Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No widzisz:D Strasznie sie ciesze od poczatku stawialam na nia:D super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana:D Wlsnie wstalam zeby zjesc jakie sniadanko pozniej kawka i do kociolka sie pomodlic:D Wiecie co wczoraj wieczor zmierzylam temp bylo 37,1 pierwszy razodkad mierze taka wysoka a dzis rano przed wstaniem z lozka z mierzylam i jest 36,9 czyli prewnie @idzie bo mnie jajniki bola i cycki.No za 2 dni ma byc ale moze sie pospieszy.hehe Aco tam u was nikt dzis nie zagladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola Cisza straszna na topiku...no,ale w koncu niedziela. Ja wypilam kawke i ogladam dzien dobry tvn.Musze dzis troche chalupe odsniezyc..a nie chce mi sie..brzuch boli,temp niska,wiec tylko czekac @...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiaj Aniu:D No ja dopijam kawke i bedzie sie trzeba zbierac do kosciola na 11 a mamy jazdy do PL koscola 20min takze zejdzie troche.A jak bedzieszmiala czas to zagladaj na topik bo ja dzis w domu mam zamiar byc popoludniu do kuzynki na kawe pojdziemy ale tylo chyba na 1h .dziewne czemu taka wysoka temp.moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewuszki Kto tu się skarży na temperaturę? Kurde, ja chcę kolejną ciężarówkę! Lola, nie jesteś za grzeczna przypadkiem? Raz nie idź do kościoła, napadnij męża i od razu zaskoczysz, mówię Ci. Anka, odsypiaj sobie. Ja odespałam...lenistwo:) Klaudia, postaram się być cierpliwa, ale ja siebie znam. Tak samo było z 1. miesiączką, na która czekałam niecierpliwie i w ogóle uznałam, że jestem wybrykiem natury, bo czułam się gorsza od koleżanek. A teraz odpuszczam sobie takie badziewiaste myślenie, czas szybko leci, więc pewnie po sesji jeszcze do ślubu doczekam się kontaktu II stopnia z pijawką. Nie mogę się doczekać chociaż tego brzucha, bo będę wiedziała, ze bobas będzie czuł moje głaskanie. Teraz jest taki mały, że ja mogę sobie gadać, mój chłop może robić mu wykłady z fizyki i tak nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Spacer, Mam nadzieje,ze jutro uda mi sie pospac.. A co do tempy to ja juz nic nie rozumiem.Nie dalo mi to spokoju i zmierzylam tempe jeszcze raz i teraz bylo ponad 37.4.... Pati gdzie jestes?? Potrzebuje rady eksperta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Ja temperaturę mierzyłam cały miesiąc przed zajściem w ciążę. Codziennie o 6.00 rano. Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam, ale zmierzyłaś sobie dzisiaj temp. dwukrotnie? Czy także już po wstaniu z łóżka? Tak, czy inaczej, mierzymy temp. po obudzeniu i przed wstaniem z wyrka. Potem temp. skoczy Ci na pewno. Jaką metodę kalendarzykową stosujesz? Ja wg metody Rotzera mierzyłam temp. czasem nawet parokrotnie pod rząd, ale w okolicach 6.00, o 7.00 wynik jest już niewiarygodny. Temp. skoczyła mi przed owulacją, zaszłam i temp. już nie spadała. Rosła stopniowo mniej więcej do poziomu 37,1. Teraz już nie chce mi się mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku No wiesztrzeba sie isc pomodlic raz na tydzien o to zeby bylo wszystko wporzadku i zebym wkoncu zaskoczyla i za 2-3 mamy dostac @ i na pewno dostane bo juz wczoraj bylo troche krwi a dzisiaj na pewno bedzie bzzz wieczor takze po @ bedziemy co drugie dzien i moze sie w czerwcu uda:D zobaczymy Jak narazie sie odchudzam hehe ale nic mi nie idzie znalazlam fajnytpik wejdzcie zobaczcie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=858949&start=2610 mozemi sie uda musze bo masakra jakwygladam a terz