Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea:) Ty się dziwisz że tteraz Twój eM bedzie Ci udowadniał ze ma idealne plemniki jak mu powidziałaś ze wysłał Ci niedorozwoja :) :) Z tedo to sie usmiałam zdrowo. I wiesz co nie myslczy teraz jest dobry czas na fasolka czy nie ,bo myśle że zawsze bedzie cos wypadało i takie jest życie i ma na co czekac ,pozwól niech natura zadecyduje za Ciebie. ja tez tak zawsze mówiłam ze jeszcze nie teraz ,bo praca ,bo wakacje ,bo mieszkanie,bo slub... A jak sie stało to wiem ze z wsztystkim sobie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ja nie wiem, wolałabym wiedzieć, co ze mnie wylatuje, skoro nie jest skrzepem. można zdiagnozować, leczyć..... ja o tym cały czas myślałam, co to było..... oczywiście przesadnie nie śledzić i nie oglądać wszystkich skrzepów, to nie jest potrzebne. jak zauważycie coś niepokojącego... a ten mój gin dociekliwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, bo jak moje jajo spośród tylu przystojniajów wybrało takiego kulawego i rozszczepionego?:)))) nie rozumiem, czytałam, że wchodzi najlepszy:))) wiecie, mogło to być także podłoże hormonalne, że się nie zaczepił zarodek, ale to już nie ważne. zrobię wszystkie badania i tyle. póki co jestem trochę zdezorientowana. nawet nie wiedziałam ,ze byłam w ciąży te kilkanaście dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Nikamo, dla mnie żaden czas nie był odpowiedni, poza 7 zeszłymi miesiącami, kiedy mogłam jeszcze mieć świadczenia. spokojnie, co bedzie to będzie. my nigdy nie atakowaliśmy jaja napastliwie, poprostu któregoś dnia przestaliśmy się zabezpieczać i już. nie zamierzam teraz tego zmienić, zostaje jak było, los za mnie zdecyduje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea a może to i lepiej że nie wiedziałaś ,bo ból byłby pewnie większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea no tak najwazniejsze wyjasnic i dowiedziec sie dlaczego tak sie stalo.a ja mialam 1 skrzep takze to chyba nic groznego ale gin mnie obejrzy i zobaczymy. Natura tak chciala zrobic widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea masz racje los za Ciebie zdecyduje:D glowa do gory bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że większy, dlatego jestem przeciwniczką robienia zbyt wczesnych testów ale patrzcie, owulacyjne testy wychodzą jednak w ciąży..... druga kreska nie jest ciemniejsza, ale jest cały czas.... dobrze, ze nie zrobiłam testu ciążowego, jak mi sie @ spóżniła, matko, gratulacje, radość, a potem takie coś.... dlatego babolki, pod żadnym pozorem nie robić testów za szybko. mnie się spóźniła @ 4 dni, więc powinnysmy robić ok. 5-6 dni po spodziewanej, żeby nie było takich niemiłych niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ze niema sie co napalac na testy ciazowe ale wiesz jakie my jestesmy chcialabysmy wiedziec jak naw=jwczesniej:D Dobra a teraz ja juz zmykam bo za 30min do pracy jedziemy a jeszcze sie ubrac. Bede wieczirkiem mysle ze bedziecie bo nudno bedzie mi samej.Milego dnia.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Rea co sie stało to się nie dostanie! Ja w poprzednim cyklu parawdopodobnie miałam to samo, tylko że mi @ przysła 2 dni wcześniej i była jakaś inna. Gin powiedział, że to jest do sprawdzenia, ale ja nie chciałam wiedzieć. To by już i tak nic nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki, często mam takie pokłuwanie, cięcie w podbrzuszu lub w jajnikach, albo taki ból jak na okres. To noramlne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Annolia ;) Tak ja tez tak miałam na samiutkim poczatku ,teraz tez mi sie zdarza ale rzadko ,rozpytywałam i okazało sie ze to najnormalniejsze bóle. A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Rea wiesz jak b miało sie chore dziecko urodzić to lepiej zeby poronić bo sie później by męczyło na tym świecie. a Ja dziś w miare dobrze sie czuje tylko mnie kark strasznie boli chyba po tym moim skręceniu i naderwaniu karku teraz bede cierpieć i padać z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! REA___wiesz to lepiej że od razu jak jeszcze nie wiedziałaś ale uczucie i zobaczenie czegoś takiego musiało być straszne.Drugi raz już będzie ok.Ja też bym nie chciała wiedzieć