Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Beata super ze mamy nowa brzuchatke:D A ja niewiem czy jestem przed owulka czy ki pieron bo sluz mam rozciagliwy przejrzysty brzuch dzis dolem boli i jajniki tez i sutki napinkalaja nie moge dotknac.Sama niewiem.a wczoraj bzz bylo takze moze sie uda w tym cyklu a jak nie to trudno nastepny miesiac dzialan bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joanna---🌼GRATUUUUULAAAAACJEEEEEE!!!!!!!!!!Super że Ci się udało teraz dbaj o siebie i maleństwo bo te pierwsze 3 m-ce to najważniejszy okres w jego życiu.Bardzo się cieszę :D Widzicie jak ładnie Was ubywa tam na górze? Tylko nie uciekaj Joasiu od nas.Miałaś jakieś przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola!A mała usnęła i sobie leże i zaglądam na topik.Czuję się już lepiej te mdłości powoli mi przechodzą tylko ciągle jestem zmęczona i w południe przymusowa drzemka a to nie w moim stylu bo zawsze byłam energiczną osobą ale cóż widać dzidzia rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki ja ide do lozka bo brzuch mnie dzis boli sutki tez takze chyba owulka sie zbliza zobaczymy a sluz mam przejrzysty szklisty rozciagliwy a bzz bylo wczoraj i moze dostane super prezent na urodziny tak jak Kate:D zobaczymy. To do jutra ja mam wolne to wpadne rano do was a jak bedzie ladna pogoda to wezme sie za mycie okien przed wyjazdem do Pl i za sprzatanko:D do jutra dobranoc.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia o super a ty sie znasz cos na sluzie? bo dzis zauwazylam taki szklisty rozciagliwy niewiem czy jest szansa na owulke czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że owulka się zbliża Loluś śluz przejrzysty,rozciągliwy ból jajników na bank jajo się uwalnia.Ty nie idz spać tylko bierz się za eMa i jutro mu popraw i dla pewności pojutrze a co tam ;) DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Babolinki. Ja dzis mialam ciezki dzien w pracy,bo robilam z asystentka szefowej..ale juz poszla,bo nogi jej spuchly jak balony i juz nie mogla wytrzymac..Jej zostal niecaly miesiac do rozwiazania :) Joanna no coz ja moge tu napisac oprocz tego : 🌼🌼🌼 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! 🌼kwiatek]🌼 Ja mam jeszcze nieco ponad pol godziny i do domku :D Najgorsze,ze pan doktor zabronil bzzzz a u nas z reguly bylo prawie codziennie i wczoraj juz niewiele brakowalo hihi Mamy czekac do 12tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jeszcze mi się nie zdarzyło być tu pierwszą z rana:), ale sprowadzaja mnie dobre wiadomości... Zrobiłam dziś rano teścik i....... MAM DWIE KRECHY!!!!!!!!! :D :D :D :D W prawdzie ta ważniejsza jeszcze trochę blada wyszła, ale wyszła!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Joanna__________GRATULUJĘ Twoich kreseczek! :) Wygląda na to, że będziemy razem przez to szły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Babeczki Jestem druga hi hi Anolia GRATULACCJE!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) :-) :-) :-) :-) :-) ;-) ALE SUPER MAMY NASTĘPNĄ BRZUCHATKE TO JUŻ 3 W CIĄGU PARU DNI HI HI ALE fajnie Anolia teraz uważaj na siebie i na malutką fasoleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko! Powiedz mi kiedy najlepiej na wizytę do gina? W którym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolezanki ... czytam i az sie nie wierze - Kochane Gratuluje !!!! Klaudia ja mam teraz male urwanie glowy ,siostra cioteczna przyleciala z m i dziecialami do tego jeszcze jej bagaz zaginol na okeciu i do nocy byla bez wozka i kilkunastu niezbednych rzeczy , dotarlam do domku zbyt pozno ,wyczerpana upalem i szalenstwem z dzieciakami . przyznam sie ze to pozytywne wyczerpanie i obawiam sie ze jestem stworzona do tego typu meczarni hihi . Nadrabiam zaleglosci w czytaniu i chyba tez wstawie na malo solne bo smaka narobilyscie jak nie wiem... Mamusie - jeszcze raz wam serdecznie gratuluje. Apeluje w zwiazku z tym do WSZYSTKICH SZCZESCIAR NA TOPIKU zebyscie pisaly najczesciej jak tylko mozecie ...bo skoro nie moge cieszyc sie swoim szczesciem chce cieszyc sie waszym ... pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia GRATULUJE!Ale fajnie kolejna brzuchatka ;) A widzisz dobre miałam przeczucia.Za którym razem się udało?Z wizytą się nie spiesz najlepiej w 6-7 tc.Bierz codziennie folik. Anka___no niestety my też musimy jakoś wytrzymać bez bzzz ale dzidzia najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Orcio :) Ciesz się naszym szczęściem z nami a może kiedyś i my się będziemy cieszyć Twoim kto wie?jeszcze nic nie przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie ?... przyjelam taka dewize bo jaki jest sens pograzac sie w swojej rozpaczy gdy moge sie cieszyc z wami pisalam wczesniej i jeszcze raz napisze DZIEKUJE ZE JESTESCIE . mam skale wiec porownuje - BEZ WAS bylo gorzej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Kurcze wchodze..czytam i... oczom nie wierze...!!!! Annolina 🌼🌼kwiatek] GRATULUJE Ci kochana !!! Dbaj teraz o siebie i o malenstwo...Kurcze,ale sie dzieje na topiku hihi Ja juz w pracy,moglam dzis chwile dluzej pospac,bo kolezanka po mnie podjechala,ale po pracy i tak musowo ide spac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Anoliatak jak Klaudia pisze najlepiej iść w 6,7 tygodniu wcześniej niema sensu bo mogłabyś sie tylko denerwować a po co Ci te nerwy. ja biore feminatal z metafolinem to właśnie o niego chodzi z tym kwasem foliowym gin powiedział że to lepsze od foliku bo 50% kobiet nie przyswaja foliku. Dziewczyny ale sie dzieje ha ha ale bedzie tych bezychatek wreszcie iOCZYWIŚCIE CZEKAMY NA RESZTE;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, co ja widzę!!!!!! Od tych chyba ogórków twardych taka płodność:))))))))))))))) Gratuluję obydwu przyszłym mamusiom. CO do Annolii, jak przeczytałam twoje objawy, to chciałam napisać, że trafiony zatopiony, ale już nie zdążyłam:))) No to dbajcie babolki teraz o siebie..... Nie wiem, ale powinnyśmy chyba zmienić temat topiku na: MAM DWIE KRESKI:) - bo jest was brzuchatek już więcej, niż nas! i nie wiem, jak to jest, że niektóre z nas tak szybko zaskakują, a niektóre tak długo czekają na górze..... no nic, życzę wam kozy samych podwójnych kresek!!!! i dziękuję za przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, a ty zabieraj się do lekarza! w te pędy. trzeba obalić tę diagnozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czytam,czytam i oczom nie wierzę!!! Gratulacje Joanna i Annolia:) :) Strasznie sie ciesze !!!! No ppowieksza sie ta tabelka na dole jeszcze jak pozostałe dziewczyny za miesiąc,dwa do Nas dołacza i zmieniamy nazwe topiku:)) Kurcze ja wogóle nie mam apetytu nic mi nie smakuje ,jak dawniej nie wyszłam z domu bez sniadania to teraz sie na nie patrzec nie moge,Ale nie mam innych dolegliwości,piersi bola i owszem troche mnie mdli i tyle ,juz sie martwie że może cos z fasolka nie tak .Do lekarza ide dopiero 8 i takie głupie mysli mi do głowy przychodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika - a ty u tego lekarza w koncu bylas, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko apel do 30-tek własnie popatrzyłam na tabelke i jestem najstarsza !! Dołaczajcie do mnie :) szybciutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Tak się zamysliłam trochę, bo zaczyna się właśnie mój 4 cykl starań.. Pomyslałam, że może powinnam się czegoś dowiedzieć.. Zajrzałam tu na forum i widzę, że się fajnie wpieracie:) Teraz chyba ja zostanę najstarszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha 72 witaj:) Dołaczaj do Nas ,napisz cos wiecej o Sobie. Zobacz tu co miesiąc coraz wiecej fasolek sie pojawia wiec szczesliwy ten topik jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:-) Annolia wielkie gratulacje:D:D:D super ale sie ciesze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha - witamy:) uffff, dobrze, ze zasilą się szeregi trzydziestek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :) na samym poczatku gratuluje nowym brzuchatkom, no zaroilo sie tu troche na to lato, a na nasetepne to juz dzieciaki beda na kolanach szurac :):):) witam tez nowa kolezanke:) u mnie wszystko ok, oprocztego ze chodze jak snieta ryba :p, i szukam tylko okazji by spoczac na lozeczku jak juz czuje taka totalna niemoc, moze to ta pogoda tak dziala na mnie, bo tu w Londynie od paru dni mamy takie upaly ze masakra, dychac nie ma czym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kacha myśle ze bedzie Ci sie dużo lepiej starać o fasolke z nami i życze powodzenia🌼 ;-) Folik wiemy że nas podczytujesz dziś idziesz chyba na monitoring??? daj znać co i jak Rea no sama nie bedziesz bo coś 30 uciekają na dół jaka u Was pogoda????????? U mnie ślicznie i gorąco jak niewiem nie ma czym oddychać ufff ale lepiej tak niż jak by miało padać. Nikamo ja też tak miałam z tym je\\dzeniem wcześniej zanim wyszłam z domku to jadłam jak wsciekła a teraz zmuszam sie dla fasolki bo jak by miała rosnąć jak bym nic nie jadła hi hi a cycochy dalej bola a raczej same brodawki niestety pierwszy okres ciąży jest najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×