Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja jak juz wcześniej pisałam staram się 2 cykl dopiero. A jeśli chodzi o resztę dziewcząt to możesz sobie przejżec tabelke - bodajze ostatnia jest na stronie 75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Bombelek-u mnie tez nilt nie wie ze sie staralismy i ze sie udalo.w lutym jade do poski to wszystkim powiemy:)jestem ciekawa reakcji rodzicow w koncuprzespalam cale 7h.tylko teraz cycochy mnie obudzily:(ale powoli daje sie wytrzymac:)albo przyzwyczaic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- --------- No, ja już uaktualniłam swoje dane. Niestety @ przyszła dwa tygodnie spóźniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upisałyście tych stron ledwo zdążyłam nadrobić zaległości. Wczoraj wróciliśmy z katowic wieczorkiem. Myślałam że nie dojadę tym autobusem, tak mnie brzuch bolał i @ jest strasznie obfita, chyba przez to opóźnienie. Czekam aż @ się skończy i zabieramy się do dzieła! Dobrego dnia wszystkim życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tabeli wpisałam datę spodziewanej @ tak na ślepo bo pierwszy cykl po odstawieniu tabletek trwal 34 dni :( z tego co pamietam przed tabletkami miałam cykle 30dniowe. Angioletto ja też chce przeżywac to co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku,niebawem bedziesz:)szybciej niz myslisz,zobaczysz:)bedziesz nosila swojego bombelka pod serduszkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Angioletto :) kurcze zaraz sie rozkleję ;) wiesz, że dodałas mi siły! a powiedz mi jak to jest w końcu: codziennie sie starac czy co drugi dzien. Nie mierze temperatury, bo szczerze, jestem za leniwa :( więc moze powinnam codziennie dlla pewnosci. ciekawa jestem czy testy owulacyjne mi prawde powiedza :) narazie sa negatywne, przynajmniej tak mi sie wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelek Jak ktoś się już długo stara, co to dla niego te 5 min codziennie zmierzyć tempke, wiedząc że to da więcej szansy na zajście. Ja mierzę już ponad 1,5 roku i po takim wykresie temperatury od razu widać jak na dłoni co się z tobą dzieje, czy jesteś przed owulką i czy już była (przed owulką spada, a zaraz po owulce podnosi wyraźnie). Polecam, naprawdę warto. Zaczęłam mierzyć od razu po ślubie i przez ponad rok nie chciałam mieć dziecka, więc się kierowałam cały czas wykresem. Potem zaczęły mi się cykle nieregularne i bezowulacyjne (własnie wtedy co postanowiliśmy że chceny mieć dzidzię) i wtedy też widziałam że owulki nie było bo temp utrzymywała się na tym samym poziomie (nie wzrastała nawet do 36,7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co w tym cyklu mi wyjdzie... jezeli sie nie uda to od przyszlego mierze temperaturke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) jak tam po weekendzie? wypoczete? czy zmeczone starankami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kate,jak sie czujesz?:) ja jestem zmeczona,mialam wolna niedziele.bylam na zakupach.nie mam sily.nadal wszystko mnie boli i sie nie wysypiam:(ani troche:( w dodatku szykuje sie do pracy i juz na sama mysl jestem zestresowana.w takich chwilach zaluje ze tu jestem,albo ze chociaz nie zmienilam pracy o wiele wczesniej,zanim zaczelam sie starac o dziecko.a teraz?teraz musze chodzic do pracy,ktora mnie wykancza psychicznie.to co sie dzialo w sobote,przekroczylo juz wszelkie granice.:( mam nadzieje ze chociaz Ty sie dobrze czujesz i jestes spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Zgłaszam się po weekendzie wypoczęta-wczoraj nie wychodziliśmy nawet z domu, ba! Nawet za bardzo z łóżka się nie ruszaliśmy, bo M miał katar i wogóle \"umierał\" (temp. 36,6-ale tak to z facetami już jest) :) w sobotę musieliśmy wstac wcześniej, bo miał nas odwiedzić ksądz (na marginesie kto to widział żeby zaczynali chodzić od 8.30??!!) a u nas miał być pierwsze-o dziwo był punktualny-nie zdążyłam się nawet umalować :D Wczoraj nadrobiliśmy to więc totalnym lenistwem :) Muszę się Wam przyznać,że chyba mam jakieś schizy, bo tak : od wtorku, czyli już 5 dni pobolewa mnie głowa(wrażenie ucisku nad czołem)-nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało! Pobolewa mnie ciągle podbrzusze jak na @ i kłuje w jajnikach, sutki mam bardzo wrażliwe-drażni mnie biustonosz, częściej chodzę do kibelka choć nie piję więcej, a od wczoraj miewam mdłości:( Sama nie wiem już czy to tylko zaburzenia hormonalne czy moja psychika znowu płata mi figla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolki.... wstajemy pierwsza zmiana.... opisywac swoje weekendy.... Moj nalezy do dosc niesympatycznych.... Moj M na dobre sie rozłozył.... i co..... i było malo przytulania.... musimy isc do lekarza... z kregosłupem choc sie moj M broni... i twierdzi ze mu przejdzie.... A wiec sobota i niedziela była na usługiwaniu cierpiacemu.... wrrrr no ale jak to chłop trza było go pogłaskac itp... U