Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

prosze bardzo dla Rea duza miseczka i dla Nikamo dla Folikowej mniejsza z mniejsza iloscia makaronu, bo sie odchudza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, ja to sobie tak myślę, że mu jakiejś trutki zadam, np. do ciasta! ale takiej, żeby tylko mowę stracił, bo taki rozwrzeszczany jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Nikamo duzo pieprzu.... nieeee ona ciezarówka..... przecie nie mozna tak..... REA ona niech z KATE sobie odleja troche wiesz tak delikatniej bo bedzie ich brzuchol bolał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz prosze przyprawy i husteczki i serwetki cobysta se lapczywe ryjki poobcieraly hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się odchudzam, ale ok, nie będę jadła drugiego dania.... ..ale dobry, katie, taki ciemny, taki rosół właśnie lubię, mniam...a natki nie dałaś i dobrze, ja dużo tego nie lubię...mniam!!!!! Folik, jedz, nie gadaj już, bo po brodzie tobie leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pieprz ciąży zaszkodzi przestań! Nikamo, daj mi husteczkę, też mi leci, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kate jestes boska..... mniam mniam..... tak tak im daj duze michy.... REA biadoli ze gruba a makaronu to za dwoje je..... ale niech tam moze to i dobrze bo Towar jednak zblizy sie i makaron zrobi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towar, to on niech sobie siedzi tam, gdzie teraz jest. mam spokój chociaż... i gotować nie muszę.... a co jutro na obiad kate?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):) to wasze miny jak zasmakowalyscie mojego rosolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - my im możemy w drzwiach chloroform podawać, zanim wejdą! a twój to odzwyczajony od domu chyba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ale tam nas za duzo dałaś gąb! my tylko we 4 sobie siedzimy! no w sześcioro lub siedmioro (Folik;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak mój się musi przyzwyczajac do życia we dwójkę (nie wspomne o trójce) Ale jakis taki sie głupi ostatnio zrobił ze nie mam słów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no niewiadomo i le was tam siedzi moze jakies blizniaki sie zachycily:) :) Rea a jutro pomidorowa.... na bazie dzisiejszego rosolu... moze byc z ryzem jesli cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec nie znam sie ...... z tym smakiem moze niebawem Wam powiem jaki rosól ja lubie jak bede 2 w 1 hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, może on sie chce jeszzce nacieszyc byciem chłopcem? nachapać ile się da, bo potem już mu nie będzie wypadało...? mój się krzykliwy zrobił jakiś....czepialski, romantyzm umarł śmiercią naturalną.... rutyna! zabiję go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa jutro jupi !!!! wiec nic nie musze z domu przynosic ale na pewno bedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojadly panie?????? to rzucam nektarynki.... lapac !!!!!! tylko nie mlaskac mi tam bo slodkie i soczyste.... prosze nastepna porcje husteczek, bo se lapy popapracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też chce rosół dóżo wielką miche hi hi później sie bede odchudzać a teraz chce jeść. Rea Folik nie marudzić tylko do roboty aaaaaaaaaaaa rea leczy kręgi to niech szybko leczy bo jaja sie marnują. Kateja jeszcze jarzynki poprosze z tego rosołku. Nikamo jak sie czujesz jak jedzonko dalej smakuje?????????????????????????? Pati wracaj odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klaudia jak wczasy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, dobra, ale ze śmietanką.... dobra, to może teraz poleżymy? oczy mi się kleją......aaaahhhhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, dobra, ale ze śmietanką.... dobra, to może teraz poleżymy? oczy mi się kleją......aaaahhhhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co slucham wlasnie RMFu na kompie i gadali w wiadomosciach ze pan z robot drogowych jezdzil walcem, ale mial ponad 2 promile alkoholu!!!!! hahahahahaha :) to ladnie tam wywalcowal :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, łap ten rosół bo dobry i zaraz go nie będzie, a jeszzce dla eMa musimy zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×