Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIecodziennie jest tak,ze sie nie wysypiam.Przesrane sa tylko zmiany kiedy jednego dnia mam na popoludnie,a drugiego na rano..ale to sa na ogol 2 dni w tygodniu.Reszte mam na popoludnie.Z jedzeniem tez nie jest tak zle.Jak mam na rano to jem ok 9:30,potem lunch ok 13,a potem to juz w domku.Chociaz moj organizm chce jesc zaraz po przebudzeniu... Jak @ przyjdzie w przyszlym tyg to sie tak ubzdryngole martini ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA to ja bede pic z toba. REA dziekuje!ja czym blizej @, tym bardziej zdaje sobie sprawe, ze nic z tego nie wyszlo.dzisiaj rano to tak mnie brzuch pobolewal, ze myslalam, ze ju z@ przyszla.takze ta zmora juz sie zbliza.w sumie to masz racje REA, ze nigdzie sie nie wybieramy, ale mij synek skonczyl juz 3 latka, a nie ma jeszcze rodzenstwa.tym glownie sie stresuje.wiecie co jest najgorsze?ze robimy wszystko, by miec nasza pragniona fasolke, a ona i tak nie przychodzi. a u mnie dzis piekna pogoda.ide zraz na spacer z synkiem, zeby nie myslec za duzo. jeszcze mam takie pytanko.tak z ciekawosci.jak to jest z tempka w ciazy?cy jest podwyzszona jak przed owulka, czy jeszcze wyzsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje laski:D Wlasnie pezd chwilka wstalam i zjadlam sniadanko a teraz pije kawke,wczoraj byli znajomi i posiedzieli do 23 takze ja zawsze chodze z kurami o 21 wczoraj sie zasiedzialam ale wypilysmy 1,5 butelki Martini to bylo bardzo wesolo:D Moze jak wynajma u Nas na osiedlu dom to czesciej beda spotkania i smiechy,ale fanie bylo.dzs maja jechac ogladac dom u Nas na osiedlu o 18 zobaczymy.Super by bylo bo tylko ja jedyna tu mam bliskakolezanke:D A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea A to ja za to musze sie pochwalic ze po 4 dniowej przerwie wczora 30min na rowerku pojezdzilam i 20 brzuszkow i 20 przysiadow,zobaczymy jak dlugo,ale mam taka fajna ksiege o poczatkach narodzin dziecka i zaczelam czytac i jestem na 20 stronie a jest prawie 300 takze spoko zejdzie mi bo ja musze sie czyms zajac jezdzac n rowerku bo tak to nic z tego a jeszcze od kolezanki pozyczylam sie ksiazke takze zaczne czytac. Mysle ze zowu sie zmotywuje do cwiczen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, wiem jak to jest z nienormowanymi godzinami w pracy, jadłam byle co i kiedy mogłam, na stojąco, bo zawsze się spieszyłam. teraz na starość zaczyna się o tym myśleć:))))) Nowa - o tempie brzuchatki muszą się wypowiedzieć. A synek, 3 lata, to jeszcze niewielka różnica, spokojnie, macie jeszcze dużo czasu:) Lola - no to gratuluję zapału, ja w weekend też sobie nie pożałuję ruchu, ale nie wiem co z dietą. śmiesznie, bo w tygodniu jak jestem w pracy jeść mi sie nie chce i jakoś się trzymam, ale nie mogę zmusić do ćwiczeń, w weekendy cały czas coś robię, a to rower, a to jedziemy w góry, na żagle, więc ruchu mamy dużo, ale za to zjeżdżają się znajomi, grillik, ja piekę zawsze ciasto, to wpylam, wieczorkiem alkohol czasami, też puste kalorie, chyba nigdy nie schudnę. Chudłam mocno tylko jak miałam problemy sercowe, w innych przypadkach ciągle miałam za dużo tych kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea No tak juz jest przez weekendy ale damy rade zobaczysz. Ja sie musze wziasc powaznie caly czas tak mowie ale nie przytyla nic narazie stoi waga ale jest mnie mniej juz to sie ciesze. A zaraz ide do kuzynki posiedziec bo siedzi z dziecmi sama w domu i nudzi sie jej takze bede pozniej w takim razie. Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ty myślisz cały czas o towarzystwie dla małego. przecież połowa rodzeństwa jest z tak różnym wieku i zajmują się młodszymi tak ładnie. Przecież to nie gra roli i tak naprawdę. Jak mniejsza różnica fakt lepszy kontakt w zabawie, ale też niedogodność, bo jedno nie popilnuje drugiego, jak większa różnica, to masz dodatkową pomoc a i tak więź sie tworzy bardzo silna. Pamiętaj jeszcze, że młodsze dziecko gorzej może zareagować na nowoprzybyłą konkurencję, będzie zazdrosne.....starsze dziecko więcej zrozumie i będzie chciało pomagać i opiekować sie młodszym... za każdą opcją stoją plusy. nic się nie martw, nie licz synkowi latek tylko spokojnie działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA chcialabym byc taka spokojna i cierpliwa jak ty.ale w sumie to masz racje.od starszego dziecka masz wiecej pomocy, w dodatku moj synek jest troszke zazdrosny i widzi caly swiat w swojej mamie:)dochodzi jeszcze kwestia dlaczego ne moge zajsc?czyzby nagle sie wszystko pozmienialo?hormony moga sie zmienic wprzeciagu 4 lat?jak to mozliwe, ze ie da sie ucelowac jesli bzzz robimy przynajmniej co 2 dzien.ja kompletnie tego nie rozumiem, ale nic mi innego nie pozostalo jak cierpliwie czekac. REA dziekuje jeszcze raz.zawsze mozna na ciebie liczyc.naprawde super z ciebie duszyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Wiecie co to chyba tylko te kobiety co nie chcą zajsc w ciaze zachodza bez problemu... i jak mówią że nie wiedza kiedy:) Ja tez zyje nadzieja 25 mam termin @ a tem mam mocno podwyższoną ,ale penie przyjdzie bo ten maj mnie całkiem rozkojarzył i według moich obliczeń owulke miałam dwa razy hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przeciw mnie siedzi kobieta z malenkim dzieckiem na rekach..mam ochote jej powiedziec,zeby sobie poszla..ciezko mi na nia patrzec,a jest dokladnie na wprost mnie...ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzidzia chyba walnela kupacza..bo daje po calym lobby..hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki a ja wreszcie w domku byłam do kontroli u dr. i jeszcze troche musze posiedzieć w domu ale w środe ide do pracy fe fe nie chce mi sie jeszze iść. Baby jak mnie dziś brzuch i krzyże bolały tragedia myślałam że już przyjdzie @ ale jej niema hi hi ale do niedzieli jeszcze troche oby nie przyszła. Ide gotować obiad a później po małą do szkoły i pokaże sie później A wiecie co wczoraj to prawie na zawał padłam mała była w lesie ze znajomymi kąpie ją wieczór a ona na łopatce ma kleszcza wzięłam ją szybko do auta i do rzychodni pojechałam a lekarz powiedział ze nie mam sie przecież czego bać i żeby sobie wyrwać samej szok i poszłam do znajomej i wyrwała mi jej tego kleszcza bo sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, co z konował! tyle sie mówi teraz o tym. to już mógł to sam zrobić, dupek jeden. a antybiotyki dał? przecież to jest takie niebezpieczne. zadzwoń do innego lekarza, ja u nas w przychodni odrazu dostałam antybiotyk, przeciwko boreliozie, co jak co, ale ryzykować taką chorobą niechciałabym. wiadomo leki są szkodliwe, ale u nas dają od razu antybiotyki i idzie się potem do kontroli. ja nie wiem, jak to jest, trąbią cały czas o tym w TV, że niebezpieczna, że lekarze nie diagnozują, a tu takie dupki jeszcze samemu każą wyrywać. Beata nie chcę ciebie straszyć, ale to nie jest takie nic. idź do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa polecam się na dołki, jak ja wpadnę, to będę dzwonić do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka nie