mnie dzis jakos chyba 19 dc... i jakos marne nadzieje na owoc w tym miesiacu ze wzgledu na złe samopoczucie M... no ale po trupach do celu... ??? tak nie moge.... a wiec cdn.... Lece na kawe.... to juz nałóg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku, bądź nieustępliwa-niech idzie do lekarza, szkoda cierpieć. Mój też tak ma, niestety-unika lekarzy jak ognia więc wiem,ze to niełatwe... A przy zwykłym katarze zachowuje się jak ciężko chory-to chyba też u nich norma:D i też "A dasz mi to, a tamto, a herbatkę zrobisz?" No cóż, taka ich uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M... no ponoc nasze chłopy to dzieci.... ale tak wlasnie jest... jako chory to normalnie \"przez ręce leci\".... Musi pozsc chocby na przeswietlenie aby isc na rehabilitacje... ale co ja mam jeszcze 12 dni do konca cyklu... pewnie jakies szanse sa........ buuuuuu tak wiec tak na dobra sprawe mam 4 miesiac staran a wyglada ze norlnany drugi... bo w I cyklu staran tez byl troche chory.... i było tak z doskoku.... hmmm zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, nie powiedziane że skoro z doskoku to nic nie będzie! A może akurat zaskoczyło?:)Nic się nie martw na zapas, najważniejsze żeby teraz Twój M wydobrzał-bo z kręgosłupem chorym ciężko się żyje, o pracy nie wspominając. Namów go na RTG i do lekarza! A co Ty myslisz o tych moich objawach? Dziś głowa jakby mniej ale za to zaczyna mnie krzyż pobolewać jak tak siedzę... Już naprawdę nie wiem-może jakaś ciąża urojona?:D To dopiero 13dni po odstawieniu plastrów-teoretycznie mogło coś się juz wydarzyc, ale tak wcześnie i już objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M... 13 dni po odtaqwieniu to w którym cyklu jestes.... ? miałas juz @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiłam 30.12 @miałam od 2.01 a dolegliwości mam mniej więcej od 7.01 nie wiem jak w takim przypadku liczy się cykl, bo @ nie jest naturalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to w ulotce jest napisane,że podczas tygodniowej przerwy jest się zabezpieczonym pod warunkiem naklejenia w terminie następnego plastra. A ja tego nie zrobiłam...więc może moje jejniki ruszyły z kopyta i np. jeszcze podczas @ wyprodukowały jajeczko? Jedna znajoma mi opowiadała,że ona juz na drugi dzień wiedziała że jest w ciąży bo rzygała jak kot (sorki za wyrażenie:D) Ale nie wiem... W każdym razie za wcześnie na test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M_M
moja kolezanka wpadla na plastrach choc myslala ze jest dobrze zabezpieczona,wiec moze ty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takich przypadkach też dużo słyszałam, ale chyba wtedy nie byłoby krwawienia po odstawieniu? Fajnie byłoby gdyby jednak się udało,ale obawiam się że te moje objawy to tylko psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M_M
no ona chyba nie miala krwawienia ale nie jestem pewna,ale przeciez niektore kobiety maja na poczatku @ mimo tego ze sa w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Staraczki i Brzuchatki :) Ja niestety miałam ciężki weekend. Tylko staranka były przyjemne :) Ale za to źle się czułam cały weekend. Miałam jekies dziwne bóle brzucha, a dziś zadzwoniłam do szefowej, że nie przyjdę do pracy bo rano nie mogłam na nogach ustać :( Objawy ciąży to na 100% nie są bo jeszcze za wcześnie, pewnie nawet jeszcze owulki nie miałam :( bo to 13 dc.Do tego jeszcze znikąd pojawił sie okropny katar :( Mam nadzieję, że odpędze to choróbsko, które się we mnie czai bo mi cykl zakłóci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku,a moze ostatnia @ to nie @??????? w kazdym razie biedaczku,ppoloz sie i odpoczywaj.dobrze ze zostalas w domku,dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wyglądała i zachowywała się dokładnie jak @ :) :) :) więc nie przypuszczam. W zeszłym miesiącu za wcześnie skończyliśmy staranka :( Ostatnie przytulanko było 3 dni przed okresem tak dla przyjemności więc to raczej nie możliwe. Z terminu owulacji jaki podał lekarz wynikało, że w czasie owulki niestety sobie odpoczywaliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reha
Cześć dziewczynki, melduję się z danymi. nie mogę niestety się określić z @, oraz testowaniem, bo u mnie ten moment jest nie do przewidzenia. Pozdrawiam wszystkie staraczki! NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M. jesli miałas 02.101. @ to owulka moze sie zbliza bo to dopiero 11 dc u Ciebie i stad te objawy.... teoretycznie jesli masz cykle 30 dniowe winnas teraz sie przytulac... a @ po antykon. tez jest @ moze nienaturalna ale jest... Ale nie nakrecaj sie za bardzo bo widze ze 1 cykl staran.... ja juz sie nakrexilam i ziarenko lnu tez ... wiec i @ sie z tego wszystkiego przesuneło... II cykl juz bedziesz inaczej przezywac..... ale mimo wszystko zycze Ci oby te objawy byly z wiadomych powodów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×