Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ciągle mnie boli głowa, ciągle jestem zmęczona, zła.... bez sensu... a Folik, zapomniałam - towar przyjeżdża jakoś na dniach, ale gumeczki są zakupione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi lepiej, jakie miałyście objawy po tym duphastonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewoje :) Folik mowisz ze Klempa zaciazyla????? !!!! czytam tamten topic tez, bo dziewczyny maja duze doswiadczenie, nie wypowiadam sie jednak ,bo i po co,podczytuje:) to tak samo jak Papierowe..ona tez dlugo sie starala nie...tak wiec sama widzisz na kazdego przychodzi czas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, kate - ja się przyznam, że innych forow o staraniach nie czytalam.... ale każda ma swoj dzień zwycięstwa.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto jak to - ty nie czekalas ani dnia, cha cha:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak folik zaciąży, a chyba się udało.... to zostanę najstarszą ciotką tego forum! etatowo, bo chyba Pati ma lepszy wynik, ale możecie mi mówić: CIOCIU:) do Ferminki matko, a do mnie ciotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik wlazlam na tamto forum by poobserwowac emocje tam towarzyszace, uffff goooooraco bardzo, no wkoncu 4 lata staran to nie takie chop siup, a widzialas te jej testy? matko kochana ,krechy jak byki takie wielkie:):):) i dobrze ze sie dziewczynie udalo wreszcie, bo ona taka bardzo fajna i pocieszna Rea- a ty tez teraz mysl pozytywnie,poszlas do innego gina... to dzialania beda prowadzone w dobrym kierunku, na temat Duphaston nic ci nie powiem-bo nie wiem, nie bralam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate witaj.... ty to wiatropylna.... sutki Cie zaszczypią i juz masz fasole... a my ciagle bolace cyce.... moje duze jak donice.... i co i nic.... ale Klempa faktycznie nalezalo sie jej teraz niech rzyga i mowi jak jej niedobrze... a niech ma za swoje.... ale patrz jak to przeszla - 2 inseminacje i dupa..... a tu taka niespodzianka...... REA juz nie ciociuj... mi w sumie nic spejclanego nie dolega .... nie rzygam jak Klempa z tamtego Topiku.... nic z tych rzeczy..... ale musze sie pochwalic ze schudlam tak sama z siebie 2 kg nawet myslam ze waga sie popsula..... jakos warzywa i owoce robia swoje.... ale moj M mowi zebym sie nie nagrzewala tak to bedzie dziecko..... REA a cycyki bolace co oznaczaja.... mi lekarz mowil ze ok tak ma wiekszosc babek po ow. mi tylko sie pojawi troszke @ i juz nie bola jak reka odjal a teraz tak jak wieczorkiem rozpuszcze to oj bola bola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea no i po drugie najlepszym dowodem na to ze jestes plodna i wszystko z toba i chlopem jest ok, jest fakt ze bylas w CIAZY ,wiec pewnie gdybys wtedy miala cos na podtrzymanie, np ten duphastondo poronienia by nie doszlo, gdybys po prostu byla pod fachowa opieka-bo widac ze tobie nic nie stoi na przeszkodzie- ale najpierw trzeba wyrownac twoje "wnetrze" kapisz????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a REA moja znajoma na tym etapie co ja tyle ze nie ma bez lekow @ i ma ten duphaston i powiem ze narzeka ze wlasnie puchnie przy 152 wazy 72 kg... duzo ale widac najbardziej tylek i brzuch.... ale przeciez Ty to laska jestes.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, nie tam wiatropylna zaraz-zdrowa po prostu, i we "wnetrzu" moim tez wszystko poukladane raczej dobrze na moje szczescie, nawet w szoku bylam ze po porodzie nastepne dwa okresy mialam regularne, powrocily sobie do 29 dniowych cyklow:) trzeciego juz nie dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, jak mi nakręcisz sprzedaż i popłacisz rachunki, biorę moje JAJO w obroty, cha cha.... nic z tych rzeczy panienki, nie chcę biedować i nocy nie przesypiać, czy na kaszki będzie..... o nie. najpierw robota potem przyjemności:) ty zdrowa jesteś i szczęsciara do