Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

nie znioslabym jakiegos foszacego sie dziada w domu, albo takiego co to wylazi z domu i se idzie w piz***, a ty siedz babo i mysl.. onie co to to nie a tak w ogole to troche naprodukowalysmy stron dzisiaj :):):) i siedzimy na gorze caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście! ja chyba rzeczywiście jestem w ciąży bo połozyłam sie i zasnełam na 3 h! nigdy mi się coś takiego w dzień nie przytrafiało:) własciwie to jeszcze bym pospała:)Tak na marginesie dziś zaczynam urlop wiec moge sobie spac do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój był kiedyś aniołem:) nie umiał się boczyć długo, nie krzyczał.... czar jednak prysł:) i nauczył się ode mnie, cichych, złośliwych dni..... mam pełną świadomość, że to moja zasługa! gdyby tak często nie pracował, to już miałby płukanie żołądka, no jeszcze ratuje go poczucie humoru, mogę ryczeć ze śmiechu czasami. ale teraz wypowiedziałam wojnę!!! jest wstrętnym zazdrościuchem i krzykaczem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Niki, ciebie przepytam: brałaś duphaston? w jakich dc? mnie baba kazała od 10 do 26 dc, ale coś mi tu nie pasi.... podobno powinien być stosowany po owulacji????? bo inaczej ją hamuje i @ jest szybciej niz powinna? coś wiesz w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam owu 19-20 dc, badała mnie na usg, jajo jak malowane gotowe do skoku w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----tak brałam duphaston, mi kazała przyjmować od 16dc przez 10 dni, ale....(to jest sposób dla książkowych cykli po 28dni)wyczytałam tak jak Ty,że musi być po owulacji bo gdy weźmiesz go przed to moze ją poprostu wstrzymać.Zaczełam brać w tych cyklach 3 ostatnich które miałam monitorowane, dlatego brałam od 17dc,18dc i ostatni cykl ten mam nadzieje szczęśliwy gdy owu była wyjątkowo późno to od 23dc. Teraz zresztą z racji tego troche zbyt niskiego poziomu progesteronu biorę go równiez podobnie jak po owulacji czyli 2x1...tyle,że cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauwazylam ze wpisy sa zawsze jak jest zarcie albo wóda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja też brałam ten duphaston 2 razy dziennie i nic mi sie po nim nie działo nie puchłam nic hi hi ale teraz nie biore i puchne cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dopiero doczytałam, Tobie kazała brać od 10dc? Może z jeszcze jakiś innych względów medycznych niż tylko niski progesteron tak właśnie kazała Ci go brać, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..się rozpisały.. jak dawno:) Rea, dobrze, ze punkt widzenia na Twoje jajniki reszte masz od innego gina..bierz leki, jak panikazała. Ale jak to Ty na poczatku forum pisłas czesto, bzykajcie sie.. bo nie znacie czasu.. to jak to tak, 5 razy w miesiacu! Ja rozumiem, ze moze materiał przetrzymujesz u Mma , żeby najlepszy był, ale to za mało:) Urlop, wakacje to dobry czas, na mnie działa zawsze wyjatkowo;) Jaja nie marnuj! nie wolno! Foliku! Ja wiem! ja wiem! Ty sobie zamowilas kidys fasolke jak ja, na rocznice slubu! i bedzie! ja wiem! A co do wspomnainej przez Folika historii na sasiednim topiku: NIEPLODNOSC! Nieudane straania.., to pokrzepiajace.. tez tam czasami zagladam i podczytuje historie innych dziewczyn. Warto przeczytac chocby strone 250 i opis Marezny, i ta wspomniana pani Klepma, tez zdziwiona:) fajnie tak czytacm, choc bardziej bym chciala, zeby na naszym topiku nie bylo juz nikogo w gornej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz pękne chyba najadłam sie jak świnia hi hi ;-) zjadłam 2 talerze wielkie barszczu ukraińskiego mniam mniam zjadła bym jeszcze bo jest pyszny ale gdzie mam sobie go wcisnąć hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marzenia z ta rocznica slubu....... Ferminko..... A sie dziecko wiedze pomylio- bo to przyslowie brzmialo tak bzykajcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny.... a co do mnie to wkurze mnie jedno - ze gina wrecz molestuje zeby mi dal leki jakies a on ale co ty kobieto chcesz znosisz