Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia mi brzuszek też rośie i już widać że to ciąża robi sie taki fajny i też mam uczucie że dużo przytyłam a wag stoi tylko że wcześniej ze 2 kg poleciało w dół na początku ciąży a teraz sie wyruwnało z wagą z przed ciąży. Mnie nie było w domku bo byłam u m a dzis ze znajomymi dobrymi na rybki pojechaliśmy z dzieciakami a teraz leje jak niewiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hej Beata;) a już się zastanawiałam co z Tobą?Ja uśpiłam mała i sobie leżę moj M w pracy. Wiesz u mnie z tym brzuszkiem to różnie rano nie mam prawie wcale a jak pochodzę to po południu i pod wieczór mi wyskakuje.Moja mama stwierdziła ze wcale jeszcze nie widać a ja widzę i czuję że rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wkoncu ejstescie a ja sie mialam brac spac ale mowie a wejde jeszcze moze ktos jest i patrze a tu wy super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko cerę mam beznadziejną robią mi się jaieś krostki bolące a wcześniej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już miałam isć spać zamykać laptopa a tu miła niespodzianka że się ktoś odezwał.Lola tęsknisz trochę za Polską czy już się przyzwyczaiłaś?Ile jesteś w Irl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis sie tak najadlam ze szok jadlam i jadlam az przytkal mnie jogort ryzowy i teraz juz dosc przed spaniem.hehe I jutro do pracy:( kurde ale byle do srody:) i jeszcze 9 dni do pracy i wyjazd do PL.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja w Irl na wrzesien juz bede 3 lata troche sie przyzwyczailam bo spokojniej bez problemow finansowych sie tu zyje i sie jeszcze odklada pomimo ze sie robi 3 dni w tyg ale chcialabym juz do Pl zjechac ale zeby tam bylo tak jjak tu jest hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi czy mialyscie twardy brzuch tak na srodku i troche po bokach przed ciaza??i jajnik jak troszke mocneij dotkne to boli raz jeden raz drugi kurde juz sama niewiem dzis dopiero 18dc takze do @ jeszcze jakies 2 tyg sama niewiem chyba za duzo sie najadlam albo znowu schizuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola są plusy i minusy życia w Pl ale najważniejsze że spotkasz się z rodziną,tatą.Zawsze chciałam wyjechać za granicę ale teraz nie żałuję nie jest tak żle tylko trzeba ruszyć głową i ciężko pracować.Idę spać bo mi się oczka zamykają pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jajniki przy nagnieceniu bolały mnie w trakcie owu a brzuch miałam cały twardy bo zero tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia No dokladnie to jest fajne spotkanie sie z rodzina i ojcem ale niewiem czy fajnie by bylo zyc w Pl. Oki to do jutra.buziaczki i dobranoc.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm a ja tez nie mam duzo i czuje miesnie pod skora ale taki nadety mam a owulke mialam w 14dc bo czulam bol i tempka byla wysoka ale teraz juz jest niska niewiem moze dlatego ze spimy przy otwartym oknie i czesto odkrywam sie a juz sama niewiem.Poczekam do 23 lipca do moich urodzin i jak wtedy nie bedzie @ to zrobie testa a jak przewidywanie na 15 bedzie to lipa z tego miesiaca. oki dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki:) A to ja pierwsza jestem dziś? O tej porze? No niemozliwe.....gdzie Wy jesteście??? Boże ja po weekendzie stresujacym. Ale musze się pochwalić że mój M mi się wczoraj oświadczył były łzy wzruszenia ,nasi rodzice(jeszcze nic nie wiedza o ciazy i nie wiem czy wogóle mówic do ślubu) a termin mamy na 12 września wiec nas strasznie duzo czeka załatwiania. To bedzie początek 4 misiąca powiedzcie mi czy bedę miała juz widoczny brzuszek czy jeszcze nie? A ja czuje sie ok tylko te mdłości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo , gratulacje! Co do brzuszka to ciezko powiedziec, czy bedzie widoczny, pewnie troszke tak:)Ja jestem w koncu 14 tygodnia liczac od dnia miesiaczki, wiec