Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur Zaktualizowałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) buu ale mi sie chce spac kurde kto to widzial zeby o 5:30 wstawac masakra.No ale ciesze sie ze ostatni dzien do pracy to poswiece sie hehe:) Takze dam znac po lekarzu co oni tu powiedza ale i tak za bardzo nie licze na nich bo w Pl sie lepiej dowiem bo mnie gin zpada,a tu niewiem po co mam przyjechac. No nic milego dnia zycze. papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............36......10.03........18.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, jak się masz? Czy dobrze czytałam, że pokonujesz kryzys w związku? Co u Ciebue? Rea, Ty naprawdę na urlopie? Nowiesz co... Folik, jak Twoja kijanka, dobrze się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lalki... moja kijaneczka chyba ma sie dobrze - tak mysle... i mam taka nadzieje ze jej juz w miare stabilizuje sie tam w srodku - bo ja juz dzis lepiej czuje sie - ide dzis na male zakupy typu spodne jeansowe z jakas guma - bo mnie wszystkie cisna... nie -zebym od razu utyla nie nie... ale musze rozpiete nosic a mnie to wkurza wiec ide cos zakupic.... moze polecacie cos ze swego doswiadczenia.... jakies typowe spodnie dla kobiet ciezarnych - ale poczatki poczatki.... a tak poza tym wsjo wszystko mam kol jak kiedys pisalam w tym samym dniu cyklu porod na ten sam dzien i dzidzia ma te same rozmiary... fajnie mozemy sobie pogadac o tym i o owym..... to chyba tyle z moich wypocinek.... w sobote jade do domku rodzinnego i ciesze sie bardzo z tego powodu.... a poznie raczej posiedzimy doo wiosny bez wyjazdów - a pozniej lato - pewniekiem ciezkie dla mnie.... i strach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka.... fajnie ze cos ruszylo dzieki temu clo... czas najwyzszy lalka.... trzymam kciuki.... za robaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja juz wrocilam od lekarza ale niczego innego sie nie dowiedzialam jak to ze mam odstawic Diane jak chce zajsc w ciaze i ze jak odstawie to poczekac jak przyjdzie okres i ktorym dc i ze w 14 dc sie bzzz kacialki to to juz dawno wiem.A i ze jak do 6msc nie zajde to znow mnie bede wzywac hehe:) Ale mam cicha nadzieje ze do 6msc sie uda:) Najwazniejsze jakie wyjda badania w PL i co gin powie. A jak myslicie mam sobie zrobic tez badania na watrobe>bo czasami przy tych tabletkach moze sie cos z watroba stac ale to chyba jak sie duzej bierze no nie? Ale kurde sluzba zdrowia tutejsza to jest 100 lat za murzynami ale podobno tak jak Ania pisala ze lepiej tu rodzic to nic zobaczymy co gin mi w PL powie. Juz sie nie moge doczekac niedzieli bo z soboty na niedziele autobusem o 2 w nocy jade ze znajoma:) Takze narazie jeszcze jestem tak z 30min jak cos:) Pozdrawiam i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :):) Melduję się i ja - jestem styrana po dzisiejszym dniu pracy. A najgorsze dopiero przede mną - czeka mnie cholernie pracowity weekend. Normalnie nie wiem jak ja to przeżyję :(:( Witaj Alina Spacerku - jak sobie radzisz ze studiami, dojazdami i opieką nad Klaudią. Z kim Ją zostawiasz jak wybywasz na zajęcia.... Orcio - co u Ciebie, wszystko dobrze - nie piszesz :) Lola - jak wizyta u lekarza, powiedział coś.... Ania, Klaudia i pozostałe Mamusie - jak Dzieciaczki Wasze?? Brzuchatki przed rozwiązaniem - co u Was, nerwy już są??? Folik - dobrze, że już czujesz się odrobinkę lepiej :):) wiesz jak się cieszę, że coś się ruszyło. Teraz czekam na rozwój wydarzeń....ciekawie będzie.Mam nadzieję, że .......:):):):) Dziewczynki już dziś życzę Wam udanego i słonecznego weekendu. Będę dopiero w poniedziałek, jak dożyję. Wybywam na 4dni do Wawy. Masakra. Pozdrowionka dla Was, buźka Papa :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - najważniejsze, że możecie zacząć staranka. Zobaczysz jeszcze co Ci powie gin w kraju i do dzieła Koleżanko.....A co do tych badań na wątrobę - to możesz zrobić, na pewno ci nie zaszkodzi :):) W szumie nigdy