Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

super , chociaż pogoda nie najlepsza była ale i tak udało nam się połazić trochę, nawet nazbieraliśmy kwiatów bzu czarnego... już się sok robi , no i nalewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale daj znać zaraz rano, bo jestem ciekawa... tak czy siak... musimy wpaść na sam ogonek ostatniej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nastawiłam sobie budzik na wcześniej i bez względu na wynik napiszę co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 7 to już na pewno napiszę. Bo przed 7 wychodzę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) Ewciu idę powoli się myć , bo trochę jestem zmęczona po dzisiejszej podróży, trzymam kciuki i czekam na dobre wieści... i.... wiesz czego Ci życzę... na pewno nie będzie tak ... jak ostatnio pisałyśmy hihi, o... nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewika. Ja robila testy na przestrzenie 3 dni i pierwszy byl negatywny a nastepny juz pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bredze cos...literki mi sie przestawiaja albo je obcinam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Piersi mam obolałe i pojawiły mi się na nich widoczne żyły, mam bóle w podbrzuszu i kłucie w janiku... Do @ jeszcze 5 dni. Jak oceniacie moje szanse na fasolkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze za malo hormonu bylo i test nie wykryl.Ja pierwszy robilam w piatek,drugi we wtorek. Daj znac jutro co i jak.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati,tylko nie zacznij sie leczyc. Czesc Annolina. No no kobity.Cos czuje,ze wiosna obrodzi i zmienimy jednak nazwe topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na pewno dam znać. Annolia trudno powiedzieć. Każda z nas ma co miesiąc jakieś objawy. A potem @ przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ wiesz... przed wyjazdem moim rozmawiałyśmy o tych moich boleściach... i tak się zastanawiam, czy .. może faktycznie dopiero owulke miałam.... i dlatego ta szyjka tak wysoko.... chociaż jeszcze do czwartku była nisko, dziwne te nasze organizmy... ja to najlepiej jutro tez bym test zrobiła... ale.. na pewno nie wyjdzie, bo przecież jest za wcześnie... oj... znowu się nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie najdłuuuuuuuuuższy tydzień w moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Annolia. Ja to znam. Ok. Ja idę spać. Do jutra babolki. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA____ hihi teraz ja nie zakumałam,.... leczyć się? zamierzam we wrześniu ... jeśli o to chodzi, a jak nie to... o przeziębienie ... to chyba mnie coś nabiera, bo mi ciągle zimno a jak nie o to... to nie wiem , co miałaś na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra foczki... bo zasypiam, do jutra , pa pa :) macham łapką do twojej fasolki Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Pati gluptasie hihi Mialam na mysli,ze chyba nie bedziesz sie leczyc z uzaleznienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Babolki.Milej nocki,kolorowych snow i do juterka. Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepsza frekwencja. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Widze ze sie odezwalyscie wkoncu,a u nas jeszcze znajomi siedza takze jutro rano sie odezwe.Dobranoc.Buziaczki.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×