Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spacerku____ kiedyś uwielbiałam chałkę z masełkiem, nutellą i dobrym salami z pieprzem, potem mi przeszło na.... jajko gotowane z groszkiem i majonezem a potem.... tosty z dużą ilością serka żółtego takiego ciągnącego :) pycha... było....ale strasznie tuczące :) a poza tym chwilowo chyba się przejadłam , bo już nie lubię tostów - chyba wtedy mi wapnia brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACEREK____ no jajko jak najbardziej :) w końcu z jajka tworzy się dzióbek, łapki ,piórka, oczka itd. to dla fasolki też dobre, wciągnie noskiem takie śniadanko od mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, noskiem! wariatka:) ja uwielbiam tosty z ciagnacym sie serem! pewnie w ciazy zaczniesz jesc normalnie... Beata, jak noga teraz? co z nia zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACEREK___ no co , no co, takim malusieniutkim noskiem, takim pyci pyci pyci :) zresztą zapytaj fasolkę :)zobaczysz , że potwierdzi :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati i Chmurko z nogą nie za dobrze bo boli strasznie a chyba powinnam jednak do szycia jechać jest rana o długości z 5-6 cm i głęboka na 5mm na pewno i boje sie żeby nie zakazić a na wolne nie ma szens żebym poszła bo urlopu nie mam już Jeśli można to bardzo poprosze żeby mi kawusie zrobić rozpuszczalna z mleczkiem i do tego 2 łyżeczki cukru DZIEKUJE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA MAM JAKIEGOŚ PECHA ehhhh rok temu szybko z pracy jechali ze mną do szpitala żeby palca szyć później przez moją prace białaczke mi podejżewali ale na szczęscie to było od chemi rozpuszczalniki lakiery itd... to mnie na blacharnie dali bo mam zakaz w warunkach szkodliwych pracować to i tu coś mnie już dopadło. Ide zaraz do przychodni zapytać czy nie trzeba by było tego szyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Laseczki!Teraz po obejrzeniu mogę tak do Was powiedzieć z czystym sumieniem ;) Pati_____piękne rzęsy i burza loków taką sobie ciebie wyobrażałam poza tym ciepły uśmiech i widać że sapuer laska z Ciebie ;) Chmurko____co do Ciebie to nic dodać nic ująć chociaż w moich wyobrażeniach inaczej Cie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER miało być ech... Beatka ja jestem ;) A gdzie Ty pracujesz?to jakaś fabryka? Właśnie piję poranną kawkę z mlekiem.A wczoraj babole było dłuuuugie bzzzzz......:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klaudia tak ja pracuje w dużej fabryce okien:-( a teraz sie kończe niedość że chora to jeszcze noga rozwalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko współczuję bardzo!Wiem jak to jest jak coś Cię boli a trzeba coś robić.Nie dziwię się że nie masz chumoru.A kiedy idziesz do przychodni?Może sobie zdezynfekuj ranę i zabandażuj kup jakąś maść gojącą np.tribiotic i może się samo zagoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki... a ja sie chyba rozłoze.... buuuu boli mnie gardło i plecny.... zimno mi i mam chyba swinska grypa.... tak sie czuje... dzis temp. pod pacha 36,4 a tam 36,95 ale nie ma sie co tym stresowac i podniecac.... bo wiadomo ze jak chora prawie jestem to i temp. w górze... ale ogolnie jest piatek i powinnam sie cieszyc... wiec musze sie zmusic do bycia zadowlona.... ale najchetniej to skoczyłabym do łózka i pospała ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ witaj :) a ty gdzie ze zdjęciami? co jest hihi ja się tak nie bawię :( BEATA____ ale jak ty możesz pracować, przecież to w pracy Ci się zdarzyło :( a poza tym maila zaraz od Ciebie wysępimy no i zdjęcia, no nie Klaudia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ witaj kochana :) nie choruj nam :( a może się właśnie udało , co? :) który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jde do przychodni bo nie ma mojej dr. a inna nie przyjmie Foliku zaaziłam sie ja też tak fatalnie sie czuje ze szok gardło boli głowa gorączka 39 stopni i katar jak niewiem a teraz mnie jeszcze coś w klatce kłuje że oddechu złapać nie mogą NIC TYLKO PŁAKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was lesaczki:D Ja wlasnie wstalam zrobilam sobie kanapeczki z chleba chrupkiego takiego jak w polsce jest Wasa i jem go se serkiem topionym.mmm pycha. Beata cos to robila ze tak rozwalilas ta noge?kobito uwazaj na siebie! Klaudia juz sprawdzam poczte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA ja szłam szybko bo do kibelka leciałam w pracy i niestety blacha wystawała z wózka i stało sie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to nie fajnie,kurde ale lepiej jedz do lekarza nich z tym cos zrobi:D A Twoje zdjecia tez poprosze:D moj email wmkurek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz postaram sie Tobie wysłać a jak sie nie uda to wyśle dane na naszą klase ok???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam Loluś ;) Ale masz ciemną skórę ja też tak chcę!!!!!Pasuje Ci takie dzieciątko maleńkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata czekam na Twoje fotki ;) Folik a Ty?Dawaj nam swoje zdjęcia powymieniamy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dzieki,wiem ze mi pasuej a nie wiesz jakbym chciala ale pierwsze sie musze wyleczyc zeby potem miec dziecko.A ciemna skore to mam po mamie juz od urodzenia ona tez miala sniada cere.:D wlasnie pije kawke bo jeszcze 30min cwiczen a pozniej kolezanka przyjezda i jedziemy na zakupki:D ale pogoda paskudna:( raz deszcz pada a raz slonko na pare minut zaswieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym wszystkim zapomniałam Wam powiedzieć że Nowa Was pozdrawia i ma zamiar wrócić na topik w tym tygodniu ;) jupi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Laski ja uciekam zajrzę po południu pewnie!Buziaki dla wszystkich!Ależ my jesteśmy wszystkie piękne nio....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti i folik dawajcie fotki jak wszystkie to wszystkie. fajnie ze Nowa wroci:D a co z Rea i m_M sie dzieje gdzie laski znikly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×