to 4 miesiac, bo wyczytama, ze czwarty miesac liczy sie od 14 do konca 18 tygodnia. Ja swoj brzuszek widze i napatrzec sie nie moge, choc jeszcze nikt nie zauwazyl, kto nie w iedzialby o ciazy:)Te podziały zreszta są rózne, tu strona, na którą ja zaglądam: http://trymestr.pl/ Dzołchy, pada u mnie, amaialo byc slonecznie:( ja jeszcze trzy dni i wypoczynek! nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki z rana.ale cos was malo co sie z Wami dzieje?? Kurde!!1 Nikamo wielkie gratulacje z okazji zareczyn hmm fajne uczucie jak ja mialam to tez byly lzy kwiaty pierscionek rodzinka imprezka suoer bylo. Fermina Witam Cie cos dlugo sie nie odzywalaas! milo ze wrocilas:D u mnie zachmurzone i nie zapowiada sie na sloneczko.Ja zaraz ide jesc snaidanko pozniej kawka to znowu popisze z Wami:D odezwijcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy, A ja mam złe wieści. Byłam u gina i okazało się, że w zeszłym cyklu poroniłam. Pamiętacie jak pisałam o tej tkance, którą urodziłam podczas okresu, dokładnie ją opisałam, na usg gin obejrzał mnie centymetr po centymetrze i na 99,9% to było właśnie to. Rzeczywiście @ mi się spóźnił, i to az 4 dni, trwał aż 12 dni łącznie z plamieniami, więc zakładam, że gin się nie myli. Nie ma możliwości, żeby to był kawałek endometrium, bo jest nienaruszone, a to byłoby widać. Do tego na testach owu pod koniec cyklu pojawiały się dwie kreski, ciemniejsze, jaśniejsze, ale mam to wszystko w zapiskach.Nie ma żadnej innej możliwości, więc pozostaje jedna. A jak ginowi obrazowo opisałam to co znalazłam, to nie ma wątpliwości. Jak obliczyłam, bzzzz było w 18 dc, 19 dc miałam silne bóle wskazujące na owu, więc już wiem, jaki jest na mnie przepis:) Złapałam niezły dołek, ale już mi lepiej. Są dwie dobre wiadomości: jesteśmy płodni, a zarodek prawdopodobnie był uszkodzony genetycznie i organizm sam wyregulował tę sprawę. Jaja pękają, wszystko czyściutkie w środku, pomierzone - wygląda to książkowo. Z jednej strony mi przykro, ale z drugiej już wiem, że mogę mieć dzieci:))) Gin jednak jest dociekliwy i chce sprawdzić drożność jajowodów, muszę umówić sie na zabieg i zrobić badania krwi. Tego robić mi się nie chce, bo jestem tchórz i jak już to zrobię to po wakacjach. Nie chcę sie teraz denerwować.... Takie wieści.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka no własnie teraz nie wiem jaka sukienke wybrac żebym nie wygladała w niej jak beza. Fermina a jak Ty się czujesz ? U nas tez pochmurno i spiaco ,mi zreszta cały czas się chce spać. Lola widze ze twoje staranka intensywne są .Trzymam kciuki zeby sie udało.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Rea.. teraz do nas dochodzi, ile razy moglo sie nam to przytafiac i jak czesto kobiety nie zdają sobie z tego sprawy:( A Twoj M wie, jak zareagował? A jednak opisując nam tą sytuację w tamtym tygodniu mialam wrażenie, jakbyś brała tą ewentualanosć pod uwagę. Teraz to ta jak piszesz wyciaganij z tego tylko te dobre wnioski, dobre dla Ciebie..tylko te! I cos jest jednak w tych krechac dwóch na testach owu.. Teraz jednak kazdy dzień spóźnienia bedziesz traktować ..bardziej poważnie. Będzie dobrze! A i dobrze, ze lekarza masz mądrego, dokładengo i znajacego sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, czuje sie dobrze, pierwszy strymestr bylam baaardzo senna, kazda pora dnia to pora dobra do spania. Teraz mi przeszlo, nawet nie zauwazyłam kiedy, ale mam więcej energii. Wczoraj bolal mnie brzuszek, to taki ból 10, 15 minut, ale najmocnijeszy jak do tej pory. Tlumacze sobie ze to sie tam rozciaga cos i ze tak ma być. Procz tego nic mi nie dolega, zadnych zachcianek, smakow, mdlosci, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea __- bardzo mi przykro :( ale najwazniejsze jest że wszystko jesli chodzi o płodnosc jest ok i jesteście zdrowi. Wiec miejmy nadzieje ze nastepna próba bedzie udana. Ja niestety nie jestem