dlaczego coś było nie tak i już najlepiej za dużo nie wiedzieć. Ja się czuję średnio boli mnie krzyż czasami jutro lub pojutrze idę do gina i znowu się martwię czy z dzidzią ok czy już się będzie ruszać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annoli to normalne ale leż duzo i wypoczywaj póki nie ma plamień nie ma powodu do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---przykro mi strasznie:(Choć masz racje lepiej,że stało się to teraz a nie w póżniejszych tygodniach ciąży !No i najważniejsze,że wiesz,że jesteś płodna!Ja np. do dziś tego nie wiem i męczy mnie to okrutnie!Super,że M chce iść na badania, ja to z tych co wolą wszystko sprawdzać i mieć pewność,że jest ok. a w razie potrzeby z tym zawalczyć, więc moim zdaniem to super pomysł :) Tak na marginesie mój idzie za 2 tyg. :)Na szczęście też sam na to wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---tak jak mówiłaś moje jajo urosło :) Własnie wróciłam z USG dziś 20dc i jajo ma 22mm...lekarz troche się teraz zaczął martwić czy aby na pewno pęknie, bo już dość późny dzień cyklu, ale skoro pękły w 2 poprzednich cyklach to jest szansa,że ten też pęknie. Mam przyjść w piątek i wtedy oceni czy pękł czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wszystkich (zwłaszcza do REI bo prawie nigdy mi nie odmawia % :) ) Mam dziś imieniny i częstuje ciastem z truskawkami i galaretką , winkiem różowym mocno schłodzonym oraz soczkami dla tych co nie mogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam no więc działaj ostro żeby lipiec był Twój ;) Nikamo___jaką suknię założysz to nie będziesz wyglądać jak beza bo jesteś szczupła.A żeby zatuszować brzuszek to są takie suknie marszczone na boku i na pewno 4-miesięcznego brzuszka nikt nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam całkiem dorodne to jajo! Będzie z niego dorodna dzidzia czego przede wszystkim Ci życzę na imieninki:) No i poproszę ciasteczko i soczek :) Nikamo martwią mnie te bóle, bo to kłucie to jest czasem całkiem mocne. Tak poza tym to wszystko ok. Mdłości na razie nie mam. Gratuluję zaręczyn! Klaudia staram się wypoczywać, ale przy takich dusznych pogodach samo chodzenie jest wykańczające. Dziewczynki, ma dosyć sporo śluzu, jest on biały ale zabarwiony lekko na żółtawo. Nie wiem czy to normalne, czy coś nie tak. Jak miałyście na początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - wszysktiego najlepszego - ja teraz ciasta nie odmówię:) a i procenty się jakieś znajdą (pijaczko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam _:) Wszystkiego najlepszego z okazji imienin oraz spełnienia tego najwiekszego marzenia!!! Klaudia__ masz racje co do tej sukienki ,bede wypozyczać wieć myśle że coś ładnego wybiorę , Annolia_- śluz też normałny ,ja mam taki cały czas.Wazne żeby nie było plamienia. Kurcze ja to jestem głupia,znów sie naczytałam na forach o komplikacjach ,poronieniach.... Juz obiecałam sobie że tego robic nie bede a znów trafiam na takie tematy... Dziewczyny jak pójede do gina to bedzie juz początek 7 tyg od @ to bedzie juz cos widac (chodzi mi o serduszko przede wszystkim)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, czytałam, że bardzo typowe - mleczno-biały lub zółtawy śluz, także bez zmartwień:) Niki - powinno pęknąć jak najszybciej, te giganty powyżej 3 cm raczej nie pękają:( w każdym bądź razie - dla staraczek: z moich notatek wynika, ze wcześniej atakowaliśmy w trakcie lub zaraz po owulacji. wtedy już nie miałam śluzu i teraz uważam to za błąd. moja rada wynikająca z notatek - atakujemy 1 dzień, 2 dni przed owulacją z kilkudniowym materiałem. wcześniej celowałam w dzień owulacji i po i były z tego nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - gratulacje!:) a chłop już na stałe na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Tak juz na miejscu :) Nareszcie! Dlatego możemy cos załatwiać i chyba zacząc normalnie życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, sto lat z okazji imienin! Niech sie marzenia spelniaja! A kawaleczek ciasta poprosze chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo serduszko powinno już bić chociaż czasem dopiero w 8 tc zaczyna zależy jaki ma gin sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×