przejmuj sie tak tym kleszczem,teraz jest ich bardzo duzo .A poniewaz u mnie prawie zoo wieć wyciągam je to z psa to z kota prawie codziennie.Ja juz tez miałam dwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja rozmawiałam ostatnio na ten temat z lekarzem znajomym i mówił ze tak co roku to bardziej nagonka koncernów farmaceutycznych zeby sie szczepic przeciw kleszcom,a tak naprawde to jeden na iles tysiecy ,moze przenosic chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie patrze na miejsce po kleszczu ale nawet prawie nie widać nie boli jej ani nic sie nie dzieje a lekarstw nie dał żadnych debil ale on jest alkocholikiem więc wiecie dupek jeden jak bede widziała ze to sie z tym coś dzieje to do szpitale szybko pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka sie robi paskudna pogoda u mnie fe fe fe buuuuuuuu buuuuuuu zaczeło padać jest duszno tak że nie ma jak oddychać i zaczyna grzmieć bedzie pożądna burza tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, Beatko, pewnie, że nie wszystkie przeoszą chorobę, ale możemy trafić na tego wybrańca, prawda? Beatko - dezynfekuj jej to miejsce i jak tylko pojawi się jakieś zaczerwienienie dookoła, to natychmiast to lekarza. ja brałam bez objawów 2 antybiotyki moja lekarka powiedziała - dmuchać na zimne i drugi raz zrobię tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja właśnie po to poszłam do dr. żeby mi dał leki bo ja kiedyś miałam kleszcza i dostałam 3 antybiotyki i sama tego kleszcza wyrwałam to mnie tak opierniczyli w przychodni że szok a tu debil jeden kazał samej wyrwać. Bede tego pilnować jak szkła kontaktowego w moim oku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie jeszcze jesli chodzi o dziecko to trzeba byc ostroznym. Boze chyba zaraz bedzie jakaś burza bo zasypiam nad klawiaturą,dobrze ze jeszcze pare godzin i weekend!!! Chyba sie upije z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babolki, ja zapomniałam o likierze. komu, bo nalewam! a gdzie Folik? Ferminka - co jest z tobą dziecko? zafasolowana i już uciekasz???? proszę bardzo do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, a ja siedzę na zegarku. od wczoraj postanowiłam nie robić NIC, kompletnie. trudne to jest 9 godzin, ale na razie buszuję po sieci. która urządza do, niech sie do mnie zgłasza, mam kilka fajnych stronek mocno designerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ja poprosze:) A co z Patrycją sie dzieje? Tak pusto bez Niej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, nie wiem jaki masz styl, ale to jest najnowszy trend: na początek mój ulubieniec łazienkowy: www.devon-devon.com www.alessi.com www.gessi.it dalej - salon, sypialnia: www.ipe.it - projektant Roberto Cavalli www.alf.it - łóżka, sofy www.alivar.com www.zanaitalia.it www.softline.dk www.arrex.it - kuchnie jak się tobie spodoba, to mam jeszcze kilkadziesiąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pinda nie wiem, czy ty chciałaś chlać, czy meblować:))))) komu jeszcze, kufel pełny! ja spokojnie w ...kubeczku włosi nie wiem jak to robią, ale ta cytrynówka jest taka mleczna, skondensowane mleko dają, że taka gęsta, czy zółtka? mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje REA bardzo......Mamy juz domek na oku i teraz troche przeraża mnie jego urządzanie. Ja niestety nie mam wyobraxni jak i co bedzie wygladac,dopiero jak cos zobacze to zaczyna mi switac. Bedę ogladac stronki na spokojnie w niedziele jak przezyje sobotnia impre....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×