ide na rowerku pojezdzic bo az wstyd jaka jestem gruba baba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki.Witam:D A ja dzis pobiegalam sobie troszke i na spacerku 4km bylam bo chce schudnac a to pomoglo mi w dostaniu @ bo dzis rano mialam 37 i teraz popoludniu widze czerwone plamki a @ powinnam dostac we wtorek bo dzis 26dc takze fajnie z jednej strony ze juz jest i brzuch i piersi bola buuu alepozniej zaczniemy staranka:D Jestem na jakas chilke bo pozniej ide cwiczyc ale narazie ejszcze jestem:D Jest tu kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku Witaj fajnie ze jestes a ja tylko na chwilke bo zaraz ide na Ranczo a pozniej jeszcze na rowerku moze z 1h mi sie uda a jak nie to 30min chociaz.Kurde ale mi brzuch napinkala:( Ale chcialabym juz miec za soba zebym mogla bzz hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja na sekunde bo musze jeszcze wyjść i później bede u mnie wszystko bez zmian @ brak ale jak dotykam szyjki macicy to wtedy różowy śluz i tak od 2 dni ale nic więcej ale pewnie bdzie@ a dziś byłam na super spacerku z moim M i niestety jego mamusią bo chciała isć z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA a co z Tobą jak sprawy z @ PRZYSZŁA JUŻ CZY JESZCZE NIE?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dopiero jutro ktos tu zajrzy wiecej takze ja tez zmykam i bede jutro rano. Dobranoc.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, bardzo aktywnie spędzasz czas, super. Fajnie, że tak racjonalnie podchodzisz do @, bo to nowe starania, nie koniec świata:) Czekam tu na Ciebie. Beata, te plamienia to Twoja miesiączka? Miałaś już tak kiedyś? Ja też dziś widziałam teściową, ale była miła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku No musze sie wziasc za siebie bo jak widze siebie jaki paczus ze mnie to az wstyd sie w lipcu w PL pokazc a jeszcze jakbysmy chcieli na basen isc to niema mowy z takim sadlem blllleeee fuuj. Schydne i wtedy zajde w ciaze i bede szczuplutka mamusia do czasu znowu hehe ale moze nie przytyje tyle co ostatnio daj Boze. Dobra ja znikam do jutra rana Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ja dopiero na dziś miałam termin @ ale jej niema tylko jak badam szyjke to wtedy jest śluz różowy czy coś takiego a tak mam pierwszy raz ehh niewiem brzuch czasem pobolewa jak na @ ale rano zobacze jaka jest temp jak niska czyli po niżej 36.8 to znaczy ze bedzie @ wnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to KOzy, nikogo nie ma? gdzie wy się podziewacie, co? ja po pracowitym weekendzie;) no Kozy, mojemu się przemieniło na dobre. Wózki ogląda, wczoraj mojej matce powiedział, że niedługo babcią będzie (o mało nie dostała zawału, to jest typ babci nowoczesnej, założę się, że będzie kazała mojemu dziecku mówić jej po imieniu...:)), wczoraj jedną dziewczynkę z blond włosami i torebką widział i powiedział, że cała ja i takiej się spodziewa...:) no więc pracował w weekend nad tą podobizną, ale to chyba za wcześnie, nie wiem nie liczę teraz. wczoraj miałam silne bóle jajników jak na @, dziwne to było, ale mi tu już nie krzyczcie, że sie udalo, bo jeszcze owu nie było... czekam tu na was, poplotkujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, bardzo obiecująco to wygląda, a różowe plamienia i bóle podbrzusza mogą świadczyć o zagnieżdżaniu się fasoli, wtedy są plamienia beżowe, lub śluz zabarwiony krwią, czyli różowe. