Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej Babolki:) wpadłam na chwile zobaczyć jak sobie radzicie:) i cieszę się bardzo, że dalej tu jesteście!!! byłam na długim urlopie i byłam ciekawa, co u was.... Katie, Lola - na was widze można zawsze liczyć, jeżeli chodzi o podtrzymanie przy życiu gadulenia, cha cha! Chciejko - nie ogarniam ciebie wariatko, cha cha, ale dobrze, ze jest dobrze, należy się tobie! Dbaj o niego, ale i przypatrz się dobrze, musisz być pewna na 100%, ze to ten! Guzia - czytam ciebie kobieto i myślę sobie o dwóch rzeczach: 1/ jesteś niesamowita z twoim podejściem do choroby 2/ jak już się wykurujesz, a jestem pewna, że się tobie uda, bo takim ludziom, jak ty nie może się nie udać - powinnaś rozmawiać z ludźmi, którzy tak jak ty chorują, powinni się od ciebie uczyć radości życia i optymizmu. Może napiszesz książkę?:))))) Podziwiam i chylę czoło - jesteś wielka! Moja mama też przeszła chemię i naświetlania i tak jak ty, smiała się chorobie w twarz. Teraz jest zdrowa jak ryba i żyje pełną gębą - niedawno znowu zakochała jak nastolatka:)))))) Takim ludziom się udaje!!!!! Trzymam kciuki! Powiedz mi tylko, jeżeli zajdziesz w ciążę, co z dalszym leczeniem? co mówią konowały?:) Pati, Ewika - cierpliwości, będzie dobrze. Nowa - wiedziałam, że do nas wrócisz, bardzo się cieszę, bądź dzielna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea a ja sie bardzo ciesze ze odezwalas sie martwilismy sie:) Jeszcze musimy FOLIKA wywolac!!!! FOLIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYLAZ Z NORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HALLLLOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loluś, Folik chyba na urlopie w domu. ta to ma pecha czytałam, ludzie! a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ludu moj ludu kobieto gdzies ty byla tyle czasu...ja tu swoj serial zyciowy opowiadam ale sluchaczy nie ma :) REA czy ten to TEN ? Hmmm niech pomysle...a czy to mozna wiedziec? myslalam ze sx bedzie wlasnie tym bo kochalam jak nikogo innego i co z tego wyszlo,ze on sam nie wiedzial czego chce od zycia..ale dosc o nim bo juz zajal mi tu kilka dobrych stron ;p Teraz jest moj M i jest cudownie..mam nadzieje ze ten nie zmieni zdania bo bede musiala prosic cie o tego ruska heheheh Opowiadaj jak staranka itp.... ja planowany termin @ mam na 5-6 ale ostatnio cos mam wszystko rozlegulowane wiec trudno powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejko, co mam powiedzieć. faceci lgną do ciebie jak muchy!!!! i tak ma być.... tylko wiesz, ja stara ciotka ciebie zawsze przestrzegałam: ufać i kochać, ale mieć oczy szeroko otwarte!!!!! chociaż tym razem moje szpiegowskie oko widzi, że jesteś wniebowzięta, a twoja intuicja mówi wiele o facecie:) tylko nam powiedz o nim coś więcej. zakochany, oszalał, dba o ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, do rosji mogę zawsze zadzwonić.... mam ustawione tanie połączenia, cha cha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea poczta:) Ja sie juz zbieram pomalutku do spania odezwe sie jutro rano:) papatki7 DOBRANOC:):):) FOLIK-----czekam na Ciebie jutro!!!!!!!! masz sie odezwac dzis sie Rea odezwala to jutro kolej na Ciebie!!!! Do juterka.papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa lolcia:) Folik, słyszysz? nie masz wyjścia:) koniec wykrętów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA tym razem poszalam heheh 3 lata mlodszy jest :) :) :) pracuje jako ochroniarz wiec bezpieczna jestem :) jest niesamowicie kochany,dba,szanuje,mysli o przyszlosci...zreszta hmmm no pierscionek dostalam :) ale wiesz nie taka ciepla klucha..taki facet z wiesz czym ;p co jeszcze chcesz wiedziec ja o nim moge pisac....ale tak tak wiem czujna jestem...i oczywiscie ze oszalal innej opcji nie widze ciociu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zaginiona ale odnaleziona tabelka:) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................???...........???........ ....30........6 AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............ok5.09..... .23-28...nie...26..........12 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................?........?......?...... ?........? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.25....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.201 0 ........27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................???...........???........ ....30........6 AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............ok5.09..... .23-28...nie...26..........12 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27........? nikulam................?........?......?...... ?........? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.25....