Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ania---witaj:)Ja też dopiero zjadłam śniadanko i miały być jajka na miekko,ale wyszły oczywiście na twardo:) Klaudia---tak z Mem już lepiej choć podobnie jak Twój on poprostu zaczął dzisiejszy dzień tak jakby nic się wczoraj nie stało....Staranka...jakoś mi się nie chce, nudzi mnie to przytulanie na zawołanie...choć dziś chyba powinny być, bo wg gin owu mogę mieć w poniedziałek(moim zdaniem gdzies w czwartek:) ide jednak na usg we wtorek wiec zobaczymy czy jestem przed czy juz może własnie po a może wcale w tym cyklu nie bedzie przez ta prolaktyne...kto to wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schrupalam tylko jeden kawalek i zjadlam jogurt,bo to byly ostatnie dwa kawalki chleba.. Nikulam oni juz chyba tak maja bo moj robi dokladnie tak samo,ale juz przywyklam.. Martwicie sie o klotnie z eMem?To ja Wam zaraz udowodnie,ze nie macie tak zle... Wczoraj rozmawialm z kumpela,ktora jest w polsce a jej maz tu w irl. Ona byla tu przez 1.5 roku,mieszkali w dziurze zabitej dechami i ona siedziala non stop w domu,a nalezy do osob bardzo towarzyskich.Maja 5letniego synka.Po poltora roku zaczela sie u niej pojawiac depresja,nie mogla znalezc pracy,bo w miejscowosci,w ktorej mieszkali wszystkie inetersy to interesy rodzinne i nie przyjmuja nikogo z zewnatrz..Do innego miasta nie miala jak dojechac,bo autobusy w irl to raczej rzadkosc,bo wiekszosc ludzi ma samochody.No i tak siedziala ciagle w domu..Potem juz nawet jak rano wstawala to caly dzien w pizamie chodzila..W tej dziurze naprawde nawet nie bylo gdzie pojsc na spacer..poza tym ile mozna samemu lazic.. W koncu podjeli decyzje,ze ona wroci z malym do polski,a on posiedzi tu jeszcze troche i tez zjedzie. Ona jak mowili tak zrobili.Ona wrocila do pl,on jest tu.Tyle,ze po jej wyjezdzie zrobil prawko,kupil samochod i zaczal straaaaaasznie imprezowac..jakos nie wygladalo mi na to,zeby on myslal o powrocie do pl... Klotnie zaczely sie o pieniadze.No bo wiadomo jak to w polsce,ona pracuje w supermarkecie,wiec duzo nie zarabia.Zaczela sie wkurzac,bo jak go mamusia o pieniazki poprosila to byly w 3 dni,a ona musiala sie wielce prosic.No i wczoraj jej powiedzial,ze ma sie odpierdolic od jego kasy i postawil ultimatum-albo wraca do irl albo z nimi koniec..grozil,ze zabierze jej synka (na co nie ma szans moim zdaniem) a na malego bedzie wysylal 100e na miesiac...!Powiedzial jej wprost,ze on do pl nie wroci.a ona z kolei nie che wracac do irl,bo ma dosc,tym bardziej,ze on nie chce sie przeniesc do miasta.z reszta tu jest powazny kryzys i roboty po prostu nie ma.. Wiec chyba same widzicie,ze te wasze eMy nie sa najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania----rzeczywiście nieciekawa sytuacja:(biedna dziewczyna, nie wiem co bym na jej miejscu zrobiła, jeśli nie byłoby dziecka to oczywiście zerwałabym z nim kontakt,ale w tej sytuacji....sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny sorki ze mnie nie bylo,ale mielismy dzis tzn mamy dalej sprzatanie osiedla takze zamiatalam trawnki i czyscilam wzdluz trawnikow, a innie zamiatali a inne babki znowu kwiatki sadza zeby osiedle ladnie wygladalo.Fajnie tak poruszalam sie na swiezym powietrzu i juz sie lepiej czuje ja chub jestem nie dotleniona. No mi sie tez ta czerwona pierwsza podoba pozniej zolto czarna i do tego sandalki na obcacie wiazane do gory mmm bede szalala na weselu,co prawda troche sie boje kupowac przez internet,ale moze sie uda.zobaczymy,ale pierwsze musze schudnac te nieszczesne 15kg.zobaczymy trzymajcie za mnie kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---Kochana dziękuję za maila!!!!zawsze wiesz co powiedzieć by mi się lepiej na sercu zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja znikam bo zaraz sie moze na te zakupki wybierzemy,i pochodze poszukam jakiegos tego kremu dla mnie na cellulitiz i na ujędrnienie piersi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola---świetna sprawa z takimi akcjami sąsiadów!musisz mieszkać w naprawdę fajnej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też już uciekam, posprzątam trochę i zmykam na rower z kocykiem to poleże trochę na trawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam powiem ci ze nie narzekam mieszkam w Irlandi na spokojnym jak narazie osiedlu i bardzo mili sa ludzie wokolo.Takze jestem zadowolona.A ja sie biore na zakupki. Milego dnia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anka nie pocieszyłaś mnie...ach Ci faceci-zero uczuć...Mój M mnie przed chwilą przeprosił i stwierdził że beze mnie zginąłby marnie...cheche....to to ja akurat wiem ;) No nie umiem się na niego gniewać bo ja się wkurzam a ten mi mówi że ślicznie wyglądam jak się złoszczę no i mnie tym rozśmiesza... Z tego co ja obserwuję to albo wyjeżdzać za granicę razem albo się nie rozstawać bo te małżeństwa na odległość po prostu nie wytrzymują.Myślę że jak ktoś się naprawdę kocha to