiętaj jednak że chociaż czasem jest nam to ciężko zrozumieć Bóg za nas decyduje i musimy wszystko przyjąć z pokorą.Wiem że to nie jest żadne pocieszenie dla Ciebie Kate-kochana nasza ale na niektóre sprawy nie mamy żadnego wpływu.Masz męża on Cię też na pewno wspiera nie jesteś sama,jesteśmy też my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate... tak strasznie mi przykro! Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co musisz czuć... Nieprawda,że nikt o Tobie tu nie pamiętał ! Teraz też jesteśmy myslami przy Tobie. Trzymaj się jakoś... Chyba nie da się w takiej sytuacji pocieszyć-wiesz sama, więc jak tylko będziesz nas potrzebować i będziemy mogły Ci pomóc to pisz choć pewnie teraz wcale nie masz na to ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie żegnaj się z nami daj sobie trochę czasu i odezwij się ja na pewno będę czekać i myślę że reszta dziewczyn też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate zostań zostań z nami i walcz z nami dalej. nie mam pojęcia co możesz teraz czuć, ale wiem jedno czas goi rany i razem jest raźniej. wierzę w to, że za kilka miesięcy wszystkie zapełnimy dolną tabelę i ty tam będziesz razem z nami. znowu tam będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×