Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hello!!! No widzę, że sobie popisały Koleżanki dzisiaj ---- aż mnie oczy od tego czytania bolą :):):):):):):):) To se idę spać....o a co to za jakieś kody do przepisywania????? Też wymyślają::: Dziewczynki mam do Was pytanie ---- jak zamieszcza sie suwaczek pod postem????? Dobranoc, kororowych snów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ---- wiem, wiem tylko zanim ja się maluszka doczekam to jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie :(:(:( Jak spacerek, wypuściłaś się na zakupy z Małym???? Mam nadzieję, że nie odczuwasz żadnych dolegliwości.....No i jak rosołek???? Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!! Melduje sie dzisiaj pierwsza......ojojoj gdzie Wy som??? U mnie dzisiaj jest ładna pogoda, słoneczko świeci, +2 na termometrze, śnieg topnieje....Czyżby wiosna szła do nas..... Uciekam do pracy pomałau, jeszcze tylko 8h i WOLNE :):):) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. ale mi sie spac chce..ojojoj Dorotko musisz skopiowac kod do suwaczka,wejsc w "moje konto" i wkleic do stopki :) Jedyne dolegliwosci jakie odczuwalam to bol w nogach i plecow..no ale jak przez pare miesiecy chodzilo sie tylko od samochodu do drzwi w pracy.. A moja gorka to nieskromna jest...i ciagnie sie chyba z kilometr,jak doszlam na gore to czulam jak mi pot po plecach splywa hihi teraz to jeszcze wozek z malym jest leciutki,ale co bedzie jak bede musiala wepchnac na gore spacerowke z malym klopsem w srodku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Mnie jakiś Leń ,,nieopatentowany ,, dopadł - doslownie nic mnie sie nie chce , do tego straszny bol glowy petajacy sie juz z tydzień . Pomyślałam ze wejde na topic i poczytam to może humorek wroci a tu frekwencja taka ze az oczka bola od czytania ......... Chmureczko jak Klaudusia ? Beatko czy z Arturkiem juz dobrze ? Aniu przypomnij ,,starej sklerotyczce jak twoj skarbek ma na imie . Klaudia a twoja córcia jak ? Foliczku przykro mi ze masz dolegliwosci ale sama wiesz ze jeszcze niektore z Nas dalyby sie za nie pokroic gdybys odstepowala ... trzymaj sie kochana dzielnie Chciejeczko ciesze sie ze juz zagrozenie minelo . Rea osobiscie nie znam osoby ktorej nie dalby sie we znaki ostatni rok , ja zeby wyjsc w 2009 r na prosta musialam zapierdzielac po 16h , odbilo sie w styczniu na zdrowku moim . Dorotka powodzonka w tym cyklu... PATRYCJA WSTYDZ SIE ..... TYLE CZASU NAWET KROPECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny co tu taka cisza? ja dzis oczywiscie wolne mam a w przyszlym tyg podobno 1 dzien tylko mamy robic neizle no nie? hehe Ale jeszcze 9 dni i lece do PL bardzo sie ciesze:) Halllllo odzywajcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko moj synus ma na imie Sebastian :) Lola no niezle niezle..dobrze,ze ja na macierzynskim jestem,to sie o robote nie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no niezle,masakra co sie dzieje,ciekawe jak tak dlugo bedzie,no nic zobaczymy:) co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo udało mi się -- tylko ten adres tego suwaczka to jakoś wielkimi literami wyskakuje. No nic będę jeszcze potrzebowała pomocy :):):) Pomożecie????? Oki to uciekam, może uda mi się zasnąć, tak się dzisiaj narobiłam w pracy, że hoho Dobranoc :):) http://s6.suwaczek.com/20080510650123.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellooo Oj sorki Dorotko..to Orcio pytala..poryralo mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby a co tu taka cisza gdzie Wy jesteście co??????????????????? Macie pozdrowienia od naszej Pati :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!!!! Jestem i ja, tak na momencik - miałam tyle roboty w domu, że szok. Coś mnie naszło i wzięłam się za sprzątanie, takie porządne, zmieniłam pościel, wstawiłam 2 prania ojoj :):):):) Padam na.....buzię. Ale aż miło popatrzeć, jeszcze zdałoby się okna pomyć no ale poczekam jak będzie ładniejsza pogoda, bo znając swoje szczęście to jakbym je umyła to zaraz zacząłby padać deszcz....Jutro sobie odpocznę --- albo i nie przychodzi do mnie siostra cioteczna z córeczkami :):):):) Aniu - no przecież nic się nie stało :):) Beatka - a co u Ciebie i Pati ???? :):) Orcio - fajnie, że się odezwałaś -- pisz co tam u Ciebie A gdzie Klaudia, Chmurka i cała reszta...... Pozdrawiam ciepełko i dobranoc....:):) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BABECZKI DZIS WIELKI DZIEN U MNIE - NAS . Niewytrzymalam i bylo bzyyy , czlowiek a dokladnie ja uzmyslowilam sobie po takiej przerwie to zloty srodek na wszystkie stresiki . Niestety ze tak nazwe ten dzisiejszy epizod pozornie ma nie wplywac na nasze relacje hihihi ale juz sie rozanielilam i co - zrobilam obiad , zjedlismy razem , u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):) Witam w piękne, niedzielne przedpołudnie :):):) Orcio - może to takie małe kroczki - od czegoś trzeba zacząć. Ale pewnie i tak będziesz eMa obserwować - Pamiętaj każdemu należy się od życia co najlepsze.....3mam kciuki, żeby Wam się udało Kochana :):):):) Lola - a jak tam Twoje przygotowania do przyjazdu do PL, spakowana już jesteś???? A my znowu zaczęliśmy staranka - ciekawe z jakim skutkiem :( We wtorek będę wiedziała, czy te leki działają czy też nie, czy pęcherzyki się powiększają czy nie. Zobaczymy :) Zapraszam na obiadek - dzisiaj na pierwsze danie zupka pomidorowa z makaronem a na drugie gołąbki z ziemniaczkami :):) Juz mi ślinka cieknie :):) MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZĘ :):):):):):) http://s6.suwaczek.com/20080510650123.