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.201 0 ........27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, tylko on taki ekspresowy jest.....:) pierścionek ....szybki lopez:) zresztą, u ciebie jest zawsze przyspieszone tempo:) najważniejsze jest to co czujesz, a wydaje mi się, że po takich przejściach co ostatnio czerwone lampki zapalą się w razie niebezpieczeństwa.... to ile on ma lat? mieszka sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry babolki:) Wstawac juz tyle godzin:) ja pije kawke i zaraz do pracy sie bede zbierala pogadmy wieczorkiem bo dzis moge posiedziec dluzej bo jutro wolne z pracy:) Milego dnia wszystkim:D FOLIK-------Czekam na Ciebie masz sie dzis odezwac!!!:) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry babolki:) Wstawac juz tyle godzin:) ja pije kawke i zaraz do pracy sie bede zbierala pogadmy wieczorkiem bo dzis moge posiedziec dluzej bo jutro wolne z pracy:) Milego dnia wszystkim:D FOLIK-------Czekam na Ciebie masz sie dzis odezwac!!!:) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja jestem dzis w dobrym humorku.dzwonilam do mojego lekarza spytac sie o wyniki z krwi i powiedzial, ze sa super.bylo jajeczkowanie i to pelna para, tak wiec branie hormonow mnie ominelo':) niestety dostalam skierowanie do szpitala by sprawdzic czy jajowody sa drozne.wie ktoras z was jak taki zabieg wyglada? PATI kochana pisz jak sie dzisiaj czujesz. REA no ja nigdy nie mowilam, ze odchodze na dobre.chciala tu wrocic, bo wlasnie tu z wami wszystko sie zaczelo, cale moje staranka.poza tym tesknilam ju za wami:) no to milego dnia dla wszystkich kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale zle spalam,strasznie goraco bylo i jakos zawsze martwie sie o eMa czy w pracy wszystko ok... Juz oczywiscie dopatruje sie objawow to jest silniejsze odemnie wrrr zreszta kilka dziewczyn powiedzialo ze to moglo byc zagniezdzanie sie zarodka(te moje brazowe plamienia) i nie powinnam tyle pracowac,ale bo ja wiem...na test za szybko a z 2 strony az nierealne zeby za 1 razem sie udalo.. zaraz zmykam do pracy,dzis wracam po 22 wiec perzez caly dzien nie bede pisala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny Witaj, Guzia:) Chciejka, kopę lat! Jak idzie biznes? Nowa, fajnie, że wróciłaś:) Ewika, co u Ciebie? Rea, niedługo Ci odpiszę na pocztę. Dobrze, że jesteś. Pusto tu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ wpadłam tylko powiedzieć, że żyję ale fatalnie się czuję... nic nie mogę zjeść... prócz wody...w poniedziałek idę do lekarza..a tymczasem pakuję się i jadę na weekend w rodzinne strony z dzieciństwa...niestety nic mnie dziś nie cieszy ale obiecałam, że przyjadę ...wszyscy na mnie czekają... może później wpadnę...jak mi czas na to pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttyss
Witam,przeczytałam cały wasz topic i mam nadzieje że wszystkim wam uda się osiagnąć swój wymarzony cel.cieszę sie ze zaczęłyście coś wiecej pisac,bo bardzo,ale to bardzo lubię was czytać:)chciałabym żeby ten topic trwał jak najdłużej,poniewaz od grudnia odstawiam antykoncepcje i bede starała sie o dziecko:)chciałabym móc do was sie dopisać.pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale dziś upał. Wypiłam w pracy kubeczek szampana - koleżanka miała urodziny i tak mnie pot oblał (zresztą wszystkie w dziale) że nie pracowałyśmy już do końca ;) Rea cieszę się, że jesteś! Spacer w końcu się odezwałaś! Pati szoruj do lekarza babolu!!!!! Chciejka no super super, oby wszystko było ok. Do przodu kobieto! Ja obstawiam fasolinkę. Nic mi się nie chce. Sprzątać hehe. Mieszkanie zarośnięte. Wczoraj ogarnęłam ale to kropla w morzu. Ocieplali nam ścianę i wypadałoby umyć okna (kwiatek na szybkę se już kupiłam ;)) a tu ochoty brak feee. Chyba dziś wyskoczę wieczorkiem na małe rozluźnienie :P z siostrą i koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babolki;) Ewika - zamiast sprzątać weź eMa na spacer, może zaciągniesz go w jakieś chaszcze:))))) odmiana może zdziałać cuda!!!!! Martyss - zapraszamy, nie mówimy tylko o staraniach, więc jak jesteś z nami na bieżąco, nie powinnaś tylko czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat mieszkam w Warszawie, 2 lata po ślubie.Tak jak wczesniej wspomniałam w grudniu kończę z antykoncepcja i zaczynamy starania o dziecko.mam nadzieje ze szybko zafasolkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze jestem na bierząco i było mi przykro,że tak fajny topic zaczął umierać...na razie do tabelki się nie wpisuje,bo zaczne byc staraczką od grudnia:)do tego czasu pewnie juz wszystkie będziecie chodziły jako 2 w 1:)czego zycze wam z całego serca.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×