nie chce się rozdzielać na tak długo i tak daleko.Jedno wyjeżdża i z czasem stają się obcymi dla siebie osobami... Nikulka nie marnuj szansy na dzidzię uśmiechnij się ;) cycki w górę i gwałć eMa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia mielismy jechac na zakupki ale mezus sie wziol jeszcze za koszene trawy kolo domku bo popoludniu ma padac,takze za godzinke dopiero pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola!No mój też kosi ale zejdzie mu do wieczora bo mamy 25 arów ogrodu...Wypiłam kawkę i zjadłam 4 kawałki rolady makowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Jedna koleżanka żali się drugiej: - Mój Kazik jest ostatnio jakiś oziębły w sprawach seksu. - Podmień mu w czasie kąpieli szampon na taki dla psów - radzi druga - Ja swojemu tak zrobiłam, to po wyjściu spod prysznica rzucił się na mnie, jak jakiś brytan, zaciągnął do łóżka i mało mnie na strzępy nie rozerwał w czasie stosunku! Minęły dwa dni: - Beznadziejna ta twoja rada z szamponem dla psów. - Coś ty? Nie zadziałało? - Zadziałało. Wyskoczył z łazienki, opier**lił całą kiełbasę z lodówki, a jak mu zwróciłam uwagę, to ugryzł mnie w tyłek i poleciał do tej suki, Kowalskiej z trzeciego pietra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj juz skosil,i zaraz sie bedziemy na zakupki brac wkoncu:D Fajny kawal.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dla poprawy humoru ;) No to na razie Lola kup sobie cos fajnego ;DJa się biorę za sprzątanie póki klon śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bylam i kupilam sobie butki do chodzenia takie tenisowki i wlasnie za jakies polgodziny idziemy na spacer z mezem tak w sumie 8km takze spoko,moze cos sie schudnie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 km?Nieżle Lola ja niestety nie spaceruję tyle ile bym chciała wszędzie jeżdże samochodem.Muszę sobie kupić rower i zacznę jeżdzić.A gdzie reszta kobietek weekendowych?Nikulam,Anka,Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę wykąpać najpierw małą a potem siebie i już chyba nie będę miała siły żeby tu zajrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klaudia. Zrobilam tylko 4km bo deszcze mnie dopadl,a fajnie mi sie szlo,sluchalam sobie mp3 i szlam i szlam,moze to cos da pozniej wrocilam wypilam szklanke wody mineralnej,pozniej sie poszlam kapac a teraz siedze z mezem w salonie ogladamy Jak oni spiewaja i siedzimy przy kominku i wcinam ananasa swiezego pierwszys raz w zyciu hehe.A wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. A ja siedze w pracy,wsciekla jak cholera,bo jedna z dziewczyn postanowila sie dzis zwolnic i o 17 poszla do domu.Wiedzialam,ze odchodzi od srody,ale szefowej powiedziala dopiero dzisiaj.Ta sie wsciekla,bo nie zostawila jej nawet tygodnia na znalezienie kogos innego na jej miejsce...Powiedziala jej co otym mysli i ta uniosla sie honorem i wyszla...no i nie zrobila tym na zlosc szefowej tylko nam-reszcie recepcjonistek,bo przyszly tydz jestesmy w dupie..Z tego co widzialam caly tydz robie na popoludniu...bajka po prostu. Nie wiem jakim trzeba byc idiotom,zeby w czasie takiego kryzysu rezygnowac z pewnej pracy..i palic za soba mosty.. Mowie Wam jaka wsciekla jestem to szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie idiotka czemu dzis powiedziala a nie wczesniej,a moze ma juz inna prace na oku.niewiem .to masz nie ciekawie widze.A ja bede pila za chwilke martini mezus wlasnie poszedl zrobic mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI :) wszystkie już bzzz bzzzz :) ????? puk puk , jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ ta żółto czarna jest super, poza tym masz podobny gust do mnie :) do Twojej karnacji , oczek i włosków będziesz ślicznie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Co za scisk tutaj. Jestem wykonczona po wczorajszym wieczorze,w nocy nie moglam spac i obudzilam sie przed 8..Dzis jeszcze raz to samo.. Milego dnia babolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z rana.Wlasnie juz jestem po sniadanku terz pije kawe i za 30min wyjezdzamy do kosciola. Pati do ta zolto czarna tez mi sie podoba.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja sie zbieram do kosciola bo o 10:30musimy wyjezchac a mi zejdzie troche ubrac sie i pomalowac.Takze bede tak okolo13:30-14:00 waszego czasu.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wlasnie wrocilam z kosciola i pije kawke ale leb mnie npinkala chybaniskie cisnienie.jest tu ktos wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola. Ja wlasnie bede pic druga kawke i musze sobie cos do jedzenia zrobic,bo za godz wychodze do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu.Uhm ja wlasnie pije kawe ale nic glowa nie przechodzi,a obiad juz wczoraj zrobilam bigos tylko go podgrzac i jeszcze golabki mam take niemusze nic robic chyba pojde do lozk bo jaks nie dorabana jestem. A tobie zycze milej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×