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję, że mamy pierwszą na maj! ale z testem się nie spiesz. zrób może za 2-3 dni, jak rzeczywiście @ sie nie pojawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Wlasnie wstalam i pije kawke a pozniej sniadanko i do pracy chyba eM ma jeszcze dzwonic czy mamy wogole przyjsc dzis do prac. A ja mam plamienia krwi wczoraj jak bylo bzzz bylo troche ale dzis rano nic niewiem a wydawalo mi sie @ idzie:D A co tam u reszty dzis juz poniedzialek koniecweekendu wracac na topik!!!!!!!! Czekamy:D Rea_______ A ja sie z powrotem wzielam za siebie wczoraj pobiegalam troche i bylam na spacerku 4km a pozniej wieczor 30min na rowerku i 450kcl super,ale teraz mi sie znowu chce bo mam ksiazke i zaczelam ja czytac tkze lepiej sie na rowerku jedzie.a u Ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea a ja 2 dni temu mialam bezowe plamienia tez a wczoraj jak bylo bzz to troche krwi i brzuch dolem boli ale to na pewno na @ ze idzie ale myslalam ze w nocy dostane skoro wczoraj wieczor bylo a tu nic narazie.Hmm Ale nie na pewno nie jestem jak w tym miesiacy bylo bzzz 2 razy nie mozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, wszystko jest możliwe:) ale z tego co pamiętam, mialaś ostatnio też takie krwawienia w trakcie bzy...., dobrze byłoby, gdybyś poszła do gina i sprawdziła, czy wszystko jest ok, coś tam może jest nie tak... z dietą u mnie średnio, bo w weekendy sobie folguję, ale też mam dużo ruchu, wczoraj z eMem poszliśmy na spacer i nie wiem, ile km przeszliśmy, ale trwało to 2,5 godz. poszliśmy lasem na skróty, skończyła się droga i musieliśmy iść przez całe pole. BYło takie zarośnięte, że musiałam podnosić wysoko nogi, po 30 min takiego marszu czułam się jak na stepie i dzisiaj mam zakwasy:) w tygodniu uważam na to co jem, ale te weekendy niczego dobrego nie wróżą. dzisiaj mojego eMa nie ma, więc nie gotuję mu obiadu i sama też nic nie jem. na śniadanko mam serek biały i pomidorka, na lunch jabłuszko i brzoskwinię, potem może w domu ugotuję sobie kalafiorka. 2kg mniej, ale brzuch był jak jest, muszę się bardziej spiąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ten topik o odchudzaniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ale wtedy to krwawienie to bylo jak zazywalam te glubulki na nadrzerke a wczoraj juz w poludnie mialam czerwone plamki krwi i myslalam ze okrs idzie a tu nima a dopiero wieczor bzzz bylo i tez troche krwi takiej jasniutkiej niewiem co jest grane.Zajade do PL to pojde do gina i ona posprawdza co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki:) No i po weekendzie.... Kurcze a ja powinnam dzis dostac@ ale oprocz bólu iersi nie mam żednych bóli a temperatura jdalej rano 37 , tak mam juz od tygodnia i wogóle głowa mnie boli i czuje sie jakos nieszczęsliwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kurde za to ja uwazam juz teraz co jem zero alkoholu od dzisiaj hehe bo tak ostatnio sobie pozwolilam:D I przed chila wchodze na wage a wczoraj rano pokazywalo 68 bez ubrania a teraz wchodze jeszcze nie po toaleciei w ubrniu i przed sniadaniem to 67 jupii chyba cos tn rowerek i bieganie wczorajszepomoglo:D Taze wypiej kawke zjem cosik i pojde przed praa jeszcze na rowerek na 30min i wieczor to samo usze schudnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nikamo:D:D:D A to jak tempka wysoka brzuch i piersi bola to moze jeszcze majowa bedziesz:D Zycze Ci tego z calego serca jak i sobie:D hehe ja czekam na @ planowo na jutro ma byc ale juz wczoraj cos tam krwi bylo i dzis juz lekie rozowawo-czerwone plamki jasne takie niewiem co jest grane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×