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka No powoli sie juz pakuje i nie moge sie doczekac,jeszcze tydzien i lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Aja jestem chora w nocy miałam goraczke 38 :-( ledwo zyje a Arturek sie duzo budził i padam. U Pati wszystko ok po staremu przygotowania do ślubu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no no jakis przełom w zwiazku widze oby tym razem było wszystko dobrze i zeby zaufanie wróciło bo to jest najwazniejsze w zwiazku bez tego ani rusz. Trzymam kciuki za Wasz zwiazek i zeby kiedys zaowocował małym człowieczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D No kobietki już po weekendzie wychodzimy z norek i piszemy :-D Nikamo jak sie czujesz jak maleństwo jesteś juz po terminie czy jeszcze przed???????????? niestety nie moge znaleźć tabelki bo bym popatrzła. Dziewczyny te po porodzie niepamiętak która miała cc ale mam pytanie bo dzis chyba dostałam okres i niewiem czy to jest możliwe miesiac po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim Beatko dziękuje bardzo. Zajrzę pózniej do Was Kochane . U mnie niestety znow wszystko na najwyzszych obrotach , nie mam czasu w D... sie podrapać ale to i dobrze . Patka ciesze sie ze wszystko dobrze , pozdrowionka serdeczne ... CHMURECZKO bardzo niepokoje sie twoim milczeniem , mam jakieś zle przeczucie , odezwij sie Kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ::):):) Ja na chwilkę i zaraz do pracy. Dziś mam 13dc i powiem Wam, że momentami mam takie dziwne kłucie jajników, że szok. Ciekawe co mi jutro powie lekarz... Życzę Wam miłego dnia:):) Pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja kolejny dzien wolny mam masakra ale podobno w tym tyg 1 dzien mamy robic ciekawe kiedy.W czwartek mam wezwanie tutaj u Nas do spzitala na konsultacje dopiero sie odezwali po 3msc jak wczesniej mialam te problemy z poronieniem to poszlam do lekarza prowadzacego i dopiero teraz mam wezwanie,ale to cala Irlandia taka zacofana. Dzis sie mam zamair wziasc za golabki a pozniej za sprzatanko domku. Jak cos to zajrze pozniej milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Orcio___cieszę sie że się wszystko układa ;D Lenka je,śpi i rośnie słodki bobasek...tyle na nią czekałam że teraz non stop na nią patrze i co chwile całuje i przytulam moją Milusie kochaną :) a starsza córcia bardzo się ucieszyła z siostrzyczki i szczerze myślałam że będzie zazdrosna czy coś ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Beata ja jeszcze przed terminem ale juz bym chciała urodzić:) Od wczoraj mam strasznie twardy brzuch ,nie wiem czy to normalne i zaczynam się denerwować. Do gina ide w czwartek dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo To trzymamy kciuki zeby w terminie sie urodzilo malenstwo:) juz niedlugo:) Trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny Nikamo na pare dni przed porodem brzuszek sie obniza znacznie i staje sie twardy , zycze szybkiego rozwiazania i zdrowia dla Synka i Ciebie . Mam pytanko - planujecie porod rodzinny czy sama bedziesz w tym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby:):):) chcialam sie odmeldowac ze ja jeszcze w dwupaku:(:(:( kurna chata, juz jestem 2 dni przeterminowana buuuu juz mam dosyc, poczynilam nawet pewne proby przyspieszenia, ale skutek ...mizerny :(:(:( Beatka- jak tam twoj malutki??? lepiej mu? Orcio.- no widze ze jakies postepy:) Nikamo twardym brzuchem sie nie sugeruj, a w ktorym tyg jestes?? mnie tez gadali eee urodzi pani wczesniej, bo ze dziecko duze i ze nisko...gowno prawda, siedzi jak zawziety:( Folik- jak tam? zafasolkowala i siedzi cicho teraz, napisz czasem jak sie czujesz? jakie objawy? dolegliwosci? jakzmijka obwiescila juz calej rodzinie wiadomosc? Chciejka- u ciebie co? pisz pisz!!! Lola- mam nadzieje ze moj maly sie wykluje zanim ciocia do polski poleci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - a ty jak sobie radzisz z mlodzianem??? mezulo pomaga? kupki wynosi ?????hihihihi :):):) Dorotka jak starania? aaa juz nie wiem co mialam napisac, rzadko tu zagladam, kurde plecy mnie bola i nogi mam tak opuchniete jak balony, ciezka jestem jak slon :(:(:( a wy tez malo piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu) Fajnie ze sie odezwalas,i jeszcze w dwupaku jestes no niezle malu niechce przyjsc na swiat tak mu tam dobrze.No ja tez mam taka nadzieje ze zanim polece to juz bedziesz miala synka na raczkach:) Ja wlasnie wcinam sniadanko a pozniej kawka i dalej wolne od pracy buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×