Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mi sie niedawno dziecko snilo co je do lodwoki wlozylam zamiast do mikrofali.... wiec nadzieja jest jak sie sni.... a i bocian byl na dachu (juz nie we snie) i tesciowa mowila zebym wyszla i Ma za reke wziela to przyleci z dzieckiem..... ale ja mialam rece pelne roboty...i M sam patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa dupa.... orgazm srazm,,, co wy gadacie.... to nie orgazm wam rozdaje dzieci.... to wasza psycha!!!!! zaraz wam doleje tu , bo sie rozlazicie jak stare gacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nad londynem piekna pogoda... oooooo pikna najpierw lalo, teraz gradzisko wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Ty nam lepiej fluidy powysylaj.... ale tak ogolnie to tylko 3 gg a reszta ciekawe gdzie moze cos napiszecie co by sie pozlatywały.... a LOLA to jest czy sie wypisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, nie trzęś brzuchem, bo ci zaszkodzi!:) daj sobie ciotkom pogadać, pobiadolić! Folik, ty mi daj spokój z tymi twoimi snami i bocianami. ty się skup, jakie objawy masz lepiej i powiedz cioci, jak się czujesz! ja wczoraj widziałam 2 bociany obok mojego samochodu i co? o nie, nie, nie bliźniaki, raz jeden, a 5 km dalej drugi, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze.... fluidy leca ****************************************************************************** ******************************************************************** ************************************************************* ***************************************************************************** ******************************************************************** ************************************************************ a to jeszcze troche ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ takie jak kijanki troszke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te grady znad polski przezły na zachód - w UK są i nawet w USA. tam nigdy tak nie lało latem, jak teraz..... i bardzo dobrze, słońce nad nami Foli.... Kate, ty sobie poleż, poczytaj, odpocznij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - bedzie tak... (2) blizniaki czyli ze jedno sie urodzi szybko i dopiero za 5 min drugie.... a jak samochodem jechalas tzn. ze szybki poród... bedzie.... łatwy... a moje sen - mikrofala - inkubator a lodówka - in vitro z mrozkaów... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ty głupol jesteś! zamrażarki... puknij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`````` ap ap.... łykam... ap `````` ap i jeszcze te ******* a te to jakies dziwne.... ********* czy to na pewno fluidy a nie swinska grypa jakas.... ap ap.... łykam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, a ja sama więc nie gotuję, może wpadnę na obiadek, co tam dzisiaj szef kuchni poleca???? gradówkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea co ty mnie tu do czytania wysylasz? cholewa.... a wy tu bedziecie mi sie rozlazic :( Folik to ty juz nidlugo testujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli podsumowaujac ja glupol a Ty wariat wiec = sie .......... normalna kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie rozłażę, ja działam! pracuję, latam po lekarzach i spię!! ale śpię ostatnio, aż mnie na tarczycę przbadali, ale w normie! cukier też!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Folik, ja tobie kibicuję!!!:) Kate - o której mam być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariat... ja teraz nader spokojna i wyważona..... sama tylko jak palec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spie.... i tez normalnie.... i tez chodze do gina.... heeee..... nie chwal sie i jedz rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate poszla pewnie nalewac - kate mi makaronu mało.... bo sie troszke odchudzam .... wiesz musze byc laska jak zaciaze... REA wiem ze kibicujesz a ja Cie strasze Towarem na JAJO dorodne... a Ty nie sluchasz tylko praca itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę jeść rosół, ale nie wiem, czy już gotowy! gotowy? mam swój talerz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Folik, jak zostałabyś bez pracy to byś mnie zrozumiała..... o niczym innym nie myślisz, tylko, czy zarobisz na siebie..... szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho Cześć Babeczki:) Aleście się rozpisały i jak zwykle musza Sobie dogadywać!!! Ale racja to racja przestac biadolic tylko brac sie do roboty!!!! Folik ja cos czuje że....... ale ciiiiiiiii!! a Rea Ty podlecz kręgi i bedzie ok ,w ciazy tez mozesz firme rozkręcać a potem M się nia zajmie na dobre! Kate załapie sie na łyzke rosołku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkamo..... masz talerz.... Kate.... tamta poszla gdzie ten rosół kure zabijasz dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nikamo, ja tez mam czutkę....:) oj temu mojemy chłopu nie ufam.... i nie umiem ręki wyciągać po pieniądze.....a jeszcze tak mi ostatnio działa na nerwy, że szok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j Folik, cierpliwości, dobry rosół to kilka godzin się gotuje, daj jej przyprawić chociaż.... Kate my z Folikiem i Nikamo to chcemy dużo pieprzu i maggi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea to witaj w klubie ! Ja mojego to bym rozdarła na czynniki pierwsze i w kwasie solnym maczała!! Tak mnie wkurza ostatnio!!! Fasolka w brzuchu ,ślub za pasem a on sobie na rybki jeździ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×