tego..... Folik, ty mnie nie strasz, bo ja już patrzeć na siebie nie mogę, a ty mi mówisz, że jeszcze przytyje, o nie to ja to rzucam w cholerę, ja już w kompleksy wpadam pierwszy raz od 30 lat, a ty mi takie coś... może ten duphaston apetyt wzmaga i się żre? bo to, że wodę zatrzymuje, nie powinien takiego tycia wywoływać... na ulotce o niczym takim nie piszą, że się tyje.... mi lekarka powiedziala, że tylko puchnie.... bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate watropylna = zdrowa.... Ty to jak w pismie swietym jak sie rozmnazali to napisane bylo cos takiego - i...X zblizyl sie do Y i mieli syna o imieniu Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o co chodzi, Folik, ty z tego chłopa wyciskasz soki, jak cytrynkę do herbaty, te plemniczęta lewdo dygają, ledwo płyną, krztuszą się i nie dolatują, a z tego co pamietam, to Kate spokojnie podeszła do tematu. raz kiedyś pyk - ogonki długie, dojrzałe i widzisz! połynęły delfinem do JAJA. zdrowego JAJA zaznaczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jak mam w zapiskach, jak ustrzeliliśmy żółtka, to też były takie 5 dniowe, dorodne, główki wielkie, ogony wijące się, za mocno go eksploatujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - cha cha cha.... ale smieszne... wiesz wyciskam raptem sie bzzz w tym cyklu 5 razy .... i mi sie tez juz tak nie chce.... a gin jak powiedzialam ze 10 razy - to on mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - roznie to bywa... dopiero niedawno podsunela mi kol. art. ze codzinne bzzz poprawa plodnosc.... a niektorym faktycznie tylko raz wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie Rea, najpierw musisz sobie sama w lebku poustawiac czego ty naprawde chcesz i wedlug takiej kolejnosci dzialac, a u ciebie sa jak czytam 3 sprawy - - firma - zdrowie+ ostatnio zamartwianie sie o swoja figure - dziecko wiec kolejnosc spraw nalezy do ciebie.. Ciociu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wam powiem w tajemnicy (!), że u nas, jak w styczniu była akcja non stop, to od 2-3 mcy, może 5 razy w miesiącu...:( mnie się też już nie chce, obrzydziłam sobie seks tymi staraniami.... dobrze, że będziemy mieli urlop teraz, może wrócimy do dawnej formy.... a jeszcze teraz nie można, to jeszcze doda pikanterii:)))))))) oj już mi się zachciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kate ma racje.... REA pozmieniaj kolejność pozmieniaj..... jak na razie to tylko ja i Patrcja pewna bezplodnosc.... REA choc ucieklo to jednak plodna.... chyba sobie poryczec musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest gowno prawda, o tym bzykaniu i o plemnikach jakosci, mnie moj stary i doswiadczony gin z pl powiedzial ze mozna nawet 5 razy dziennie i jak ma byc to bedzie, moze jakosc jest troche gorsza, ale ilosc??? nie bardzo i tak wszystkie plemniory musza TAM leciec... nie maja wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - zdrowie, firma a potem spokojnie dziecko, jak się ogarniemy i będę miała wolną od zmartwień głowę. wtedy ciocia założy sobie inny topik dzieci, bo tu już będą papki i przeciery na tapecie, cha cha, hurtowo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie gin jeszcze o orgazm pytal bo mowil ze zachodza i bez ale te co maja to szybciej.... a ja mam i co.... glupie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jesteśmy z Towarem na ścieżce wojennej! niech on lepiej sobie wchodzi po ciuchutku...... bo sssyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam miec II kreski niebawem i koniec.... ilez mozna... a jek nie to z REA zaozymy ten NOWY (2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie!!!! orgazm powoduje zasysanie plemników do środka - ale trzeba mieć jednoczesy z eMem albo po nim, co jest powiedzmy sobie trudne, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ty już na progu jesteś..... przestań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×