człowiek nie wie co tak naprawdę te leki robią z naszego organizmu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Ten lekarz co mnie tu przyjol to tak jakbym nigdy sie o dziecko nie starala i kazal mi dzis przestac brac Diane a eM mowi nie nie gin w Polsce mi zlecil i on mi kaze przestac.beznadzijni ci lekarze tu sa wrrr:( a uczekalam sie chyba z 1,5h masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poczekam poczekam bo lekarz w Pl to mi powiedzial ze po to mi daje 4op Diany i zebym go zaczela i przyjechala zrobic badania bo kuracja 3msc byla i jak bedzie potrzeba dalej to mi znow przepisze a jak nie (oby) to skoncze ten listek i do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny:) Oj widze ze tu cisza niema Dorotki to nikt nie pisze hehe:) Ja juz spakowana o 19 ide sie przespac a pozniej na autobus i na lotnisko.Odezwe sie z PL:) Pozdrawiam Wszystkie:)papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki :) u mnie tak nawet,przygotowania do wesela ruszyly sie,jutro jedziemy zamowic obraczki i kupic kilka rzeczy... Jutro tez mam wizyte u lekarza,doczekac sie nie moge a z 2 strony boje sie strasznie,boje sie ze cos bedzie nie tak z moja kruszynka...Czuje sie dobrze,no moze bardziej zmeczona i czuje ze kg przybywa a ja do tego nie jestem przyzwyczajona,zawsze szczupla bylam...a tu brzuszek juz widac,bez spodni ciazowych napewno nie dalabym rady :) Zerkne tu pozniej,ale dzis pewnie cisza bedzie jak to w w/end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............36......10.03........18.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur Klaudia0405.........02.02.10.............4tyg.................Milenka Najwyzsza pora sie przeniesc nizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............36......10.03........18.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10............6tyg.......... ........Artur Klaudia0405.........02.02.10.............4tyg........... ......Milenka to i ja wkleje tygodnie mojego skarbeczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):): Ooooooo ale się naczytałam :(:( Wiecie jaka jestem styrana - dosłownie padam na twarz. Masakra. Ja już nie mam zdrowia, ta praca mnie wykończy....Co u Was słychować Hmmm - wiecie co od 17-19dc miałam tempkę 37, a dziś w 20dc - 36,8 stopni. Tak sie zastanawiam nad tym wszystkim.....:(:( Pozdrawiam Was ciepełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko mnie by same dojazdy do pracy wykończyły ;-) a jak tu jeszce pracować a i umarła bym z głodu bez obiadu hi hi. Kiedy masz mieć @??????????????????????? ja trzymam kciuki żeby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko -- mnie na dobrą sprawę dojazdy nie męczą - Kwestia przyzwyczajenia. Wczoraj mieliśmy inwentaryzację roczną.W pracy byłam 15h i dzisiaj był ze mnie cień człowieka :(:(Wszystko mnie boli. Obiadki sobie biorę do pracy i do mikrofali. No cóż jeśli cykl miałby być 28dniowy to @ powinna być 10 marca. Oczywiście, po raz n-ty mam nadzieję, że nie przyjdzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz to za cisza??? Folik przestan rzygac i wylaz z nory! Jak wszystkie aktualizuja to i ja to zrobie :) _____________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............36......10.03........18.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M.....................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek...............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda..............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30.............02.01.10............................ ........Jaś Beata2611.............20.01.10............6tyg.......... ........Artur Klaudia0405...........02.02.10.............4tyg........... ......Milenka Anka323...............29.01.10.............4tyg...............Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrowie pytam :):):) A tu cisza w dalszym ciągu :(:( Ale sobie pospałam - 12h z króciutkimi przerwami na łazienkę. Czuję się jak nowo narodzona, wypoczęta, zrelaksowana. Tak mi dobrze :):) Już jestem po zakupkach, teraz troszkę muszę ogarnąć w domu, wieczorem mam mieć koleżankę...... Klaudia - wszystkiego najlepszego z okazji miesiąca Milenki :):) Aniu - Twój Sebastian też kończy dzisiaj miesiąc - wszystkiego najlepszego :):):):) A powiedz mi jeszcze czy ten suwaczek to za każdym razem muszę wklejać??? Annolia - jak samopoczucie, Ty chyba dzisiaj masz wizytę u gina, nie? Chciejka - to już za miesiąc Wasz wielki dzień, masz stracha? Jak tam po wizycie u gina?? A ja dzisiaj też miałam tempkę 37stopni.....hmmmm Idę robić kawusię, któraś chętna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko suwaczek powinien pojawiac sie za kazdym razem jak wysylasz posta.Musisz wpisac go do stopki i zatwierdzic zmiany i powinien juz tam zostac. Sebus skonczyl miesiac wczoraj :) No no podejrzana ta Twoja tempka ;) 12h mowisz?? Ja dzis spalam moze z 6 godzin,ale nie narzekam-to i tak sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mnie się zdarza taaakie spanie po jakimś solidnym zmęczeniu, a te ostatnie 3 dni to była masakra. Narobiłam się jak nie powiem co .....Wczoraj zasypiałam na siedząco... Ano podejrzana, nie powiem. Sama się zastanawiam i trochę nakręcam Tylko znając swoje "szczęście" znowu dupa :(:( Zobaczymy za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nooo cisza i to ostro.. ja bylam na wizycie,ale duzo sie nie dowiedzialam i to z mojej winy bo pecherz nie byl pelny..tylko stwierdzil ze ciaza zywa i mam przyjsc za tydz i wtedy zobaczy jak dzidzia sie rozwija... obraczki zamowilismy sa proste ale nam sie baaardzo podobaja.. Folik opowiadaj jak u ciebie... trzymam kciuki zeby @nie przyszla tym ktore sie staraja REA jak nas czytasz to tyczy sie tez ciebie kochana... aaaa nie uwierzycie kto mi napisal smsa!!! moj ex!!!!! wyslal ok 24 wiad tresci: :) koniec wiad...rano napisal ze to byla pomylka,troche popisalismy powiedzialam ze jestem w ciazy,pogratulowal i napisal ze szkoda ze nam nie wyszlo,ale widocznie tak mialo byc i nie zaluje ze mnie poznal i byl ze mna... Palant ja tyle sie naryczalam przez niego...no coz zycie...madrzejsza o kolejne doswiadczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie do domu wróciłam. Byłam u gina. Mała przygotowuje się powoli do wyjścia :) Brzuch się obniżył, szyjka się skróciła. Tylko czekać. Mam nadzieję, że wkrótce się doczekam :D Jak nic się nie będzie działo, to następną wizytę mam 10. 03. Ostateczny termin oczekiwania gin wyznaczył na 15. 03. Jeżeli do tego czasu nic, to położy mnie na dodział i będą poród wspomagać... Mam jednak nadzieję, że na tę opcję się nie załapię :) A nawet marzy mi się, że na następną wizytę się nie załapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka - najważniejsze, że nic złego się nie dzieje :):) myśl pozytywnie:):)Teraz ten miesiąc to Wam zleci na przygotowaniach, nie zdążysz się obejrzeć a będzie po wszystkim... Annolia - to teraz czekamy na rozwiązanie razem z Tobą :):) Kochana życzę, aby obyło się bez żadnych wspomagaczy. Dziewczyny gdzie Was znowu wcięło, co??? Przecież zima już się prawie skończyła - nie ma zasp, śniegu. A Wy co? No proszę się poprawić :):):) Chciałam wygrać konkurs i rozpocząć 1000 stronę ale w takim tempie to mi się zejdzie jeszcze parę lat - hahahaha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Wszystkim. Dziewczyny u mnie po staremu , praca wiec czasu zbytnio nie ma na rozwoj wydarzeń . Do tego mnie dopadło jakies zmeczenie , takie chyba przesilenie pseudo wiosenne hihihi a tak na serio to strasznie odczuwam te wahania cisnienia - glowe mi rozsadza kilka razy na dzien . Do tego u małej w szkole dezorganizacja całkowita bo jest problem z cieknacym dachem i po 4 latach codziennego tuptania na rano teraz chodzi na poludnie i konczy okolo 18stej . Cieszę sie ze z Wami tz u Was wszystko dobrze i Bobaskow ... Trzymajcie sie ciepło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×