Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

aaaaaaaaale fajowo angioletto!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od jakiegoś czasu biurko, bo pracuję nadal w zawodzie, ale trochu inaczej... I też wczoraj nie posprzątałam-nie miałam weny, głowa mnie bolała, a poza tym stwierdziłam że jeszcze nie jest tak źle. Zacznę się martwić,kiedy moje kultury bakterii żyjące na biurku zaczną wynajdywać koło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też trochę brzuch, ale odkąd mam ból głowy strasznie mi się też dają we znaki cycochy... Nie wiem już czy to na zbliżającą się owulkę czy burza po odstawieniu hormonów? Jak myslicie? Niegdy mnie na owulkę tak nie bolały-prawie same sutki sa wrażliwe i jakby piekły...Śluzu ani śladu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M mnie cycochy bolaly i bola z wiadomego powodu:) a na owulke moga napuchnac ale nie powinny bolec, a tabsow nigdy nie bralam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto congratulations!!! -------- M_M to hormony mogą jeszcze szaleć, ja jak ostatnio jadłam progesteron to myśłałam że mi wybuchną cycuszki i brzuch pobolewał. Dopiero przestały po 2 okresie i teraz jest już ok. a tak normalnie to mogą dopiero zaacząć boleć po owulce, no ale ty chyba jej jeszcze nie miałaś,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda,ale to przeciez ma tak bolec jak na @@@@@!!!!! ja tez tak mam do tej pory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ciebie-to jasne:) ale jaa raczej takiego powodu bym u siebie nie podejrzewała- przedtem hormony (też mnie trochę bolały), teraz to dopiero 8dc... sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem, czy miałam czy nie-innych oznak nie było, może po odstawieniu jajniki się rozkręciły to może już była albo jest :) Ostatnio po odstawieniu nie było mi nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24-----------24.12-------------25.12--------- 5 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------4-----------09.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w to,że zaciążyłam przy plastrach to już chyba nie uwierzę:D ale też gdzies na forum czytałam że taki ból głowy jak mój ktoś miał zaraz po zapłodnieniu i trwał do 3mc (!!!) a nie wmówiłam sobie go, bo najpierw mnie zaczęło bolec, a potem przeczytałam ;) Może tam u mnuie już coś się dzieje? Niestety za wcześnie na takie rozmyslania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mi dzisiaj internet chodzi, gorzej niz zle-otwiera sie chyba pol godziny cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke zmienilam swoje dane:) POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24-----------24.12-------------25.12--------- 5 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam sobie popatrzyć na tabelkę i odświeżyć, bo już pozapominałam co kto gdzie i kiedy:) dziewczyna_bonda nie chcę ci smucić, ale chyba wszystko wskazuje że do mnie dołączysz z tym @ , ale głowa do góry bo kolejny cykl przed nami i nowe szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide pod koniec stycznia na pierwsze badanie do szpitala, no ciekawe co to za tragedia mnie tam czeka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,a co zie dzieje z Ziarenko Lnu?????wlasnie patrze ze ona juz dawno po terminie @!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam przeganiaj mnie:D, mozesz nawet ze mna rodzic w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a ty juz laweczke to znalazlas do cholery????:D:D:D:D:D mowilam ze cie jeszcze dogonie hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek,bo u nas tak pesymistycznie wyglada opieka zdrowotna niestetty,wiec wcale sie Kate nie dziwie,ja to samo bede przechodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez tu w londynie to nic pozytywnego nie mozna chyba powiedziec o lekarzach, my z angioletto cos wiemy na ten temat. poza tym w polsce czesciej sie chodzi do gina, a tu ??? chyba ze 3 razy- w 3 mies w 6 i w 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko czekam kiedy minie @.......... Aż się sobie dziwię, że taki mi zapał wrócił w tym cyklu i nowe siły. Więc może się teraz uda??:) Będę ostro obserwować, mierzyć tempk, używać testów owul, a co!!! W końcu po to to wszytsko jest żeby sobie chociać trochę pomóc. więc mam to zamiar wszystko wykorzystać. Wykres już sobie przygotowałam na ten cykl. Narazie zaznaczam @, ale to już powoli końcówka. Obym tylko nie zachorowała, bo wszytsko szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek,bedzie dobrze.Zreszta ja juz wam mowilam ze na wiosne bedziemy wszystkie chodzily ladnie zaokraglone:):):) pamietaj nogi do gory!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raju jak tak patrze na tabelke brzuchatek, to ja najstarsza matka bede:o, jezu ale stara d***** ze mnie wy jak bedziecie mialy tyle co ja to juz o drugie bedziecie sie starac, a ja juz bede siwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___kate tak się tylko wydaje, że może jest lepiej u nas przecież jak ja trafiłam do szpitala bo miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej, ale jeszcze nie byli pewni czy rzeczywiście wogóle nie jestem w ciąży, to ordynator oddziału kazał mi najpierw dać zastrzyk na wywołanie okresu,bez odczekania na wynik testu czy ciąża jest rzeczywiście i gdybym nie zareagowała i powiedziała żebyśmy poczekali na wynik to by było po wszytskim!!! co prawda potem okazało sie że tej ciązy nie ma, ale jakbym był to ciekawe jakby mi się wytłumaczył. Mówie wam ,że jak człowiek sobie sam nie dopilnuje swego to bieda co z tobą zrobią. (potem to nawet pielegniarki mi przytaknęły z tym wynikiem żeby poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate-ma się tyle lat, na ile się czujesz:D więc uszy do góry! Mfigielek, dzisiaj jest pełnia a to podobno sprzyja płodności, więc bierzmy się do dzieła! Moja znajoma położna twierdzi też że podczas pełni rodzi się więcej dzieci. Ciekawe. No ale coś w tym jest-skoro księżyc działa na oceany to czemu nie na człowieka- składamy się przeciez w większości z wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×