Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

LOLA chodz do mnie.u mnie 24 stopnie i sloneczko:)ja tez biegne sprzatac.okna myc, odkurzac, trake kosic.sobota to dla mnie pracowity dzionek.i dobrze chociaz pozwoli zapomniec.no to trzymajcie sie dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ale Ci fajnie ze masz tak cieplo a ty gdzie jestes w Niemczech? czy gdzie. Ja dzis tez biore sie za sprzatanie i pomycie podlog i tko tyle bo pada na polu buuu:( milego dnia i sprzatania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwile i wiecie co plamienia były ale rano temp. sprwadziłam i co 37.4 wysoko coś a jutro termin @ gorączki juz od wtorku niemam wiec cóż czekamy do jutra bede póżniej ide z dzieckiem na spacerek MIŁEGO DNIA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Hmm dziwne te plamienia i tempka wysoka hmmm czyzby sie udalo? dawaj znac czy przyjdzie @ oby nie trzymam kciuki.Milego dnia:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacer w hcmurach
Oj, Beata. Jakby Ci się udało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko zycze Ci,zeby Ci sie udalo :) Ja sie zbieram do pracy..musze wytrzymac jakos do tej 23..najgorsze,ze asystentka szefowej jest dzis ze mna do 20 wrrrrrrr Milego popoludnia i wieczora Babolki 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania miłej pracy niewiem czy mi sie udało czy nie ale pewnie przyjdzie ta @ trudno ale na razie nie plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede zagladac,ta wredzizna idzie do domu o 19,bo juz mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walczę z obowiązkami studenckimi. Gdzie jesteś, Fermina? Co z bobasem? Mój nurek macha łapką Twojej krewetce:D A gdzie jest tabela, bo muszę się uaktualnić? Poszukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke bo chyba juz jestem po owulce bo kilka dni temu mialam rozne bole PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja jestem ale na chwilke tak za 30mn bee dluzej bo wlasnie skonczylam sprzatac dom i auto i teraz bede eMa strzygła maszynka. A ciekawe co z reszta dziewczyn niemaja czasu czy co czemusie nie odzywaja.Do pozniej.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem juz odsprzatana eMa obcielam i wykapalismy sie a terz pijemy kawke eM pali w kominku i za 1h Final Jak oni spiewaja:D Takze nie bedzie mnie ale 1H bede teraz.Ale pewnie nikogoniestety niema:( szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i czytam o tym jak można bawić się z dzieckiem w brzuchu. Super sprawa. Ja swoje trochę prowokuję, ale jeszcze z miesiąc poczekam na odpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj spacerku Hm fajnie ja jeszcze mam czas narazie dzidziusia niemam ale mysle ze nie bawem moze bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby był, jak ja bym chciała, żebyśmy tu wszystkie na tym topiku mogły opowiadać o swoich ciążach... Kurde, właściwie jak dotąd jest tu kilka ciężarnych, ale nie przychodzą i czuję się samotna. Mają swoje powody, wiem, wiem, ale co to za powody, trzeba się pochwalić brzdącami, a nie ukrywać. Fermina, kobito, gdzie jesteś? Przecie ja się chcę solidaryzować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes samotna my wszystkie tu jestesmy a moze ja bede za niedlugo to bede opowiadala o wszystkim i na pewno nie znikne z topiku tylko moze bede mnie ale moze nie. Musze tak zaplanowac zeby byl Lew na lipice polowe.Hmm muszepoliczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dbaj o znak zodiaku, idź na całego. Wstrzemięźliwości Ci się zachciało?! Ja Ci dam! Dzidzia ma być zaraz, idź ćwiczyć chłopa, nie ma czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wyliczylam ze 16 pazdziernika musimy \robic zeby bylo w moje urodzine hehe.Nie noz zartuje dzis odpuszcze bo ostatni dzien biore Luteine i galki dopochwowe ale od jutra zaczynam wiem ze w tym miesiacu nici z tego bo za 3 dni mam @ ddostac ale od czerwca zaczynam na calego.Jak to jest 10dni po okresie sa te dni jak sie ma regularny chyba tak no nie? ale od skonczenia sie @ bedziemy co drugi dzien takze moze sie uda nawet z tymi horonami podwzyszonymi bo moja gin mi powiedziala ze to nie przeszkadza i zebysmy sie na calego staali hehe takze od przyszlego tyg konca do dziela:D:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby wyszło, bo mi brakuje ciążowego towarzystwa, które mogłoby konsultować ze mną swoje odczucia. A nie chcę Was zdradzać w innych topikach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Baboli.Miotla do domu poszla to jestem. Spacer__ja tez bym chciala,zebysmy tu wnet wszystkie zaciazyly.. Jak ja bym chciala,zeby ta wredna @ nie przyszla..zobaczymy..co ma byc to bedzie.Jesli nie ma fasolki to niech przyjdzie chocby dzis.. A co do Brzyduli to ogladalam,ale teraz mam takie glupie zmiany,ze nie mam jak obejrzec...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku uhm rozumi cie moze nie bawem bedzie:D oby Aniu to traz masz spokoj jak jej niema:D a ja ide ogladac Final jak oni spiewaja:D Bede pozniej .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___milego ogladania. Spacer__ gdzie jestes cholero??!! to zdradzasz nas z innymi topikami ??jak mozesz?? nie wstyd Ci?? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, jak to jest? Jesteście młode, znalazłyście swoją miłość, a na tego bobasa musicie czekać, nawet te głupie pół roku. Czy tak intensywnie o tym myślicie? Ja bym chciała czytać jak wychowujecie swoje dzieci, chcę zobaczyć mamuśkę Reę w akcji:P To, że udało się Ferminie, bardzo mnie cieszy, bo przełamał się ktoś wśród nas. I weź teraz zrozum jak może być ktoś, kto mógłby usunąć swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bardzo z tego powodu.. Tez tego nie rozumiem... Najbardziej wkurza mnie to,ze ci co nie chca to maja i po kilkoro..Tak jak np moj szwagier..ma dwojke cudownych dzieci..tylko,ze on nie chcial ich ich jeszcze miec..to byla wpadka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No jestem i ja ;) Wykąpałam się z niunką i zasiadłam przed laptopa.Jak się kąpałam to zabolał mnie brzuch jak na @ więc jutro albo pojutrze do mnie zawita cholera jedna ech tam z tym wszystkim...wkurza mnie to.No właśnie Spacer dawno nikt z topiku nie zaskoczył...może jakieś fatum wisi nad nami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×