jaja.... ktore pekaja..... wiec tylko sie bzycz bo rozne leki roznie wplywaja na nasz organizm i łykaj tylko folik.... to wiem i biore... ale widze inne jakies maja leki z aptekia ja jedynie folik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dzidzi...... zamówienie - juz raz na maj mialam i co angina przyszla zamiast dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jestem dzisiaj w 18 dc, czyli jutro/pojutrze owu. Mam to brać na zniwelowanie plamień, ale Gina mówi, że też ewentualnie podtrzymuje ciążę. naczytałam się teraz i piszą, że absolutnie nie można brac progesteronu przez owu, bo się ją blokuje, oprócz tego jak prze owu organizm dostanie dawkę sztucznego prog. to potem sam nie produkuje, cykl się rozregulowuje, skraca..... druga rzecz, jak się go odstawia przed @ to właśnie może spowodować poronienia, bo nagle brakuje w bazie hormonu podtrzymującego ciążę... nie wiem co teraz robic, wezmę chyba jednak po owu, nie chcę mieć znowu jaj jakichś z 50 dniowym cyklem.... nic z tego nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik bedzie i dzidzia i to śliczna i może teraz sie udało o???????????? jeszcze troche i bedziesz testować wiec zobaczysz uda sie jak nie teraz to innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, halo, babole JA NA RAZIE SIĘ NIE STARAM, MAM SIĘ WYLECZYĆ, DOROBIĆ I DAM WAM ZNAĆ CO I JAK. NIE MOGĘ PRAWIE SIĘ SCHYLAĆ, MAM PLAMIENIA JAK SŁONICA I MAM MIEĆ ZABIEGI NA KRĘGOSŁUP, KTÓRE POWODUJĄ PORONIENIA W PRZYPADKU EWENTUALNEJ CIĄŻY. DO TEGO MAM WOJNĘ Z CHŁOPEM I NIE BĘDĘ Z NIM SYPIAĆ! JAJO MOJE ZNOWU NA AUKCJI: 100 PLN NA BIEDNE DZIECI - KOMU? 26 MM, DORODNE ZDROWE, BLOND GENY, DUŻY WSKAŹNIK INTELIGENCJI PODOBNO :) KOMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena wywoławcza 100 PLN.....komu? jutro juz będzie za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---tak duphaston podtrzymuje ewentualna ciąże dlatego ja go teraz też biore. Słuchaj mi 2 gin. powiedziało,ze najlepiej brać przez te 10 dni po owu i zrobić test,jak negatywny to przestać i czekac na @ jak pozytywny brac dalej...ja tak zrobiłam i był negatywny wiec przestałam,ale za 4 dni juz pozytywny to zaczełam, gin twierdzi,ze te 4 dni przerwy to nic złego i nie doszłoby tak szybko do poronienia chyba,ze ktos ma naaaaprawde malutki poziom progesterony własnego.Własnie robiłaś badania? Najlepiej jakbyś zrobiła 7 dni po owulacji (duphaston jest to progesteron sztuczny i nie wpływa na wynki tego poziomu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 dam tylko nie wiem czy juz mi nie jest potrzebne i M jak sie dowie ze ma znowu w nie strzelac to zostanie w pracy zamkniety od wewnatrz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ty tu nie handluj jajami, tylko chlup do sloika i wykorzystaj jak nadejdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie ja nie biore REA za duze.... moje ponoc maj a po 24 mm jak pekaja i te bidy mojego M sie nie przebijaja to do Twojego tymbardziej wez moze na allegro ktos kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea da formaliny dawaj te jaja a później na wystawe daj te olbrzymy takie jaja sie marnują ehhhh no ale cóz zdrowie najpierw później dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tanio i nie bierzecie> z takimi genami???? niepojęte! dobra, wystawię je przed biuro, może jakiś orzechodzień się skusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może z tym słoikiem macie rację? może je zamrozić? potem juz taka płodna mogę nie być.... mega jaja hoduję miesiąc w miesiąc i zero cykli bezowulacyjnych - gin mi mówił, że ewenement w moim wieku... Nikulam - nie robiłam jeszcze żadnych wyników. Jak wyrobię sobie to ubezpieczenie, to ich pociągniemy z karty, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, już postanowiłam jak brać te leki: od 21 dc przez 10 dni do 31, chyba, że sama @ przyjdzie. ona mnie nawey nie zapytała jak długie mam cykle chociaz kiedys czytała, że faza lutealna powinna trwać min 14 dni, ja mam 11, to pewnie w tym jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×