dobra w pocieszaniu bo jak mam pocieszac to zawsze płacze z ta osoba i na tym sie konczy. Ale wierzę głęboko że juz niedługo bedziesz nosic pod serduszkiem swoja wyczekana fasolkę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki. no fakt, teraz jakoś się nad tym wszystkim częściej zastanawiam. Ja po kilku sekundach szoku wtedy wiedziałam, co się stało, ale inaczej jest to usłyszeć od fachowca. Mój M też wiedział wtedy, ale teraz to chyba gorzej zniósł ode mnie. Dlaczego i co się stało, ja nie potrafię mu wytłumaczyć, że jak coś się dzieje złego z zarodkiem, organizm sam podejmuj decyzje. Przeżywa to i bierze na siebie, bo lekarz powiedział, że to błąd genetyczny nasienia głównie powoduje takie rzeczy i że każdy zdrowy facet ma 20% uszkodzonych plemników. I rzeczywiście, nie zwracamy uwagi zwykle na takie rzeczy, po nocy podczas @ często wylatywało ze mnie dużo skrzepów prosto do wc....kto wie, co się działo..... a ten @ był okropny, bolesny, długi i plamienia przed, po także... mój M chce iść sam na badania nasienia:)))))) chyba, dlatego, że chciałam zażartować, bo juz taka byłam zdołowana i powiedziałam, że wysłał mi małego niedorozwoja:)))))) Teraz już jest lepiej, chcemy poprostu o tym zapomnieć i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea nie fajna wiadomosc ale natura wie co robi widocznie tak mialo byc.Ja kiedys tez mialas takie skrzepry ale niewiem czy to byl okres czy co ale nie mysle o tym pojade do Pl to zobaczymy jak mnie gin przebada co i jak i najwyzej zaczne brac te antyk tabl Diane przez 3 miesiace zeby wyregulowac te hormony dobrze a sama juz niewiem. Rea ale glowa do gory zobaczysz dobrze bedzie wszystko najwazniejsze ze mozecie miec dzieci:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam, że bardziej uwierzyłam w to, że jednak dochodzi do zapłodnienia. jakoś się czuję pewniej i wiem, że jest to dla mnie na wyciągnięcie ręki. druga sprawa, czy teraz jest odpowiedni moment... ale to już inna bajka.. lekarz twierdzi, że jestem SUPER płodna, za każdym cyklem prawidłowa owulacja, trzon macicy, jajniki, wszystko jak u nastolatki:)))))) także szok za nami i jest mi teraz lepiej.... emowi gorzej, ale chyba już też z tego żartuje, teraz mi chce udowadniać, jakie to ona ma idealne plemniki!!!!:) nawet go na badania nie wysyłam, bo wiem, ze ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo no starnaka trwaja ale nie licze zeby sie udalo widocznie nie jest nam jeszcze pisane.Okres niby mam dostac jak tak jak ostatnio w 23dc to 10.07 a jak w 28dc to 15.07 ale nie biore Luteiny bo ciekawi mnie to jak organizm moj zareaguje.No zobaczymy a na tempke sie wkurzylam bo nie jeste wiecej niz 36,5 takze lipa w tym cyklu.Trudno.Czekam na @ i na wyjazd do PL 27.07 juz sie nie moge doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea i to jest najwazniejsze ze wiesz ze jestes plodna i ze masz wszystko w porzadku,a widze ze juz humorek lepszy to dobrze:D niech pokaze jakie te plemniki ma sprytne:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, dzięki:) ale dla wszystkich staraczek przestroga - jeżeli coś takiego wam się przydarzy - taka tkanka do słoiczka z wodą i oddajemy to lekarzowi do badania histopatologicznego, może być nawet zasuszone, lekarz oprócz tego zbada to pod mikroskopem, żeby nie było wątpliwości. dobrze wiedzieć, dla lekarza prowadzącego, co się tak naprawdę stało. czy to endometrium, czy zarodek i jaki był powód poronienia. chociaż ja tego wiedziećnie chcę. ale wolałabym wiedzieć na 100% co to było... tylko nie skrzep. skrzep można rozmazać w palcach i to jest wyściółka endometrium. jeżeli będzie żywa tkanka, nie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea uhm rozumie ale ja wlasnie chyba 2 cykle wstecz mialam taki skrzep ale to w czasie okresu i niewiem czy to czasem nie od tej nadrzerki a juz sama neiwiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×