Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ALLLE CUKIER! Beatki też przystojniak! no po takich mamach, jak ma być inaczej... Ło matko, jaki Folika będzie? wredne od małego!!! (żartuje żmijko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki są w sobie zakochane bezgranicznie! wszystko robią razem. zaraz wyślę tobie foty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) wyobraź sobie jaki byłby komentarz do opowiadaniu o petingu z poprzedniej strony... ja to jestem super uprzejma:)))))) chociaż może jej się teraz stępi dowcip - wiesz burza hormonów, matka polka:) nie cierpię bezmyślności. nie cierpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są kochane! a jak pchełka? już oczka otwiera, reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missssskaew
REA_ dlaczego bezmyślność ? może ta dziewczyna jest po prostu niedoświadczona, trzeba było jej normalnie odpowiedzieć że przez petting nie zachodzi się w ciążę a nie tak chamsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem to tylko raz: jeżeli ktoś jest na tyle dorosły, żeby rozpoczynać inicjację seksualną, powinen także być zorientowany, jakie są zagrożenia z tym związane. nie moja rola nikogo tutaj pouczać, uświadamiać. kolejna sprawa, której nikt z nowowypowiadających nie pamiętał to coś takiego co się nazywa TAKT. mianowicie na forum, gdzie kobiety po kilka lat starają się zajść w ciążę, przeżywają wiele rozterek i nieszczęść nie pisze się takich bzdur - to nie jest odpowiednie na to miejsce i czas. dlatego na przyszłość, uprzejmie proszę wszystkie nastolatki, żeby zrobiły użytek z dostępności wiedzy. wystarczy: 1/ pomyśleć, lub 2/ dokształcić się nie tylko w temacie technik pettingu i rodzajów prezerwatyw lub 3/ poszukać wśród setek stron odpowiedniego miejsca na takie rozterki. to forum takim miejscem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia patrzy na nas, zaczęła się ostatnio uśmiechać. Lubi, gdy jej śpiewamy, czytamy. Robi się stopniowo coraz bardziej komunikatywna. A co najważniejsze, śpimy w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko, już niedługo a będzie wołać MAMA:) oj dopiero się zacznie! odpoczywaj teraz, póki czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca. już mnie nosi, żeby otworzyć coś własnego, mam nawet kilka pomysłów:) przebąknęłam już nawet emowi, jest za. coś muszę zrobić napewno, firma jest już na własnych torach, więc chciałabym się spełnić w innym temacie:) zobaczymy, jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze sobie rozpoczęłam kolejne studia. nie mam za nic na to czasu, ale mam teraz parcie. też mam sesję. znacyz już jestem PO:) jak za starych dobrych czasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko znikam, pędzę na basen. muszę swoje schaby rozruszać:) buziaczki dla pchełki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widze ze sie rozpisalyscie:) Ja sie wzielam za sernik na zimno i obiadzik takze serniczek czeka w magicznej szafce jak cos z mandarynkami i galaretka mmm pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :):) jest tu Ktoś.......????? Widzę, że się rozpisałyście.....ojoj Rea - popieram, popieram. To o co czasami wypytują dziewczyny przechodzi ludzkie pojęcie.....niby ta młodzież taka bystra....hm, cóż poradzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - to ja sobie uczknęłam kawałeczek ciasta - dla mnie mandarynki i gararetka a serniczek dałam eMowi....:):):) ale wygląda rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk:):) Chmurko - czy ja też mogłabym zobaczyć zdjątka Twojej Klaudusi??? To jak Was nie ma to ja idę palulu - wkońcu jutro idę do pracy :(:( Dobranoc i kororowych snów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Smacznego moze jutro babeczki sie poczestuja jeszcze polowa zostala:) Byli znajomi posiedzieli na kawce zjedli ciasto pogadalismy i pojechali niedawno. No nic ja tez zaraz sie zbieram do spania bo jutro nowy wolny dzien hehe musze poprac ciuchy bo mam ze 2 prania:) To do juterka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja dziś pierwsza powitam nowy tydzień i miesiąc:) Jakieś dziwne osoby się widze pojawiły wieczorami:)Najlepiej-ignorować:) foliku---jak tam, jakieś dolegliwości wczesnej ciąży?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a u mnie cisza... nic nic... i zaczyna mnie to martwic niz cieszyc... ze nic mi nie jest... tylko brak @ a poza tym koniec jakichkolwiek dolegliwosci... a jeszcze do srody tyle czasu... wczoraj zrobilam testa jeszcze jednego bo mi zostala i wyszly 2 krechy... ale zeby nic mi nie bylo... zadnego sikania, bóli itp... zaczynam sie niepokoic... a najlepsze ze dzis zadzownila do mnie kol. z widaomoscia ze tez ma 2 krechy i to ten sam termin @ mialysmy...to raz.. a dwa to ona mi dala namiary na gina i w tym samym czasie mamy II krechy w tym samym dniu owulki... ale teraz oby wszystko sie tam zagniezdzilo i bylo OK... tym sie autentycznie martwie... Gratuluje Nowej mamusi... Babilinki mam mega duzo pracy - pozniej sie odezwe.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) widze ze tylko Folik sie odezwal. Kochana nie martw sie nie musisz miec wszystkich objawow na poczatku zobaczysz powolutku i sie wszystko pouklada:) jeszcze bedziesz czula jak Ci kopie po zebrach hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, dziewczyny, gdzie jesteście? A powiedzcie mi, czy Wasze teściowe Was obgadują? Jakie są oficjalnie, a a jakie naprawdę? Folik pewnie miałby coś ciekawego do powiedzenia. U mnie jest właśnie klasyczna sytuacja, gdy ktoś robi mi "bezinteresowne" przysługi, a potem słyszę przypadkowo przykre rzeczy na swój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Niedawno wróciłam z pracy - ale jestem padnięta.......... Chmurko - a co Cię tak naszło z teściową?? Ja chyba jestem lubiana przez swoją teściową, tak mi się wydaje....:):)Dorotka to Dorotka tamto, a może tak albo owak....Nigdy nie słyszałam, żeby cos złego mówiła na mój temat. Ale ręki sobie nie dam uciąć, że nie gada na mnie jak jej znikam z pola widzenia.....Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mieszkamy 300km od siebie i rzadko się widujemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nic sie nie martw bo ja jak byłam w 1 ciaży to nic nie czułam poza brakiem @ nic mi nie było i córcia jest cała i zdrowa :-D więc nie stresuj sie babonie wstrętny. Dorotka Ty to masz z tymi dojazdami do pracy masakra nie wyobrażam sobie tyle jeździć. Ja miałam prace 7 km odemnie i wydawało sie daleko hi hi ale teraz mam połowe bliżej bo sie przeprowadziłam. Rea ja tez chce zdiecia kotków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×