Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No kochane... jak tak dalej do siebie będę pisać ;) to wreszcie w chorobę psychiczną się wpędzę... jakąś schizotopnę haha od topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Lola____Ty Kozo ja Ci dam odchodzenie z topiku toz to Ty go podtrzymujesz przy życiu w weekendy ;) Zjadłam miseczkę truskawek i poprawiłam ciastkami a waga stoi w miejscu póki co 57 kg. Pati___mi marchewa zeszła ładnie na szczęście mam niedużo tych grząd bo jak by mi przyszło teraz plewić... Beata___aż takie są kolejki do gina?Ja nie wyobrażam sobie pójść do przychodni i siedzieć od rana do popołudnia.Wolę prywatnie.A bólami zbytnio się nie przejmuj to normalne wszystkie brzuchatki boli na początku brzuszek.To kiedy idziesz do gina? Pati i co z tą szyjką? Powiem Wam że ja też strasznie senna chodzę i piję 2 kawki dziennie tylko słabsze. Lola a Ty masz wolne? Chmurko czyżby sesja się zbliżała że tak mało się odzywasz?czy to znowu jakiś dół? Folik____czego się nie odzywasz???????????? REA____poczta ;) Nowa____pisz jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lalki.... widze cisza..... przed burza..... ktora teraz to ma czas na II kreski.... Klaudia czekałam az ktos za mna zateskni..... no wiec jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ja chętnie z Toba wypiję kawkę robię sobie 2 w 1 bo nie słodzę.Jak byłam na weselu włożyłam sobie taka obcisła sukienkę rozm.36 i wszystko ok a potem wystawał mi z deka brzuszek nisko.mam takie uczucie rozpierania w środku tak że nie mogę wciągnąć brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawcie te szyjki kozy jedne. tylko paluchy by wkladaly! moze lepiej eMów przyuczyć do badań, co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy tak we dwie nagle się pojawiacie???zmowa jakaś?A może znowu na zakupkach razem byłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tam podczytuje.... nie podczytuje. czytam i wchodze i krzycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. JA czekam az moj M sie w koncu laskawie wyszykuje i jedziemy pozwiedzac.Cos mnie dzis brzuch kluje tak dziwnie zlewej strony..nie wiem o co chodzi,a kazde uklucie mnie niepokoi. Milego dnia kochane.U mnie pogoda cudna,takze wrocimy pewnie dopiero wieczorem..🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty Klaudia, juz minely czasy kiedy z Folikiem szalalam po galeriach, teraz mam tryb oszczędnym szperania w szafie w poszukiwaniu zapomnianego ciucha:)))) chociaz dzisiaj postanowilam sobie cos kupic na poprawienia humoru:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staranka wypisane w stopce na wykresie.... brak.... czekam jeden cykl... zakaz od gina... dmuchac na zimne... wiec dmuachamy i nastepny cykl...dmuchamy troche inaczej hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - przestan.... przeciez jade teraz do Wrocławia nie okłamuj Klaudi.... przciez obiecałas... zwiedzac Wrocław ze mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniec moich wypocin.... bede czytac - bosss goni do pracy.... pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi jestem ale ledwo żywa Klaudia ja też nie chce w kolejkach stać dlatego chciałam prywatnie i do tego gina bo jest dobry i widzisz N.Sącz to małe miasteczko i o dobrego gina ciężko a jak jest dobry to i terminy są a wyobraź sobie ze do tego gina co ja ide na kase chorych już w tym roku niema miejsca żeby sie zapisać katastrofa. Ja do gina mam iść 18 czerwca ale we czwartek przyjmuje i podejde do niego i poprosze żeby mnie przyją. Klaudia i Ania czy Wy też macie żołądek w gardle ja dziś zaczełam chawtować jak kot fuj jestem słaba jak guwno przepraszam za wyrażenie ale tak sie czuje a na dodatek serce mnie boli dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niemam siły iść do pracy jestem wypompowana tym chawtowaniem i jakaś słaba jestem boje sie o moją fasolecke malutką. REA mam nadzieje że kryzys z eMm szybko minie ale znam to jak są kłutnie i coś niegra to zazwyczaj chodzi o pieniądze niestety PATI masz bete ile chcesz kable podłączone ;-) hi hi Folik dmuchajcie ile sie da w następnym cyklu Spacerek wtacaj co z Tobą reszta dziewczyn wracajcie tu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Foli cicho, bo zaraz sie znowu wszystkie zleca na kupe i znowu bede miala ambe w chacie!!!! gadula jestes!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście mnie tylko do południa trochę mdli zwłaszcza po śniadaniu,serce też mnie czasem boli i ogólnie nie mam siły i lekkie zawroty głowy ale nie wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia____ co sie martwisz machewką... jak wszystkie foczki wpadną to hektar w mig wyplewimy hihi a co do szyjki to eM mowił , ze daleko się schowała i twarda nie jest ale my to Klaudia raczej jako zabawę traktujemy REA____ kota mi wcięło buuuuuu jak wyjechaliśmy w piątek rano to był jeszcze na noc w sobotę i jak wybył to ani huhu :( normalnie nie mogę sobie miejsca znaleźć. Mam nadzieję , ze nikt mu krzywdy nie zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Rea brzuchatki nie jadą bo ledwo co żyją...aj poszłabym poszaleć na imprezę.W sobotę znowu mamy wesele 2-dniowe i niedzielę na dokładkę jeszcze komunia....wykończę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ podpięłam wszystkie 5 hihi nie wiem czemu 5 ;) ;ale tak jakoś może pomoże... a gdzie moja kochana beta.... spacerkowa? spacerku co z Tobą????? KLaudia____ kawa :) jeszcze komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe dlaczego to serce tak boli przecież tak nie powinno być jak myślisz Klaudia. Ale masz dobrze że nie wymiotujesz a mnie już dopadło niestety W głowie to też mi sie kręci i czasem aż mnie na bok rzuci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati zabawa zabawą a może przy okazji coś z tego wyniknie???badaj tą szyjkę mi to bardzo dużo pomogło bo wiedziałam dokładnie kiedy dni płodne. Nie no hektara nie mam marchewki ale malin owszem nawet 2 hektary także zapraszam noclegi prawie gotowe.Jeszcze ze 2 tyg. i myślę że u nas maliny się zaczna i wyobrażcie sobie że będę mieć 15 pracowników...przez miesiąc i póżniej zostanie z połowa na jesienne maliny i sad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kae ale rozpuszczalną z mleczkiem bardzo słabą. Pati beta idzie do Ciebie trzymam kciuki żeby pomogło te 5 kabli hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kawka już wypita ;) Beatko myslę że serce nas boli bo szczuple jestesmy ja np. mało jem i zle sypiam.Zmęczenie daje znać.Lub po prostu brakuje nam magnezu i potasu?Na razie nie biorę żadnych witaminek tylko folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jade do Ciebie na maliny tez bede prcownikiem tylko ze bede jadła a nie do pojemniczka no i marchewke też poplewie ha ha brzucha jeszcze nie będzie ja też mam już problem z wciąganiem brzucha i w pracy kolego mi powiedział że mi coś brzuch urusł że przytyłam pewnie a ja od piątku 1.5 kg mniej waże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×